Ozempic a žiadna zmena

katreniakovaaaa
23. apr 2024

Ahojte , je tu niekto kto bral ozempic ? Dnes som vzala prvú dávku 0,25 mg , necítim žiadnu zmenu , nieje mi ani nevoľno 🤔 akurát ma kus pobolieva hlava , ale to neviem či mám tomu pripísať , alebo inému, lebo hlava ma bolieva často, je tomu pár hodín čo som vzala ten ozempic.

magimi
23. apr 2024

Veď trochu vyčkaj a buď rada, že nemáš žiadne nežiaduce účinky. Brala ho svokra, no žiaľ nemala ani tie žiadúce účinky 😀 teda nechuť do jedla mala, ale práve na všetky zdravé veci, zato sladkosti jej išli na chuť aj naďalej 😀
Nečakaj, že ten liek všetko spraví za teba...vždy je to o sebadiscipline, liek ti len trochu pomôže, že ti budú stačiť menšie porcie, menej často, ale vždy to bude aj o sebazapierani.

lisymbia
23. apr 2024

😀 čakala si zázraky na počkanie? Takéto lieky nefungujú instantne 😊

katreniakovaaaa
autor
23. apr 2024

@magimi ja neberiem ozempic kôli chudnutiu , ja som úplne stratila sýtosť po jedle , a pýtam sa hlavne na nežiaduce reakcie, cca kedy prídu

katreniakovaaaa
autor
23. apr 2024

@lisymbia aké zázraky, ty poznáš moju diagnózu?

lisymbia
23. apr 2024

Nehovorím nič o tvojej diagnóze ale nechápem prečo sa divíš že si si dnes dala tabletku a necítiš žiadnu zmenu

katreniakovaaaa
autor
23. apr 2024

@lisymbia nieje to tabletka ale injekcia , čítala som viac horších rekacii, ako veľké nevoľnosti , hádam nezaberie o 4 dní , ale načo sa pýtam vás keď s tým nemáte žiadne skúsenosti , tak nechápem prečo sa k tomu vyjadrujete

lisymbia
23. apr 2024

To že som ozempic nebrala neznamená že nemám skúsenosti s liekmi 😊 takisto reakcie na liečbu ma každý iné a je to veľmi individuálne ale ok radšej sa nevyjadrujem

luccija
23. apr 2024

@katreniakovaaaa vôbec Ti nemusí byť nevoľno načo to čítaš?kazdy človek je iný.

magimi
24. apr 2024

@katreniakovaaaa prepáč, že som ťa hodila do jedného vreca s chudnucimi, ale viackrát som sa s tým už stretla, že ľudia čakali, že ten liek urobí všetko za nich
Inak svokra nemala nežiaduce účinky, žiadne silné nevoľnosti ani nič....čo sa týka tej obyčajnej nechuti k jedlu, tak neviem kedy presne po aplikácii to začala cítiť, ale tvrdila, že počas toho týždňa sa to pomaly znižovalo a deň pred ďalším pichnutim už mala chuť do jedla skoro normálnu.

enri11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katreniakovaaaa
autor
25. apr 2024

@magimi ahoj tak ono to začalo fungovať na druhý deň žiadne nevoľnosti , ale konečne cítim sýtosť a som spokojná , že mám myšlienky aj inde nie len v hrncoch 😁