Prdíte pred chlapmi?

Poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym
gugu
17. okt 2013
Tiez jeden pridam 😃😃😃....kamoska mala prve rande. Bola z toho dost nervozna a ktovie, co prdumilovne predtym pojedla, uz ani ona nepamata 🙂 a kedze bolo leto, sadli si s fesim do zahradnej krcmicky, kde boli plastove stolicky. Ona chuderka nafuknuta to riskla, ze si skusi len tak trosicku ulavit od tych neskutocnych krcov, ze snad to chalanisko nezacuje. No nemala to robit...to bola vraj neskutocna etuda a ta plastova stolicka ten zvuk este pekne zvyraznila. 😃 no hadajte, ci sa este stretli 🙂 Inac fakt dakujem za tuto temu, uz davno som sa tak dobre nezasmiala...asi som pre niekoho "primitivna", ale ficiiiiiiiiiiiiiim 😃
moniciak
17. okt 2013
Ja to neznášam, vždy radšej idem niekde na balkón, alebo na záchod a šuštím s vložkami 😃 A ani z jeho strany to neobľubujem, ale zasmiala som sa teda na vašich príbehoch 😃
daneso
17. okt 2013
A ake poznáte ja z detstva Rachtan dunivý, medzinožka plazivá a do tretice tišan zákerný 😃 😃
nativanativa
17. okt 2013
@daneso ja poznam aj eulaliu 😃 😃
zita19
17. okt 2013
Vratim to do tej funny polohy.
Upozornujem, ze nasledujuci pribeh nie je vhodny pre slabsie povahy a neletilych citatelov!!!!!
Pre rokmi sme boli na turistickom zraze v Decine. Dosli sma rano valako, dodobeda sme poznavali mesto a okolie a kto vie co mi vtedy nesadlo. Boli sme si na stanici v uschovni pre veci, ze uz ideme do tej sportovej haly, kde sme mali spat.
V mojom bruchu nahla zacali take podivne proecesy. Kedze neprechadzali tak nebolo inej moznosti ako ist na stanicny zachod. Tam nahle ustali. Takze nic ideme do haly. Bolo ta tak 3 km cez mesto.
Asi po patnastich minutach sme dosli na most cez Labe a moje procesy sa zas ozvali. Tak od polovice mosta som zacala obzerat kriky na druhom brehu... Najprve sa mi niektore nepacili, lebo za nich bolo vidiet z mosta, za dalsie bolo vidiet z cesty. Na konci mosta sa mi pacili vsetky 😃 a tak som zaliezla za prvy za mostom. Dva prdy a nic. 😞
Tak akoze to sme vyriesili, mozme ist dalej. Potom sme prechadzali cez take vacsie namesticko, uz ked sme prichadzali, procesy sa zas ozvali. Dookola ziadna krcma, ziadna obchod, ziadne kriky kde by som zasla 😞 , len na druhom konci take velke betonove kvetinace s tujkami a kosodrevinkou, Jezis ako sa mi pacilii 😃 . Ked sme dosli k nim, nebolo ich treba.
Postupovali sme dalej a uz sme mali halu na dohlad, moje procesy definitivne vitazili!!! Tak som len hodila ruksak na zem, zahlasila, ze ked to nie je ta hala, tak nech ma pockaju, zaradila treriu kozmicku a sprintovala k hale. 😃 😃 😃
V pokluse so stiahnutymi polovickami som prebehla okolo vratnika s otazkou, ze kde su zachody. Dobry ujo povedal na poschodi na konci chodby vlavo. Vybehla som po schodoch ako srnka, zaradila stvrtu kozmicku a bezala na koniec chodby. Ak som sa pripblizovala k dveram zistila som, ze na nich je panacik 😞 . Hladat dievcatko uz nebol cas!!! Vletela som tam, prebehla cez presienku s umyvadlami, izbicku s pisoarmi a v posledne chvili dosadla. Ta ULAVA!!!! Stvrt hodiny som vedele preco tam sedem, dalsiu stvrthodinu som zistovala ci mam odvahu vstat. A potom mi doslo!!! Ako odtial vyleziem. 😃 Tak som zacala pocitat: Otvorenie dveri, vodopad, otvorenie dveri. A zas dvere, vodopad, dvere. Po asi takom desiatom vodopade som si bola ista, ze vzduch je cisty a nenapadne vyleziem. Lenze pri tom posledmom otvoreni dveri sa asi pani vystriedali a tak som vylezla, ked som pana zbadala ako slusne vychovana som ho pozrdravila a ten chudak ocural celu podlahu ako sa s bimbasom v ruke za nou otocil 😃 😃 😃 😃 😃
daneso
17. okt 2013
@nativanativa a popis? To nepoznám!!! 😃
nativanativa
17. okt 2013
@daneso ze vraj len tak nejako blup .... a tot vsjo 😃 😃
monika15
17. okt 2013
@zita19 no sorry ale je to otvorene forum.
nativanativa
17. okt 2013
@zita19 vriiiiiskam na entuuuuu 😃 😃 😃 😃 😃 😃
to su stavy co ??? ked ti kruti creva , zalieva ta studeny pot a dvihaju sa ti chlpy
daneso
17. okt 2013
@zita19 tak bolo aj mne raz treba nech mi prepacia na jednej pumpe tusim pri Nitre ale odisla som v euforii ulavy aj z ich klucikom od WC zistila som az doma co to je za kluc v mojej kabelke 😃 😃 😃
daneso
17. okt 2013
@nativanativa to som zas zažila s manzelom romanticka prechadzka okolo Strbského plesa maly spal v kociku a jemu zacalo tocit creva!!!! No lenze vsade kopy snehu a ziadne zakutie ale ziadny papier, vreckovka nic tak sme nasli jeden opusteny bufet tam si chudak ulavil a mohli sme ist domov lebo ho stipala rit 😃 😃 😃
zita19
17. okt 2013
Pridavaju sa stale novi a novi. Chodia mi lky na 3. stranu. Fakt dobra tema. 🙂 🙂
@leoamiska001 VDAAAAAKAAAA za temu. 😃 😃 😃 😃 Tolkym ludom si vycarila usmev na tvari, co usmev, zachvaty huronskeho rehotu!!!! 😃 😃
anatalia77
17. okt 2013
@daneso tak ty vedieš 😃
nativanativa
17. okt 2013
@daneso
@zita19 inak neznasam , ked som v nakupnom centre , chcem ist curat , a samozrejme zenska nedockava a postavi sa mi hned za dvere a caka na mna pokym sa vycuram !! za toto by som ich bila , nech si cakaju na chodbicke a nie poza mojich dveri , ved to nemam ani kusok sukromia
zita19
17. okt 2013
@daneso A ja ze, preco na tej pumpe pri RS co sme boli v lete nam dali taky polmetrovy kus dreva s klucom. To kvoli klucocorkarom ako Ty!!! 😃
daneso
17. okt 2013
@zita19 Bože tak som si vtedy uľavila sama som tam bola a ešte som aj zamkla!!! Ale dobre dlho som dumala odkiaľ tie kĺuče mám...... 😃 😃 ... No najhorsie su stavy ked sa clovek bojí aj prdnut!!! 😃 😃 😃
zita19
17. okt 2013
Joj babenky, idem vyprdiet roztoce v madraci (tie svine su dobre odolne, ked tak s nami vydrzia!!! 😃 ) zajtra zas vytvorim HDP aby nas dobrotivy pan premier a jeho kamarati mali co prehajdakat a poobede sa na vas tesim. Udrzujte ohen, kym sa vratim!!!!
jajuuus
17. okt 2013
Vriiiiiiiiiiiskam 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
myska_lili
17. okt 2013
ja skapem 🙂)))))))))))))))))))))))))))))) ale pridam tiez jeden pribeh ... bohuzial skutocny a bohuzial sa stal mne 😃
sme boli zo zakladnej skoly este na vylete vo Viedni - vianocne trhy.... samozrejme ze mamina nabalila kopec jedla a kopec sladkosti... ked sme boli v poslednom muzeu zacala sa som citit ze by sa mi zisiel zachod, no neviem z akeho dovodu som si myslela ze to vydzim domov--- chyba!!!! sedeli sme v autobuse pripraveny na odchod a v tom som uz stlacala sedacku predomnou co som myslela ze sa poseriem 🙂 🙂 🙂 ty kokos taka spotena som este nebola 🙂 nabrala som odvahu a sla za pani ucitelkou ze mi treba strasne na zachod a ze proste musim ist... a ona ze bohuzial uz len do krikov ze aj to muzeum uz zatvorili... nooo tak som to hodila v parku... nic som samozrejme nevnimala a pri postaveni sa a utreti zadku sa kuknem..a tam vsade lavicky a ludia kukali..ach boze...tak som sa rychlo zdekovala a prasila do autobusu..no aspon vykakana 😃 no najhorsie bolo zistenie v autobuse.... mala som novahice na traky.... uppppssss..staci si domysliet... 😃 😃 😃 😃 😃 nikdyy nezabuuudnemmmm 😃 ale skladkosti som poctivo jedla dalej 😃
nativanativa
17. okt 2013
@jajuuus tak vriiiiskaj 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zita19
17. okt 2013
Este jeden pridam. Krickovy. 😉
Boli sme s deckami na ture kdesi v prirode a doslo na mna, ze curat. Tak osm zosla z chodnicka do lesa, nasla sympaticky kricok a cupla som si. A ako tak pozeram pod seba, potocik nikde. A ja reku, dooobre sucho je. Az ked som sa postavila tak sa mi z kapusne vetrovky co som mala opasanu okol seba moj potocik vyclupol na lytka. 😃 Dobra sustakovina to bola!! Neprepustila ani kvypocku. :-p
daneso
17. okt 2013
Zdvorilý - prdne si a povie pardon
Cynik - prdne si a drzo sa pozrie do očí
Gavalier - nechá dámu prdnúť prvú
Lekárnik - prdne a privonia
Nepriateľ - Kto neprdí s nami, prdí proti nám!
Analytik - prdne a pomocou otvoreného ohňa analyzuje množstvo horiacich plynov v prde
Idealista - neprdí z riti, ale z presvedčenia
Sentimentalista - prdne, ale uvažuje, či by bolo lepšie neprdieť
Veselý - prdne a povie: "Kto prdí , zdravie si tvrdí"
Naivista - prdne a domnieva sa , že uskutočnil niečo veľké
Citlivka - prdne a vyriekne "Ach"
Netrpezlivec - sotva si prdne a už sa poserie
Intelektuál - pred prdom si vyžiada súhlas
Egoista - prdne si iba pre seba
Matematik - prdí na základe istej postupnosti a limity
Drzáň - prdí i pri sraní, aby bol čo najväčší smrad
Nenápadník - v spoločnosti prdí potichu
Diplomat - prdne si a povie: "Kto tam?"
Flegmatik - prdne sem, prdne tam, v spoločnosťi a či sám
Opatrný realista - neprdí, keď má sračku
Pesimista - ešte si neprdol a už si myslí, že sa posral
Priateľ - prdne a spýta sa kamaráta: "Čo si hovoril?"
Dôchodca - prdne si a povie: "Za Rakúska-Uhorska sa prdelo lepšie"
Byrokrat - prdne si a vyžiada si potvrdenku
Spací - prdí zásadne v spánku.
Univerzálny - prdí, kade chodí.
Optimista - prdne si a dúfa , že to nikto nepočul
Manekýn - prdnenie doprevádza rôznymi tanečnými kreáciami
Hazardér - prdne si aj za cenu dosratia
😃
tinika
17. okt 2013
a spomenula som si minule som čitala, ze zeny dokazu vypustat vzduch aj z inej spodnej časti tela 😃😃
daneso
17. okt 2013
Baby dobru noc veru treba udrzovat ohen pa zajtra 😃 😃
nativanativa
17. okt 2013
@daneso toto kradnem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
daneso
17. okt 2013
@nativanativa v poho to je google 😃
rommin
17. okt 2013
@sorciera24 na celom koníku si totálne konfliktná,hádala si sa tu zo zajjkou....písala mi,sme z Martina.Vyjadruješ sa vulgárne a si akože učiteľka,ja to nechápem.Iva poznáme sa,možno by si sa čudovala,ale ako môžeš takto útočiť na všetkých a premúdrelo na všetko odpovedať....zabudol vol,že teľaťom bol.Myslím si,že po čase ťa aspon rodičia uzemnia a naučia ako sa má slušný človek správať.Ja by som teda nechcela aby moje deti učila takáto psycho.ženská čo si tu obhajuje prdenie a prirodzenosť rozťahovania nôh.Vysoká školu má teraz každý blbec.....a teraz čakám ako na mna vyskočíš ako na každého tu.
zita19
17. okt 2013
@daneso NESKUTOCNEEEE 😃 😃 😃 😃 Uplne najlepsie: Gavalier - nechá dámu prdnúť prvú
Do prdele, kedy pojdem spat? No mozem ist spat, ked tu taka zabava! A v posteli prdiaci chlap. Ten isty co tam prdi uz 35 rokov 😞
nativanativa
17. okt 2013
@daneso aj guugl prdi ?? tati a prdi taky hadi ?? 😃 😃 matysek se posraaaal
zita19
17. okt 2013
@rommin Nemam pocit, ze sociera tu bola konfliktna. Do vcelku veselej temy si tu vpadla ako Zorro pomstitel a zautocila. Prajem TI peknu dobru noc. A navytacaj sa! Su z toho vrasky, zaludocne vredy a zatrpknuty zivot.

Začni písať odpoveď...

Odošli