Plastická operácia prsníkov od podvodníka a zlý výsledok

esmera50
11. dec 2018

Ahojte, chcem radu od všetkých báb...
Mám pokazené prsníky, jeden podvodník z netu ma nahovoril na zväčšenie podtlakovými bankami, výsledok škaredý, bradavky mäkké, bledé, vpadajú do hrude a krčia sa, jeden prsní zostal väčší...Prirodzene uvažujem o plastike, no bojím sa, že sa mi pri tom niečo stane...
Šli by ste do toho rizika? Sú dnes takéto zákroky bezpečné?
Bojím sa, že pri tom umriem, alebo budem mať problémy, no žiť zvyšok života s pokazeným hrudníkom, keď sa túžim vydať a mať dieťa...Čo s tým? Vraj sú pekné výsledky operácií...Poradíte? Diky

ink
11. dec 2018

Ahoj,

vieš čo, na takúto otázku sa spýtaj v tomto prípade skôr odborníka. Neviem, či si si všimla, ale na koníku máme poradňu s plastickým chirurgom : https://www.modrykonik.sk/forum/category/poradn...

pošli mu otázku aj s fotkou (neboj sa, tá nebude nikde uverejnená, dostane ju len on do svojho súkromného emailu). Vyjadrí sa ti najerudovanejšie.
Veľa šťastia

lindusss2016
11. dec 2018

@esmera50 ja skusenosti s plastikou nemam, ale pri akomkolvek zakroku v narkoze absolvujes predoperacne vysetrenia, ktore by mali odhalit pripadne problemy. Riziko je ale vzdy, aj ked by som povedala, ze dost male. Teda urcite by som sa bala zakroku menej pod dohladom skusenych chirurgov, nez skusala akekolvek experimenty s podvodnikmi z netu 😕

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
esmera50
autor
12. dec 2018

@ink diky moc, skúsim

esmera50
autor
12. dec 2018

@sandra151 bála som sa, no zbehlo sa to tak rýchlo...On mi klamal, ze to neboli a ze ej to bezpecne, viem, naletela som ako skolacka

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nataliab1
12. dec 2018

Každá operácia so sebou nesie riziká, ale ak si vyberieš dobrého doktora, tak sú minimálne. Nehovoriac o tom, že pred operáciou budeš musieť podstúpiť aj vyšetrenia, aby sa problémom zamedzilo. Prsia mám už vyše roka a neľutujem. Ani bolesť po operácii nebola taká zlá, ako som čakala a výsledok je úplne dokonalý. Konečne mám postave primerané a prirodzene pôsobiace prsia. Za mňa je jednotka Mudr. Červeň, ale na Slovensku je viac doktorov, ktorí majú krásnu prácu. Ak máš pochybnosti a váhaš tak sa skús pridať do skupiny tu na MK: Silikónové prsia: skúsenosti, rady, odporúčania .. Môžeš sa tam pokukať a nájsť odporúčania na doktorov. 🙂