Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

rommin
17. okt 2013

@zita19 nevytáčam sa som kľudnučká 😀 poznám ju osobne

pastelka17
17. okt 2013

@krassotinka no a mna ta vevericka bude matat a prenasledovat asi este veeelmi dlho 😉 😉 😉 Zaspavala som s veverickou v hlave,zobudila som sa na vypulenu vevericku,cez den sa mi mihala sem a tam 😀 😀 😀 😀 😀

brulinka
17. okt 2013

dobre som sa narehlila... aj ja pridam story..boli sme na chate širšia spoločnosť a kedže sa všetci vzajomne nepoznali prvý večer bolo predstavovacie kolečko, kde mal každý o sebe niečo povedať. Jeden chalan to poriešil tak že ako sa predstavil a povedal uvodne info kde študuje - nervozita u neho očividne stupala až tak že do dramatickej pauzy v svojom prihovore vyprodukoval take delo že sme sa všetci išli pozadúšať smiechom... jeho nervozita tym večerom odpadla, už asi vedel že sa to viac po*rat neda... 😉

krassotinka
17. okt 2013

@pastelka17 😀 😀 😀 😀 pocuj, z toho sa podla mna uz nevyprdis 😀 😀 😀 😀 tu uz pomoze len lekar 😀 😀 😀 😀 len tomu nepovies ze vidis biele myši, ale vevericky s vypulenymi ocami 😀 😀 😀

vavrenka
17. okt 2013

baby, vdaka za tuto temu, konecne sa po case rehlim a rehlim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , musim to dat precitat mm!!

pastelka17
17. okt 2013

@krassotinka Asi nie 😀 😀 😀 vevericka ma bude spevadzat pokial bude tato tema existovat 😀 😀 😀 tak baby piste a udrzujte ju pri zivote. Neskutocne sa bavim,rehlim,slzy mi pritom tecu,mam svalovicu na bruchu pri niektorych komentoch 😀 😀 😀 😀 😎 😎 a tesim sa jak male decko co si precitam zajtra 😉 😉 😉 😀 😀 😀

tyssa
18. okt 2013

tiez pridam jedno spomienkove zo skoly, isli sme na cvika mimo skoly, zraz rano o siedmej pred jednym intrakom, spolubyvajuca neviem co pojedla, ale uz ked sme isli ńa mestku ju bolelo brucho, ledva vydrzala kym sme prisli na stanicu, zo stanici k intraku bolo asi 10 minut normalnou chodzou cez park, zrychlovala, ja som niesla veci a neskutocne som sa rehotala /viem ze jej to bolo vtedy jedno, ale v taj situacii sa proste nedalo/, postupne sme bezali, na intraku rozvalili dvere, kde su zachody, boli na prvom, sme utekali a pred finale zahlasi -uz netreba, potom zamrvila ritkou a ze teda sa ide pozriet /bolo to ok, ale ostala na intraku, nikam nesla zo zdravotnych dovodv,../, ja som sa rehotala ako keby som bola na praskoch, okolo mna pobehovali vstavajuci no proste perfektna situaci, potom sme sa stale smiali, ked hovorila ze jej ked treba 2x zatoci zadkom a ma zas na dva dni pokoj,..

sorciera24
18. okt 2013

@rommin je mi jedno kto si..... ja sa za svoj nazor nehanbim, u rodicov uz davno nebyvam a ti ma predstav si naucili takejto prirodzenosti......mozno sa zdam tebe premudrela, ale mne je to jedno, ja tu aspon nenabehnem ako velka voda a neurazam (a mozno ani nevies koho)..... zajkka ti pisala? ty si jej zachranca, ci prava ruka?...... vies, nas na VS ucili aj MaSlowowovu pyramidu potrieb....tak kukni, co patri medzi tie bilogicke, co mame vsetci (aj ty)..... viac ako za prirodzenost by som sa hanbila za urazanaie druhych (a vraj slusne spravanie).....a ja si myslim, ze takuto osobu nepoznam osobne, resp. isto nie si moja kamaratka...... 😉 ale mna neurazis, to ma dokaze len clovek, co mi za to stoji.....

irriss
18. okt 2013

Nevim, za co se stydet, kdyz i Bohyne doslova BOZSKY PRDI..
tim se vysvetluje podoba mraku, napr.kdyz vam mrak pripomina slona, tak si "nahore" prdnul slon... 😉

irriss
18. okt 2013

@sorciera24
VYPRDNI se na to 😉 Kazi se tim Tema.. 😉 i ja mam stesti mit kdekoliv nekoho, kdo se vlozi do jakekoliv Temy "vetsinou na posledni chvili" a snazi se mne...ne prdet, ale SR.. 😉

irriss
18. okt 2013

..no a pro TY, co si mysli, ze PRDA schovaji, kdyz utecou...treba do vody 😅

sorciera24
18. okt 2013

@irriss ved pisem, mna neurazi....ja nemam komplex (ani z prdenia, ani z nicoho)....zavist dnes dokaze vela...... a ja to vzdy beriem jednym uchom dnu a druhym von....ale nebudem sa pretvarovat ani tu, ani nikde..... ja viem, ze dnes je prevarka in.... ale na toto ja nie som 😉
inak dobry obrazok 😉

bodka70
18. okt 2013

Dujte vetry dujte a s pleskotom
rozpľašte zadku líca.... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

irriss
18. okt 2013

@bodka70 😀 😀 😀 Bodi..to si dodavas odvahy k prdnuti v praci nebo komentujes obrazek?

bodka70
18. okt 2013

@irriss , to druhé - v práci zásadne neprdím, som za dámu 🙂

irriss
18. okt 2013

Zapomnela jsem poprat KRASNE RANO, ale jak vidite, jsem jeste v nocni kosilce .. 😉 .Takze zdravim vsechny od nas, od more 🙂

irriss
18. okt 2013

@bodka70
No vypadalo to jako zaklinaci verse prdu, aby nevysel...prave proto, ze vim, ze jsi DAMA 🙂 😉

kocko
18. okt 2013

Nuž dnes ráno ma napadla pesnička od Janka Ledeckého, Promilujem celou noc....a ja si spievem Preprdíme celou noc.... 😉 pekný den žienky a nech vás dobrá nálada neopúšťa. 🙂

zszudorova
18. okt 2013

tiez milujem tie ,,damy,, ktore neprdia,negrgaju,neziju...ach jo.ako pardon,keby moj manzel bol taky slusny ze si predomnou nezaserie,tak ok tiez sa prekonam lenze robi to takze to robim aj ja (sam mi to navrhol.haha)...takze si prdkame kedy to na nas dojde a rehoceme sa na tom ako hovada...samozrejme len do tej doby kym to nesmrdi jak tank...dokonca tym prdom davame mena (kapustak,vajcak a podobne)...a CO????nam to nevadi,sme nechutni obidvaja,nasli sme sa a dobre nam je! do sprdkavenia! :P

sharlotta
18. okt 2013

@nativanativa ty daj pokoj!!!vyzera to aj tak na sekciu, vriskat budem az potom od bolesti, ked skonci spinal.

Inak damy, chcela by som vidiet, ako to u vas vyzera na Vianoce po kapustnici a majonezovom salate...Namiesto pozerania telky asi travite Vianoce na balkone, alebo na wc...

irriss
18. okt 2013

@kocko 😀 😀 😀 😀 Jeeej Janek a Zentour...s nim bych se stydela prdnout..byla jsem do neho zamilovana..bohuzel jsem ho mohla vidat az MOOOC zblizka ☹ 😎 a proto ty eroticke pubertalni sny.. 😵 😵 😵
Takze v tomto pripade musim byt neverna PRDUM, 😖 a zpivat Promilujem ( se vzpominkou na mladi).. 😎
Pak to dozenu...
Proprdim to a Doprdim to dalsi noci s manzelem.. 😅

daneso
18. okt 2013

No ja som mala vcera symfoniu kysla kapusta a menzes k tomu no fajna kombinacia čo vam poviem 😀

daneso
18. okt 2013

Druhy prdů jsou toto (stoupající gradace): Tichouš, Šeptal, Bublal, Trhel, Suprtrhel, Utrhprdel, Sirius. 😉' 😀

daneso
18. okt 2013
daneso
18. okt 2013

Toto bol stopercent tišan... ale neviem preco pozeraj na toho v strede 😀 😀 😀

digysa
18. okt 2013

Baby vam tu sibe ??????????????? 😀 😀 😀 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂 🙂

irriss
18. okt 2013

@daneso Ta symfonie - klarinet na druhou? 😀 😉

irriss
18. okt 2013

@digysa No my si sem chodime odfouknout..no a ty nakouknout...skoro to same..uleva na obou stranach 😉

natas4
18. okt 2013

Vyborna tema na piatkove popoludnie 😀 😀 pobavila som sa
Ale16 stran o prdoch za dva dni a niekolko ucastnicok "diskusie" sa uz stihlo aj pohadat, to je take konikovske 😀

irriss
18. okt 2013

@daneso zkousela jsem tu gradaci jako noty...do re mi fa so la si dooooooooooooooooo
no ale opacne to jde hur..