Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

irriss
17. okt 2013

@sarin No priznam se, ze kdyz se tu nedavno nahromadilo, co muze papat muj 17ti mesicni syn a jake topanky nosi vase 25ti mesicni dcera..tak jsem napsala otazku i ja.."Jake topanky nosi vase 120ti mesicni dcera a co papa vase 160ti mesicni dcera...?"
No jen zname pochopily, ze jde o srandu, ze je to vek nekterych mych deti v prepoctu na mesice..ale cerstve maminky davaly ihned nulu pryc.. 😉

irriss
17. okt 2013

@sarin pises, ze je v crevach 90 procent imunity..a jak je to pri prdu, kolik procent odletne?

michi284
17. okt 2013

ja si pamätám, že kedysi mi bol jeden starý dedko povedal, že keď mladí pred sebou grgajú a prdia, tak už môžu spolu žiť bez problémov. (to platilo ešte pred manželstvom). ja sa musím priznať, že mi to dlho trvalo a keď sa mi občas plyny uvolnili, cítila som sa hrozne, ale dnes po 8 rokoch, to berieme v pohode. veď aj deti chodia a prdkajú, tak prečo nie aj dospelí. poviem: "pardon" a ideme ďalej. život je predsa o dôležitejších veciach. a inak starí ľuďia hovorili: kto grgá a prdí, zdravie si tvrdí, alebo dva grgy a tri prdy, viac než jeden doktor. tak takto to treba prezentovať aj tým, čo im to vadí v partnerstve...

sarin
17. okt 2013

@irriss to sa ta imunita zbavuje skodlivin 😀 takze treba to dat von! aby si si ju nenarusila... vsak to poznas areobne a anaerobne bakterie,...

irriss
17. okt 2013

@sarin No ale tim padem jedno druhe vyvraci..Vezmeme to matematicky-logicky (ted je to v mode)
Kdyz teda PRD je skodlivina, a zaroven vyvolava USMEV, co leci....vysledkem je co? mimo "smradu alias teplucka" teda.. 😎

sarin
17. okt 2013

@irriss zdravie!! 😀 a o to tu ide

irriss
17. okt 2013

@sarin Huraaaaaaaa !! 😀 😀 😀 😀

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sarin
17. okt 2013

@alenah31 mozno sa hanbila za neho 😀

kocko
17. okt 2013

To sa mi veľmi páči, že tu diskutujeme o takej dôležitej veci ako sú prdy, teda vetry.
Dávam do pozornosti:
www.psychologie.cz/prd-jako-milnik-partnerske-i...

irriss
17. okt 2013

@alenah31 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alenah31
17. okt 2013

@sarin ktovie😀 čakali sme na DVD reku nech si to kukneme a zistíme pravdu, ale táto "časť svadby" tam chýbala😀😀😀😀😀

kocko
17. okt 2013

škoda, ale v kostole je dobrá ozvena, takže to muselo aj veľmi pekne znieť

irriss
17. okt 2013

@kocko
Pekne....
nejlepsi jsou ty otazky..trosku odlisne nez klasicke na MK...jsou totiz BEZ mleka a ockovani, coz je ZAZRAK 😀

Prdíte nebo prděli jste před partnerem/partnerkou?
Myslíte si, že prdět před partnerem/partnerkou je normální?
Prdíte před rodinou?
Prdíte před přáteli?
Prdíte před neznámými lidmi?
Co si řeknete, když se vedle vás někdo uprdne?

kocko
17. okt 2013

@irriss zabudla si na tému Pribináčik.... 🙂

irriss
17. okt 2013

@kocko
ale v tomto pripade, s ohledem na delku prdu. misto a situaci ..podle mne to zavinil sam pan farar....mel byt pohotovejsi ..mel aspon zacit zpivat

irriss
17. okt 2013

@kocko tam nechodim, delali by mi chute, tu Pribinacik z Posazavi neni.. 😒

kocko
17. okt 2013

@irriss asi mi od smiechu zabehne. Pán farár mal dať znamenie organistovi aby začal hrať. 🙂 🙂

vejula
17. okt 2013

@nice202 no to je pekne, že negrgaš a naprdiš pri mužovi. Ja ti tak poviem, odkedy som sa naučila riadne prasacky si odgrgnuť, tak nemam žlčnikové zachvaty. Navyše mam reflux, nedoviera mi chlopna a ked sa poriadne nevygrgam hned ked sa mi da, tak sa mi ten vzduch dostane pod jedlo a potom už negrgam, ale komplet cely obed sa mi vracia spolu s kyselinou do ust. Takže nech som neslušna pre koho chcem grgam, ked sa mi da, pretože mne to nestojí potom za zdravotné problemy. Aj ked podla takych ako ty niesom dama. Radšej zdravé prasiatko ako chorá dáma

irriss
17. okt 2013

@kocko no nechtela jsem to psat, ale to znameni melo prijit "zvrchu" jeste drive nez se prd uskutecnil.. zeby dukaz, ze neni "vsemohouci?"
p.s. nehledejte v tom "proticirkevni zamereni"..jen Prd a srandu 😉

irriss
17. okt 2013

@vejula No ale podle mne, ten, kdo zadrzuje prd neni DAMA, ale jen si HRAJE na DAMU 😉 Takovy zadrzeny prd totiz stejne vyjde ven..ne z kalhot, ale z pod tricka.. 😉 rovnou pod nos..

michi284
17. okt 2013

@vejula ja sa liečim na žalúdok a lekár mi vždy povedal, že grgať je zdravé... tak čo...

tinika
17. okt 2013

@vejula presne tento problem mam ja lae grgam minimum lebo mi to neide :D

marduliena
17. okt 2013

Kto grgá a prdí zdravie si tvrdí. 🙂

tyssa
17. okt 2013

ja pridam zazitok kamosky-mala zdravotne problemy /musela si stale odgrgnut a aj odprdnut aby nemala bolesti/, bola doma u frajera /uz manzela/ a proste ju tam chytili bolesti tak jej frajer zacal masirovat brucho, vosla dnu svokra a pyta sa ho ze co robi a on trubka jej hovori-masirujem jej brusko aby si mohla poprdiet 😀 , baby by sa krvi nedorezal, ked prisla na intrak a nam to hovorila sme sa sikali este aj na druhy den /mali sme 20 rokov/,..

galganka
17. okt 2013

@marduliena toto ma vždy babka s dedkom učili... 😀

marduliena
17. okt 2013

@galganka Je to ale čistá pravda 🙂

galganka
17. okt 2013

@marduliena však je... veď si predsa nenechám bok vyvaliť 😀

voskovka
17. okt 2013

my s mm prdime grgame a smejeme sa na tom.... je to normalne ako ist sa malu ci velku potrebu.... to nepojdem na zachod koli tomu ze by muzovi vadilo pocuvat prud moča? alebo nepojdem na zachod ze by mu vadilo ze sa "vykakam"???? vsetky tieto zalezitosti su prirodzeným chodom ludskeho tela.... predsa si nebudem skodit na zdravi len koli tomu ze to niekomu vadi....
jeden prd lepsi než 10 doktorov.....(ak si videla shreka) 🙂
takze neviem si predstavit ze by som drzala prd cely den ked je mm doma a potom sla vyniest smeti a tam prdela do polnoci....

tyssa
17. okt 2013

osobne som toho nazoru ze to patri k zivotu,.. moji synovia sa na svojich prdoch zvyknu neskutocne rehotat, aj ked starsi pusta vacsinou spionov a mladsi od narodenia zvukacov, sme nechapali /muz si myslel ze to ja strielam supy/ jak pardnove babo dokaze pustit, proste z tej malej rituse co dokaze ist von 😀