Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

vejula
17. okt 2013

@tinika ja som sa to tiež musela naučiť... A važne od kedy som sa to ja naučila, je mi omnoho lepšie... PRedtym som po jedle aj hodinu chodila na zachod vypluvať jedlo, čo sa mi vracalo do ust... Normalne tlak na hrudi. Uf.... Ale to človek musi samdojsť na ten system ako to ide 😖 ked to nejde samo skus glg piva 😉

daneso
17. okt 2013

😀 😀 😀 Baby ja som v praci a slzy mi tecu.......kava je na monitore aj s vlockami 😀

dijefcatko
17. okt 2013

Tak na tejto diskusii sa bavím už od včera, tak som sa rozhodla prispieť svojou skúsenosťou. So svojím mužom som 12 rokov (manželia 4 roky) a predtým som sa snažila byť za dámu, ale rýchlo som to vzdala, veď komu sa chce stále od telky vstávať a ísť na balkón alebo na wc? No môžem sa ja na to vy.... 😀 Síce mi raz povedal, že mu taký poriadne hlasný prd narúša všetky erotické predstavy o mne, ale myslel to zo srandy, takže sme sa dobre nasmiali. A potom prišiel prvý pôrod a oslabenie panvového dna. To prdy zo mňa išli a ja som to vôbec vopred necítila! Nič, absolútne. Až keď to rachlo a zadunelo. Bez varovania. Takže som si prdla pred návštevou, v obchode, u kamošky. Čo sa dalo robiť? Ospravedlnila som sa, vysvetlila som, že ja to necítim a neviem to predvídať a zachovať sa slušne. Bohužiaľ. Našťastie rodinu a priateľov mám normálnych a nemali s tým problém. Druhé šťastie je, že také hlasité väčšinou nesmrdia 😵 Potom to postupne prešlo, ale už sa "teším", čo bude po druhom pôrode...

tyssa
17. okt 2013

tato tema mi pripomenula par vtipov a jeden film /Babel, hrali tam Brad Pitt, Cate Blanchett/, tiez bola pred nim za damu, dokym ju v zapadakove nepostrelili a on jej v chatrci nevymienal misu aby sa vycurala,..
a teraz ten vtip-babka pride k lekarovi, ze strasne prdi, ale tie prdy su tiche a nesmrdia, ze aj teraz kym sa tu s vami rozpravam som si uz minimalne 10x pustila ,..lekar jej da tablety a o tyzden pride babka na kontrolu, hovori lekarovi-to co ste mi dal za tablety, tie prdy straaasne smrdia,.. lekar jej vravi, takze ok cuch sme vyliecili teraz ideme na sluch 😀

nativanativa
17. okt 2013

@irriss aha uz to vidim , prepac , blbol mi net ....

ritusuk
17. okt 2013

ako citam,ta co neprdi pred muzom,je hned chrumkava a frigidna zaroven.iba tolko k tomu,muz mi povedal,ze co nejde von cez den,uvolni sa v noci,takze nepochybujem,ze bol parkrat zhrozeny,kym som spala.druha vec je,ze mi povedal,ze je uprimne rad,ze neprdim pred nim cez den.s troma detmi mame za sebou ine chvile intimity(raz mal hnacku presne vtedy,ked ja som sa s poslickami zvijala vo vani,to keby nas niekto videl,je z toho komedia),ale je rozdiel robit nieco zamerne,z lenivosti a ked proste musis.kazdy ma tu latku nastavenu inak,ale s princeznami to naozaj nema co robit.

sarin
17. okt 2013

@ritusuk tak zase kazdemu ako vyhovuje, ja som rada ze som si nasla muza pri ktorom mozem byt leniva... ak si ty rada, ze to je tak ako to je tak je to vsetko uplne v poriadku,.. ved sa tu len bavime 😅

vefi89
17. okt 2013

mňa vychovali k tomu, že v manželstve nemajú byť tajnosti.
však kde inde je to najprirodzenejšie ak nie v teple domova? to jako doma sa mám hanbiť za to, že som človek prírodou nastavený? 😕

irriss
17. okt 2013

@ritusuk Ahoj! 🙂 🙂 🙂
Myslim si, ze v teto Teme SRANDA a RADOST z prdu pochazi prave z tech nevinnych historek.. 🙂
Neverim tomu, ze manzele cekaji na vecer schvalne, aby se poprdeli...
Smejeme se z prdu, ktery utece, ne z prdu, ktery se zamerne vytlaci 😉
No zamerne vytlacit prd ..to si ani neumim predstavit..ale naucit se krkat jde.. 😉
p.s. Jak Ti manzel rekl, ze je rad, ze neprdis? Mel prdici EX? Jinak tomu nerozumim, prijit k manzelce..a rict:
"Lasko, jsem rad , ze neprdis" 😀 😉

cmulinko
17. okt 2013
https://www.youtube.com/watch?v=GxxsP7VWVN8

pre tie ktore neprdia,negrgaju a nekychaju pred chlapmi 😀 😀 😀

billam
17. okt 2013

A co muži nejakí nadludia, ktorí neprdia???...aky je zmysel tejto témy?

irriss
17. okt 2013

@cmulinko skoda, ze to mam bez zvuku 😀 😀 😀
p.s. Prozradim Ti neco😉 Od vcera co si sem chodim "zaprdet"..tak ztracim palce...😀

cmulinko
17. okt 2013

@irriss ja akurat zhanam tu ultramodernu kadibudku z toho videa. Skusam to najst na ebay 😀 😀 ale vsade sa pise,ze maju vypredane a aj skladove zasoby isli hned na export na Slovensko 😀 😀

irriss
17. okt 2013

@cmulinko
Ja bych se spokojila mit to telo v budce 😀 😀 😀 😀 a klidne BEZ budky 😀 😉

cmulinko
17. okt 2013

@irriss ja som na tom asi tak,ze co som uz raz mala (v tomto pripade to telo ) to mi uz tak nechyba 😀 ....a taku budku som este fakt nemala 😀

irriss
17. okt 2013

@cmulinko
Mozna prijde i Kuzelnik (vzpominas?) 😀
a nebo radeji druha moznost, ten prijde URCITE ..Jezisek 😀 😀 😀
p.s. napis mu😉

maca_p
17. okt 2013

@dijefcatko vidis to, spomienky na postehotenske stavy, uz som skoro zabudla 😀

leoamiska001
autor
17. okt 2013

baby diki za rady uz som mu to vysvetlila a pochopil 🙂 ja si tiez myslim ze je to ludske ked moze on preco by som nemohla ja 🙂 a pretu co mi komentovala ze mam 2temy ano tou prvou je ze som stale nadrzana a som co je na tom a ta druha ano chcela som darovat vajicka tiez nevidim na tom nic zle ked to ma niekomu pomoct .asi tolko

maca_p
17. okt 2013

este chcem napisat, keby ste poculi mojho muza ako prdi na wecku este pred tym ako vytlaci, kazda by ste bola zhrozena v lepsom pripade a rozvedena v horsom pripade. prd, ktory sa mu "stane" predo mno je len taka mala predohra 😀

nativanativa
17. okt 2013

@cmulinko vriiiiskam .... dobra reklama 😀 😀 😀 , ale tie grgy stoja za to

irriss
17. okt 2013

@leoamiska001 😀 😀 😀 ty si dabel..!Kde je ta tema, ze jsi stale nadrzena.. 😉
Vis o tom, ze kvuli Tobe jsem vcera spalila obed a neustlala postele..a cely vecer na mne muj manzel "prdel"? Nakonec jsem se "musela" ja "vyprdnout" na Vas..a zhasnout a jit spat...Jo a ubyvaji mi palce na fotoblogu, zrejme take kvuli Tobe a me toleranci k prdum.. 😀

kiwi82
17. okt 2013

Baby, táto téma mi pripomenula básničku z detstva:
Dedko s babkou spolu žili,
chalúpku si postavili.
Dedko prdol ako strela,
chalúpka sa rozletela.
Babka prdla ešte viac,
vyletela na mesiac.
A mesiac bol opitý kopol babku do riti.
Babka mu to vrátila podprsenku stratila.
😀

luciferkax
17. okt 2013

Raz za čas mi "ujde" :D síce sa hanbím, poviem pardon, no rehlíme sa z toho.. saozrejme, nie stále 🙂 myslím, že nie je prirozdebné len tak si prdieť,a ni čúrať pred ním nechodím 😀 😀 😀 😀 ale raz za čas sa stane :D zas môj je prasa prvej triedy, on nemá problém, kedy kolvek, zže si nedá brcho roztrhnúť.. len ho kopnem, že prasa a žijeme dalej

luciferkax
17. okt 2013

@irriss ty si koza!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 to je tak romantické :D

leoamiska001
autor
17. okt 2013

@irriss ked si kliknes do tej kolonky leoamiska001 tak sa ti tam zjavia vsetky moje temy a je tam aj ta 😀

luciferkax
17. okt 2013

@alenah31 haha, my sme boli so synmi na Levočskej púti a tiež cez hlavnú omšu o dsiatej bola chvílka rozjímania a môj dvojročný syn začal prdieť, ale tri riadne chlapské prdy, hlasné jak svet. ludia sa otáčali, ja červená.. aj tak by nik neuveril, že to urobilo to drobátko :D

obcansr
17. okt 2013

tak ako ja prdím pred mm aj on predomnou , však je to normálne , v spoločnosti si to nedovolím ale doma je všetko dovolené, hadam sa nebudeme ako malé deti schovávat ked si chcem prdnút 🙂 aj sa nasmejeme na tom 🙂 je to normál aspon pre nás 🙂

ritusuk
17. okt 2013

@irriss my sme sa o tom bavili vcera vecer, po tom, ako som citala tuto temu 🙂 nuz, tento humor mi nikdy nesedel, asi som, suchar, neviem sa nad takymi vecami zasmiat, ale to zas bude len moj problem 😀

monyccka
17. okt 2013

@digysa nepoznam sa so zitou, ale kludne sa na to vyprdnem, lebo tejto teme nam to sadlo ;)

miku1
17. okt 2013

@leoamiska001 Jasnačka, že hej 🙂 A v tehotenstve obzvlášť 🙂 Dokonca to, že som tehotná druhý krát som viac menej zistila podľa tejto "maličkosti" 🙂 Jasné, že v nejakej inej spoločnosti si dávam pozor, ale keď už by som sa mala kontrolovať aj pred svojim manželom, to už by čo bolo??? 🙂