Parazity v našom organizme

ekinkala
30. máj 2013

vedeli ste ze vecina problemou v nasom tele sposobuju prave parazity v nasom organizme ........ako aj rakovina ktora sa tvori prave s tychto parazitou a prave preto nasi vyskumnici nedokazu najst liek na rakovinu lebo nikdy neriesili pricinu v parazitoch ale stale hladaju liek na rakovinu vela probkemou na ktore nam daju doktori antibiotika a nam sa nachvilu ulavi a zase je problem spet ma nasvedomi prave parazit ludia ani netusia co vsetko sa v nasom organizme moze nachat tak rozne bakterie ze by sme ani neverili .....1 rok som chodila po kadejachych vysetreniach s bolestami brucha a zaludku bola som vsade aj na gastre kazdy mesiac som mala zavrate niekedy naval tepla a bolelo ma brucho objavovalo sa to raz za mesiac niekedy raz za 2 mesiace niekedy 2x do mesiaca ale az tento mesiac som sa zacala citit dost unavena nie kazdy den ale niekedy ano 2x som bola na pohotovosti stym ze sa mi rozklepali ruky a nohy aj sa mi hlava tocila dosla som na pohotovost a nic vsetko preslo a uz mi bolo dobre ked som tam dosla o tyzden znovu tak sa opakovalo to iste znovu som tam dosla a bolo mi dobre ani by som na tu pohotovost nesla keby som vedela co mi to sposobuje ale tym ze mi doktori tvrdili ze som ok a to mi robili viteri,krv vsetko proste na pohotovosti mi povedali ze nech idem ku psychiatrovi a na neurologiu ci to nemam psychicke tak som na druhy den isla stym ze som uz aj sama zacinala verit ci to predsa nemam stoho kedze doktory su neschopny psychiater mi dal nejake tabletky ze ked to pride nech si to dam samozrejme som si ich nedala bola som aj na rangene hlavy vsetko ok nakoniec som isla na diagnosticke cetrum kde vam daju sluchadka na usi a cely vas organizmus to snima pomocou frekvencii a buuuuum pripad virieseny mam v T .creve parazita ktory mi sposoboval vsetku tu habaturu a teraz sa konecne liecim prirodnimi likmi konkretne Pau D Arco a Herbal Star .....tymto chcem len upozornit nato ze dnesny doktory su neschopny a hladaju kade jake ine priciny a nepozeraju nato ze by clovek mohol mat v tele takychto parazitou nakazit sa nimi v dnesnej dobe je velmi lahke maso,zelenina zle umyta,ovocie,arasidy a mnoho inych za cely ten cas 1 rok a pol co som obbehala vsetky vysetrenia mi ani jeden doktor nepovedal ze to mozu byt parazity.....Parazit je velmi inteligenty zivocich ktoreho clovek len velmi malo prekukne ze je vnasom tele ale vsetky problemi ktore vnas pretrvavaju a nie a nie sa ich zbavit maju nasvedomi prave tieto parazity ako je bolest brucha,nafokovanie brucha,bolest zaludka,klbou,hlavy..........a mnoho inych problemou.......... Prejavy parazitou v tele mozu byt taketo ,obcasne tocenie hlavy,bolest brucha,zavrate,teploty len tak znicoho nic mnoho ludi to pripisuje prechladnutiam ale nieco zle zme zjedli apod..... Ale nie parazity su zakerne organizmi ktore vyhhladavaju zdravich jedincou aby mohli prezivat v nasom tele .........a preto chcem upozornit na to ak vas nieco dlhodobo trapi hladajte za tym parazity lebo pocase vam vysaju s tela vsetku energiu a znicia imunitu

tehulka2011
5. dec 2013

@sin_dy dakujem, mozes napisat aj kolko stal?

sin_dy
5. dec 2013

@lanczi cenu neviem povedat, kedze pristroj kupovali rodicia. Obsluha plazmoveho generatora je jednoducha a ano zvladne to aj laik. Posobi do 15 m na kazdeho kto je v miestnosti a clovek moze pri nom robit kazdodennu pracu bez obmedzeni.

sin_dy
5. dec 2013

@aktak Zentel neposobi v celom organizme, bohuzial zo skusenosti dr. Blahovej, ktora posobi v cechach a aj u nas sa to potvrdilo, ze ma len 15 % vstrebatelnost. To znamena prejde iba travenim. A je to pisane aj v lekarskej parazitologii. Mozno po mastnejsom jedle a v kombinacii s praziquantelom savstrebatelnost zvysuje, no kombinaciu urcite nedoporucujem, radsej vsetko zvlast. Najprv hlistovce a potom motolice. Ale urcite ako vermox je silnejsi, ten mal iba 5 % vstrebatelnost. Uziva sa 1 flasticka( 400mg) rano a 1 flasticku vecer 3 dni. Po 10-14 dnoch kuru zopakovat.. to by malo byt dostacujuce na - ascaris, strongyloidy, trichocephalu, trichuris trichuria, entetobius-mrla. Na toxocarozu a trichinelozu-svalovec, echinococcus vetveny a zhubny je omnoho vyssie davkovanie az 10 dni vkuse. Zo skusenosti vacsina ludi ma zakladne parazity a staci 3-dnove davkovanie. Teda davkovanie zalezi na tom ktoreho mate. Pyrvinium -ruzovy sirupcek ten mal 95-100% vstrebatelnost. Ten sa pouzival na detsku mrlu a bol s minimalnymi vedlajsimi ucinkami. No zohnat ho iba asi v anglicku. Praziquantelma taktiez skoro 100 % vstrebatelnost a likviduje vsetky motolice a pri poziti grepovej stavy sa ucinnost este zvysuje a aloe vera gel rozpusta dokonca cysty . Podla 20 rocnej skusenosti nemecej doktorky na kompketnu ocistu treba 2 tbl (1200mg) rano, 1 tbl ( 600 mg) obed a zasa 2 tbl vecer 3 dni. Tiez zopakovat po 10-14 dnoch. Dalej entizol na ameby, lamblie a trichomonady. Invermectin a hetrazan myslim na vlasovce a pasomnice.

sin_dy
5. dec 2013

@aktak skoda, ze nevymyslelii zatial nieco co by zabilo naraz komplet vse parazity a v celom tele 🙂 no dufam, ze som pomohla a prajem vela uspechov a vela veeela zdravia 🙂

sin_dy
5. dec 2013

@lanczi
@tehulka2011 zabudla som tam napisat, ze to kupili rodicia pre mojho brata 😀

aktak
6. dec 2013

@sin_dy Dakuejm za info, ano pyrvinium si pametam este z dectva ale uz ho nemaju, Zentel je z dostupnych asi najlepsi co mi bolo povedane (parazytologicka Dr.Totkova z lekarskej fakulty). este raz vdaka za odpoved ;)

ewka1980
9. dec 2013

@ekinkala Presne tieto problémy všetky čo tu píšeš mam aj ja.....a bola som presne aj na tom vyšetrení.....tiež som dostala lieky za vyše 30 ečok....ale ked ti mam povedať pravdu vôbbec ich nejem.....užila som ich asi 2 týždne,a nemám pocit že by mi pomôhli....tak nwm ☹ ☹ ☹

beatrix13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sin_dy
11. dec 2013

inac dobra je aj trojkombinacia: KLINCEK, ORESAK a PALINA podla dr. clarkovej 🙂

epelino
28. dec 2013

Ahojte, ma niekto skusenosti s programom Natural Swiss Clean inside? ja mam problemy s pletou, ale uz velmi dlho a vposlednom case nemam ani pravidelnu stolicu casto mi byva tazko z niektorych potravin.. myslite si, ze by to pomohlo? alebo co ste uzivali vy? dakujem.

borja
4. jan 2014

@sin_dy @ewca @adriku Baby, malému som našla mrle. Samozrejme ako povedal doktor u detí normálne. Dostal Vermox, po mesiaci mal mrle stále. Potom dostal Zentel. Problémy má stále, už od júla je stále chorý. Nie vždy je to vážne,tz že vysoké horúčky, soplíky a tak. Ale vždy to má jedného spoločného menovateľa a to bolesť bruška. Mrle som mu zistila až v októbri na upozornenie kamarátky. Všimla si,že malý ma stále pršteky v nose. Chystáme sa s ním na to diagnostické vyšetrenie ale ako by som mu mohla pomôcť? Čo by ste mi odporučili?

ewca
4. jan 2014

@borja trigelm, jednoznacne...kolko maly vazi?

borja
4. jan 2014

@ewca 11,5kg,ten trigelm by mohol malý, v apríli bude mať 3 roky?

ewca
4. jan 2014

@borja mmmm, je to na 50kg hmotnosti, ale daju sa davat aj mensie davky, lenze je to tabletova forma, resp kapsuly, s bylinkami, neviem ako by ste to do neho dostali, ja to tiez chcem dat dcere, ta tiez bude mat tri, ale neviem ako

borja
5. jan 2014

@ewca veľa záleží aké sú veľké,napr. papá chlorellu bez problémov,niekedy rozhryzie a niekedy pekne prehltne. no pri jeho papaní bude mať tých 50kg v 30tke 🙂

sin_dy
6. jan 2014

@borja a ake davkovanie zentelu ti doktor predpisal? A aj po dvoch tyzdnoch si ho opakovala? Lebo to je velmi dolezite. Ja doporucujem klientom davkovanie podla parazitologie a to u malych deti 2 x 200mg tablety naraz po mastnejsom jedle a po 10- 14 dnoch zopakovat. A kedze zentel zabije mrle iba v traviacom systeme doporucujem aj plazmovy generator na mrlu aby bola kompletne znicena v celom organizme a nedoslo k opatovnej reinfekcii. A je potrebne aby sa odcervili vsetci prislusnici v rodine, tiez by mohlo dojst k reinfekcii. Ale bolesti bruska mozu sposobovat aj kvasinky ako candida alebo aj salmonela, kingela alebo aj ine druhy cervou. Urcite vopred doporucujem absolvovat diagnosticke vysetrenie. 🙂

borja
6. jan 2014

@sin_dy dostal jednorázovo sirup zentel, mne už doktorka nechcela predpísať,lebo tiež som mala keď mu prvýkrát zistili.chystáme sa na to vyšetrenie,len sa musíme dať trošku zdravotne dokopy. my s manželom sme ho absolvovali pred dvomi rokmi. tak uvidíme.

fialka88
6. jan 2014

Ahojte. Aj ja som bola pred rokom na diagnostike a vselico mi nasli. Podstupila som kuru praziquantelom(ale len taku "light"), ale polepsilo sa mi. Teraz chcem absolvovat taku tvrdsiu kuru prazikom a potom Vam dam vediet ako mi pomohol. Vela stastia v odparazitovani a pevne zdravie v novom roku vsetkym.🙂

ajkapajka1
7. jan 2014

Na parazity a virusy mam overene prirodne preparaty od znacky starlife: antiparasite a chlamynyl. Funguju ako prirodne antibiotika....

sin_dy
7. jan 2014

@ajkapajka1 robim s firmou starlife, maju naozaj vyborne produkty, no co sa tyka cervou antiparasite je velmi slaby :-\ mame doma diagnosticky pristroj tak som hned otestovala pred a po a s cervami to moc nepohlo.

sin_dy
7. jan 2014

@borja jasne 🙂 no zentel moc nechcu predpisovat. :-\ ja si ho dovazam zo zahranicia a aj praziquantel

babatko2010
14. jan 2014

takto toto je uzasna tema,tomuto sa "venujem"a chcem zacat zace s kuurami lebo zase mi zacina migrena☹v krvi a mozgu mi pred 2rokmi nasiel diacom achinococcus,oba druhy a bolo to dost vazne...a zacina to zase mam toho v sebe tooolko a potrebujem sa tych hnusôb vsetkych zbavit...moje deti takisto...mala tiez nieco ma nechce vobec papat nic☹poradte este nejake protiparazitne kury co mate odskusame.dakujem

babatko2010
14. jan 2014

@fialka88 ahoj a mozem sa spytat kde si to kupovala alebo kde to dostat?dakujem

fialka88
15. jan 2014

@babatko2010 objednavam z ceskej stranky, cez IP Ti poslem vecer viac info. Mam to doma...

babatko2010
15. jan 2014

@fialka88 dakujem,ale to asi nieje bezpecne ak este kojim ze...to budm musiet az potom brat,no nevadi ved zatial objednam a pocma ma to🙂ma to ozaj vyborne ucinky?

fialka88
15. jan 2014

@babatko2010 no, kym kojis, nemala by si to brat...praziquantel co ja viem, znici uplne kazdy druh parazita, hocikde v tele, nielen v crevach...postuduj si na internete Ing. Blahova Hana...dozvies sa viac o parazitoch a liecbe...

babatko2010
15. jan 2014

@fialka88 uz to mam tak trosku nastudovane,teraz chcem vyskusat jednu protiparazitnu kuuru z klincekov paliny a oresaku alebo da sa nahradit supkami z orechov,zakial kojim skusim to a potom hento,preto sa na ten liek pytam lebo som este o nom nepocula,to je super ze znici vsetko,ja teraz beriem vermox ale ten by som potrebovala aspon 5beleni no je len napredpis a lekarka mi viac jak jeden nepredpise,citala som raz jeden lekar mal manzelku uuplne zacervenu a brala mesiac vkuse vormox 2krat denne a na wc nasla takee parazity aj s hniezdami

tehulka2011
16. jan 2014

ahojte, tiez som si presla parazitnymi kurami a trocha mi to pomohlo. Zvysil sa mi nejaky prazikvantel ak by ste mali zaujem, IP.