Nočná triaška po pôrode

23. feb 2024

Mam pardnove babatko a odkedy sme doma tak ma chyta v noci triaska, izba je vykurena dost. Je to normalne?

anjelicek26
23. feb 2024

Tak neviem, ci si doplnala zelezo, ale treba a dosledne...

nika23t
23. feb 2024

Áno, môže to byť kľudne. Hormóny sa bláznia, vyrovnávajú sa. Ja som mala návaly horúčavy aj zimu na striedačku, aj keď viac tie návaly.

mamatroch
23. feb 2024

Napis pripadne svojmu gynekologovi, ale pravdepodobne Ti bude chybat zelezo alebo magnezium. Tie su volnopredajne obe, eventl. si ich nasad, tym nic nepokazis. A v ramci moznosti oddychuj, tak halt nebude kazdy den navarene cerstve jedlo alebo upratane. Pripadne ak Ti ma kto pomoct, ale ozaj len taky, co je aj realnou pomocou a nebudes musiet Ty skakat este okolo.

marticka85po
23. feb 2024

Mne sa takto prejavilo ked sa mi prsia naliali mliekom.nejaky 5-6den po porode. Triaska,zimnica

nelca0510
23. feb 2024

Áno,prejde to,sú to hormóny

cookie29
23. feb 2024

Hormonalny pad, ja som sa na striedacku potila a triasla zimou... uz sa tesim na prechod

ikonica
23. feb 2024

Ano tiez som sa tak klepala a pomedzi to som prepotila nocnu koselu... Je to hormonalne...

autor
23. feb 2024

@marticka85 presne ked sa zamyslim je to odkedy sa mi naliali, mozno to teda ma suvis

laura2323i
23. feb 2024

Mala som to po oboch pôrodoch, zimnica triaška a spotená do nitky som bola. Trvalo to par noci, potom samé prešlo.

lenkakravcova
23. feb 2024

Určite to má súvis s hormónmi. Dojčenie a pôrod majú obrovský vplyv na telo ženy. Pri prvom som sa potila v noci ako vôl (pritom som cítila že mi je zima). Sprchovala som sa pár krát denne a i tak som si nehorázne smrdela. 🤣 Telo si musí zvyknúť na tie výkyvy. Po 2 mesiacoch sa to zvyčajne upraví (aspoň u mňa tak).

janica_
23. feb 2024

Mne sa tiez so zimnicou spustilo mlieko. Ked som prestala kojit, taktiez som mala jeden den zimnicu.

bodka2213
23. feb 2024

Dávajte si ale pozor na zápal .... Sestre to presne tak začalo , zimnicou a triaškou... Skončila so silným zápalom prsníkou.

taktotedanie
23. feb 2024

Izba nema byt prekurena, mozno si prehriata a telo sa musi ochladit

3petka
23. feb 2024

Hormóny. Prejde to. Ja som to mala po prvom pôrode. Raz horúco raz zima.

mofa
23. feb 2024

Je to asi hormonalne. Mne sa to stalo ked som prisla z porodnice a naliali sa mi prsia.strasne som sa zlakla, ze idem mat horucku alebo co.potom som hocikedy mavala take navaly.tak citam, ze je to celkom bezne.

stannkal
23. feb 2024

Aj ja som tak mala, zimnica a v noci som totálne prepotila pyžamo. S doc som neriešila, prešlo to samé.

terry658
23. feb 2024

Ja som to mala niekoľko týždňov. Hormóny.....

janica_
23. feb 2024

@taktotedanie zimnicou? Myslela som ze na to priroda vymyslela potenie

taktotedanie
23. feb 2024

@janica_ jasne aj zimnicou a potenim
Dieta ma spat v 20-22st izbe mimochodom inak ak je viac hrozi prehriatie a syndrom nahleho umrtia dietata

lasona
23. feb 2024

Po pôrode mi bývalá strašná zima. Mala som hrubý overal, na to hrubý župan, ponožky, zakrytá perinou plus zapnutá výhrevna deka a mne bola zima
Chvalabohu to preslo

cecilia29
23. feb 2024

Áno mávala som to pri každom. A neskutočne som sa potila

janica_
23. feb 2024

@taktotedanie byvame v podkrovi, donedavna sme nemali klimu, ale teda v lete spasonosna zimnica nikdy neprisla. Vzhladom k tomu ze autorka je cerstvo po porode, ze daleko pravdepodobnejsie, ze je to hormonalneho povodu ako tu pise vacsina.
Co sa tyka babatiek su to stale len dohady, najnovsia studia hovori o moznej pricine SIDS u babatiek na zaklade nizsej hladiny enzymu. Je to len jeden dielik skladacky.