Môžem byť tehotná 11 mesiacov po pôrode?

taskulienka
14. feb 2014

Som 11 mes. po pôrode, stale kojim, ms som mala len 1x asi pred mesiacom,ale len taku slabu, mali sme aj nechranený pohlavny styk, môžem byť opať tehotna? Aká je pravdepodobnosť? Vopred ďakujem za odpovede.

brumka
14. feb 2014

@taskulienka jasne ze mozes byt, kojenie nieje antikoncepcia

edvelyn
14. feb 2014

Samozrejme ze mozes byt tehotna.

taskulienka
autor
14. feb 2014

to ze kojenie nie je antika to viem, ale skor ma zaujima aj to ze ci mozem otehotniet ked nemávam ms.

marbalulka
14. feb 2014

@taskulienka samozrejme mozes byt. ked nemas MS, nikdy nevies kedy prebehne prva ovulacia tej prvej MS po porode.

janinah
14. feb 2014

@taskulienka jasné,že môžeš, u našich počerných spoluobčianok je to dosť bežné,hádam nie si horšia? 😉 nikoho sa nechcem dotknúť,len to trocha odľahčiť,lebo to by predsa nebola žiadna tragédia

ejuska79
14. feb 2014

ja som bola tak isto, ale 10 mesiacov po porode 🙂 tiez predtym len jedna slaba ms, tiez som kojila-cely prvy trimester...

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drobcek11
15. feb 2014

@taskulienka ahojky, ja riesim presne ten isty problem ak sa to da nazvat problemom 🙂 kojim a este stale som nemala ms cca 3 tyzdne dozadu som mala lahke spinenie a uz som si myslela ze ms ale nebola to ms (asi) a mali sme aj nechraneny styk, mm chce druhe babo :D ja som si neista pri tej nasej certici malej 🙂 a pri malej mi ovu test potvrdil tehu este pred tehu testom, teraz mam par dni pocit ze som tehu neviem preco, skusila som aj test ale negativny a ovu test som skusila dnes a je pozitivny takze mozno ide o ovu alebo predsa tehu takze pockam a uvidi sa, je to tazko ked som este nemala ms neviem ako by sa to pocitalo ak by som aj tehu :Duvidime

taskulienka
autor
18. feb 2014

@drobcek11 ved to ze pri nasej čertici by to bolo o zivot 🙂 ale tak keby uz tak sa nic nedeje, museli by sme to prijat. Robila som si aj test a bol negat., tak uvidime,este skusim tak o tyzden jeden. Ale si myslm ze ak by som bola tehu tak by mi to test isto uz ukázal.

stanusenka
18. feb 2014

Ja som 13 mes. po porode a druhe babo by som brala hned, no nedari sa.. 😒

katika55
18. feb 2014

@taskulienka neviem, či Ti to test teraz ukáže... mám dve kamarátky, kojili, menzes mali tiez taký nijaký, robili si testy, boli negatívne. Zrazu šli na prehliadku ku gynekológovi, jedna bola v 3. mesiaci a druhá na konci druhého mesiaca. Testy si robili opakovane... Obidve už mali dve detičky... a to tretie prišlo "neplánovane". 😉

senta_sofia
18. feb 2014

@taskulienka uz si raz MS mala, takze zrejme uz vsetko funguje opat tak, ako ma 🙂

jojka1
18. feb 2014

ahoj, ja som mala ms tiež len raz po porode a ked mal drobec 6 mesiacov zistili sme, že čakáme druhé 🙂. Prekvapko riadne, rozdiel medzi nimi je 14,5 mesiaca, teraz majú 4 a 3 roky a sú to riadni parťáci, nemenila by som za nič 🙂

cawes
18. feb 2014

@taskulienka to ze nemas MS neznamena ze nemas ovulaciu treba si v tom urobit poriadok. a spytat sa presne dr. preco tak zenske telo funguje. Ale je to normalne ze zena co dojci nema MS ale napriek toho ma ovulaciu

aneri66
21. feb 2014

kojenie nie je antikoncepcia

doory
21. feb 2014

@taskulienka a čo by nie. Ja som ostala tehotná mesiacov po pôrode a to z jedného nechráneného styku v deň kedy som mala dostat ms 😉 A to sme sa o prvé pokúšali dva roky kým som otehotnela. Dnes som šťastná,že to tak vypálilo,lebo deti sa majú veľmi radi a super si rozumejú vďaka tomu malému vekovému rozdielu. Držím palce 😉 😎

bajana
21. feb 2014

@cawes
@taskulienka
po ovulacii vzdy nasleduje menstruacia (alebo tehotenstvo 😉 )...len je otazka, kedy k tej prvej ovulacii po porode dojde....to je velmi nepredvidatelne....

lucka011
21. feb 2014

jasne, ze mozes. Mamina somnou otehotnela 8mesiacov po porode 🙂 😉

maca_p
21. feb 2014

voala 😉

emelia18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jlp
21. feb 2014

odpoved na tvoju otazku je moje tehotenstvo - sedi vsetko co si popisala v uvodnom prispevku, kramy som mala raz a bolo 🙂 ... takze odpoved je ANO a uzivaj si to.

wikk
21. feb 2014

po pôrode sa da hned otehotnieť..ja som bola tri mesiace po porode a zase som otehotnela a teraz mam dve dcerky rozdiel je medzi nimi presne rok a pat dni 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre