Prdíte pred chlapmi?

Poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym
irriss
18. okt 2013
@digysa
Digyso, myslim si, ze bys k nam i dobre zapadla, pardon zapRdla 😉 😃 😃 😃 :-p
irriss
18. okt 2013
@daneso ja bych to tipla na druheho zprava nahore😉
mrka2
18. okt 2013
boze baby... 😃 😃 😃
daneso
18. okt 2013
@irriss hej vzdy je to ten co okolo toho najviac keca 😃 😃 😃 snazi sa to zahovorit!!!! 😃
malinkaaninka
18. okt 2013
ja som karhala syna včera vo vani,mal extra bublinkový kúpel a vy sa tu predbiehate v prdení 😃
daneso
18. okt 2013
My si vzdy robime srandu z nasho syna ked ideme cez Ruzomberok( vopred sa ospravedlnujem viem ze ten smrad nie je nasmiech a je to hrozne) v aute no fuuuj Matko ty si si pustil a rehoceme sa ako kone 😃 😃 😃 😃
irriss
18. okt 2013
@daneso Nasla jsem fotku Mr Beena, jak si nemuze uprdnout..protoze prdik mu leze "predem"..ale bojim se to sem dat 😞 :-p 😃
zita19
18. okt 2013
Cauko kocky!!! Som spat, HDP vytvorene, pes vyvencen, cesto na tvarohovnik ny zajtrajsi Posledny gulas sezony kysne, pracka bezi, umyvacka tiez. Som vasa.
Dnes som si tak spatne preberala vcerajsok a tak mi na temu DAMY doslo:
Moja svagrina je Dama. Dama s velkym D. Nemyslim, ze vynasa smetie, ale ak by tak ide v lodickach a kostyme s kompletnym make-upop :-S Bracho bol v nemocnici, chudak lezal pod infuzkou, ked sme ho boli cela rodina navstivit. No curat mu neboziatku bolo treba. Svagrinka sa vybrala, ze to zariadi. Po piatich minutach sa vratila, ze nevie najst sestricku tak ze treba na nu zvonit. Zazvonila raz, druhy raz a nic. Zacala rozvijat vaznu teoreticku uvahu o tom aky to je bordel, za sa bude stazovat u stanicnej, nie u hlavnej ked dosla k primarovi, vysla som von, zakukla na pansky zachod, vzala bazanta a doniesla na izbu. Ked som sa vratila uz bolau zdravotneho ministra. Tak jej strkam bazanta do ruky, nech ho strici VLASTNEMU manzelovi pod duchnu. Skoro ju vystrelo 😃 Bracho uz menil farby co mu tak bolo treba. Tak som zdvihla paplon, zakonponovala bazanta medzi nohy a brasko povedal, ze uz ho tam zastrci. Potom som ho v pohode vyniesla a moja draha svagina uz rozvijala temu, ze ake nehygienicke!!!!! Tak som jej na celu izbu povedala, ze ked manzelovha bimbasa berie do huby je to aj pre Damu vhodne. Ked mu treba pomoct vycurat sa tak je to pre Damu nevhodne. Ak som este u nej pred tym stala tak za dva halierov po tomto uz ani ň ]-(
Pre krehotinky pripominam, ze aj ja chodim v kostymoch a viem, ze pribory pri stolovani sa pouzivaju zvonka dnu, pohar sa drzi za stopku a do divadla sa chodi slavnostne obleceny a pri stole sa negrga a neprdi 😃
daneso
18. okt 2013
@irriss a daj prinajhorsom to tu zamknu 😃
irriss
18. okt 2013
@zita19 😃 😃 😃 a bazant se drzi v leve nebo prave?? 😃 😃 😃
sorry..ale to je sila..Tvoje svagrova...braska siji dobre rozmazlil..a to jen kvuli tomu, aby se s ni obcas pomazlil??Nerbo klasika velka laska?
irriss
18. okt 2013
@daneso ale on je hybaci, nevim, jestli to tu program podporuje, kdyz ne..bude vam to lito a VYPRDNETE SE na mne :-N 😢 😃
irriss
18. okt 2013
@daneso zkusim... 😉
natas4
18. okt 2013
@zita19 😃 😃 😃 konecne mi vychladol kolac co som upiekla, tak som si nalozila, ze si pri jeho jedeni precitam kona...pri tvojom prispevku mi zabehol...od smiechu
irriss
18. okt 2013
@daneso nejde to...zkusim to jinak.. 😉
irriss
18. okt 2013
@daneso
zkus se mrknout sem....nekdo tu byl zvedavy, zda jde prdik i predem..no u zeny ano..a podle Mr Beena je videt, ze hleda cestu ven..samozrejme PRDIK😉
http://www.carloneworld.it/images/4_Humor/Gif/p...
zita19
18. okt 2013
Ja dufam, ze nie. Ze admini su normalni ITckari a dufam, ze chlapi a dali si prispevky z tejto temy preposielat priamo na mail alebo si nastavili notifikaciu na prispevky, ktore maju viac ako 5 likov. Ak ano, tak sa rehocu ako my. Caute chpalci. Toto je vacsia zabava ako klaknuty server.
Inac server: vcera vecer ma mraz presiel!!! 😞 Kon klakol 😞 a ja som sa obavala, ze nielen zrusili tuto temu, zablokovali nam konta a IPadresy dali na blacklist.
Mne a a irriss toto realne hrozi 😃
zita19
18. okt 2013
@irriss Ano, ja ho taaak lutujem.
To poznas:
Stretnu sa dve a ze Marka ako deti uz su z domu? A marka zacne: Joj evicka sa dobre vydala, zat vari, perie, uprarzje o deti sa stara a ona ma cas na kaviku chodit a ku kadernikovi a na kozmetiku... A co Janik? Jooj, Janicko je taky chudacik, vari, perie, uprarzje o deti sa stara a nevesta len chodi na kaviku, kadernikovi a na kozmetiku... 😃 😃 😃 😃
irriss
18. okt 2013
@zita19 😃 😃 😃
Poslouchej!!Provokaterko!!
Kdyz uz umis zastrcit bazanta, pomoz MrBeenovi s pridikem..nejde mu ven..vsak ty vis, kam sahnout a kde pristrcit.. 😃 😃 😃 :-p
http://www.carloneworld.it/images/4_Humor/Gif/p...
zita19
18. okt 2013
@irriss Carovny je Mr.Fazula 😃 😃 😃
este aj menom pasuje do tejto temy 😃 😃 😃
fidka79
18. okt 2013
@zita19 konecne prispevok ktory zdvihne naladu...som sa uz tak daavno nezasmiala heh... 😃
zita19
18. okt 2013
@irriss Idem spravit moj kolac... Pocuvaj Tebe sa pri detoch ujde kolac, alebo musis si uchmatnut este kym diva zver zisti, ze sa kona? 😃
My sme tiez boli styria a nasa mama mala hlasku (vykladala koleginiam v robote): Upiekla som kolac podla noveho receptu. A dobry bol, mam to z ustneho podania. 😃 😃 😃
irriss
18. okt 2013
@zita19
U nas jsou uz slecny opatrne na postavu.. 😃 😉
zita19
18. okt 2013
Som spat, kolac v rure, Max vykadeny...
Vonku taky pekny oruhly masiacik svieti a to mi pripomenulo jednu hodinu literatury na zakladke. Vyvolany bol spoluziak, ktory bol prudko pripraveny a zacal:
Karel Hynek Macha
Vodnik
Sviť měsičku, sviť... a nič
tak ešte raz
Sviť měsičku, sviť... a nič
a zo zadnej lavice sa ozvalo:
ma ťa plnú r.ť
😃 😃 😃 😃
zita19
18. okt 2013
Baby ako, ze nasa tema je o nicom. Toto je ta spravna: Mydlo na pranie
Neviem ci sa smiat alebo plakat!!!!
Manenko Mario skakava!!! Ty tohle vidis!!
😃 😃 😃 😃
anatalia77
18. okt 2013
@zita19 teraz vážne kde je tá téma? asi mi neuveríš,ale ja som dnes tiež zhánala mydlo na pranie,a ako na just mali len Lanzu za 1,50,velkú a drahú..
zita19
18. okt 2013
Nasla som medzi novymi temami. Neriesia tam typ mydla ale AKO SA POUZIVA 😃 😃 😃
Inac v Teta drogerii som videla aj take tie co s nimi prali nase babky
mirage
18. okt 2013
@zita19 No to je podla mna v pohode proti teme " Ked mam vlasy v cope a rozpustim si ich bolia ma" a "Syn si vrta v nose, ma hlisty?"
anatalia77
18. okt 2013
@zita19 dík,už som v obraze 🙂
zita19
18. okt 2013
@mirage Boze co som ja v zivote prepasla!!!! 😞 Take temy a ja som o Konivi nevedela!!!! To by som sa urcite pridala! To uz kolko rokov kon existuje? A ja som tu len par tyzdnov :-x :-|

Začni písať odpoveď...

Odošli