Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

irriss
18. okt 2013

@zita19 Nejlepsi, ktera u me stale vede, je ta se slecnou, co se bala, ze otehotni z peny, bala se, ze kdyz si rozetre koupelovou penu s orgasmem po brise, ze pres pupik otehotni.. 😀 😀
No ale nekdo se nasel, kdo ji daval za pravdu 😀 😀

digysa
18. okt 2013

@natas4 To fakt? To som si nevsimla, ze sa tu niekto moze hadat o prdeni........

@irriss Ja to tu moc nebudem prehanat......na strane c.2 som to zhrnula........inak vsetky tieto praktiky mi pridu nechutne, ak to clovek robi prilis casto a na nevhodnych miestach......

Ja si pamatam, ze ked som sa v to rano zobudila hola a uplne po opici, tak som si povedala, ze toto bolo posledny krat- takto sa dama nechova. A odvtedy sa mi to nestalo........Moj muz bol v pohode, lebo ja som mu tiez par krat vedro k posteli davala..... 😝

kocko
18. okt 2013

@irriss
@zita19
Mám pre vás jednu milú fotku

kocko
18. okt 2013

@irriss
@zita19
toto je sľúbená foto

zita19
18. okt 2013

Môžu výpary z vyprážania ohroziť bábätko? 😀 😀 😀 Medzi najnovsimi!!!
irrissis ako sme my mohli donosit potomkov, take neinformovane?
A ako sme ich mohli vobec odchovat, ked sme nekonzultovali na 20 stranach kolko krat denne mozu jest kasicku?? 😀 😀
Ja sa hanbim ako pes.Vyrastli mi s jednym "navodom na pouzitie novorodenca" knizkou Nase dieta, Sunarom, tetra plienkami, babyavirilom na rit. Chudata!!!!
Dufam, ze moja dcera to nekonzultuje ci moze ist curat aj 3 krat za noc ked je tehotna a ci je to normalne.
😀 😀 😀

irriss
18. okt 2013

@digysa Hmmm..ale ja nechapu, proc se snazite porad z nas delat automaticke az vulgarni prdicky.. 😲
Proste se mluvi o prdech samovolnych.., ktere se nedaji udrzet.. ☹
Preci tu nikdo neni, kdo prdi na povel 😖 a nebo schvalne..
Muj manzel, kdyz mne hladi nebo masiruje, tak mu preci do dlane nestrilim... 😒
Prijde mi to prehnane, vyhybat se teto Teme z duvodu Damskeho titulu..protoze ten, kdo tvrdi, ze volnaska nikdy neupusti..tak podle mne se vyhyba pravde..bud se stydi, nebo se boji o svou konikovskou povest.. 😵 😵 😵
Protoze myslet si,ze snad prdime schvalne a kdekoliv , to je omyl..
Ja osobne si nestradam prdy na nedeli, kdyz jdu nakoupit nebo na prochazku... 🙄
ach jo.. 😎

irriss
18. okt 2013

@zita19 zapomnela jsi na knizku : Detske nemoci 😀 😀
a na film Jak dostat tatinka do polepsovny.. 😀

irriss
18. okt 2013

@kocko To jsem videla !!!Jen to nebylo popsane cesky!! 😲

kocko
18. okt 2013

@irriss Knižka Detské nemoci, pamätám, to som už pomaličky stará páka ale chvalabohu sa tak necítim. 🙂 🙂 Nech tu táto téma dlho vydrží. Dúfam, že sa dožijeme ešte nejakej podobnej, skvelej témy...... 🙂 🙂 Aby koník nebol nudný a o tom istom. 😉 😉

zita19
18. okt 2013

Detske nemoci som nemala a tatinka do polepsovne posielali v 1978 na Vianoce a to moj syn mal rok (som si vygoooglila rok, lebo sa mi zdalo, ze dieta nam lozilo popod stromcek ked sme sa my sulali z toho ako Holy obaloval rezne) 😀

digysa
18. okt 2013

@irriss Ja z vas nic nerobim.........mne je to jedno, ved viem, ze pisete pre zabavu a neprdite kade chodite............ Asi si ma zle pochopila..........proste uz asi nemam co dodat...to je vsetko........ Ja si vas obcas precitam, nech sa zasmejem....

zita19
18. okt 2013

@irriss Ale jedni som stihla zachytitt. Moze sa jest svieckova v tehotenstve?
Co by preboha jedli v Cechach nevesty na vlastnej svadbe, keby sa nemohla? 😀 😀 😀 😀 😀

sharlotta
18. okt 2013

Raz darmo, chlapi delia zeny na da mi a neda mi... 😉
Moj dom, moj hrad...upratujem tu, poctivo som chodila do prace a zarabala peniaze na hypoteku,staram sa o dieta a vsetko, zeby som si vo vlastnom dome ani prdnut nemohla, tak sorry. Sak samozrejme, ze nie vkuse kade chodim, tade prdim a rana jak z dela, ale ked treba, tak este aj doma budem zdrziavat a utekat kdesi po balkonoch a na wc??? 😕

natas4
18. okt 2013

@digysa na konovi neexistuje tema, kde by sa niekto nepohadal..prdy nie su vynimka 😀 niekde na zaciatku diskusie 😉

natas4
18. okt 2013

@digysa ked uz spominas damu...minule ma moja mama "zabila"...isli sme s muzom von a mne sa nechcelo nic brat so sebou, tak som mu len svoj mobil a vreckovky strcila do tasky...na to mi povedala, ze dama musi mat vzdy so sebou kabelku...takze ja uz dama zrejme podla etikety nie som 😅 😝 😉

irriss
18. okt 2013

@zita19 Musely by se vdavat jako panny....

digysa
18. okt 2013

@natas4 hahaha...to ja hovorim svojej malej....ked si strka do mojej tasky svoje lizatko, telefon, babiku, konika....pozeram na nu a hovorim jej to iste, co tebe mama: " Co nevies, ze dama ma nosit so sebou kabelku? Kde si si ju nechala?"
🙂

tinika
18. okt 2013

joooj zase tolko popisane a ja mam veeela prace nestiham čitat :(

natas4
18. okt 2013

@digysa dobre jej hovoris...mama ma vzdy pravdu 😉

zita19
18. okt 2013

Najlepsia dama je oblozena. 😀 😨 Kabelka na jednom pleci, pod pazuchou dieta, v druhej ruke nakup a este druhe dieta. Podla moznosti by mala mat klobuk ako sa na skutocnu damu na verejnosti patri 😀
A NEPRDI za ZIADNYCH okolnosti aj keby jej malo bok vyvyalit!!!! 😀 😀 😀

digysa
18. okt 2013

@zita19 Ty si ale blazniva zenskaaaaaaa 😉

zita19
18. okt 2013

No co sa budem trapit vecami co zmenit nemozem. Radsej ich otocim na totalnu srandu. Sa mi lepsie zije 😀 😀 😀

natas4
18. okt 2013

@zita19 ja som si vdaka tejto teme spomenula na zaciatky nasho spolocneho byvania s muzom ...on furt chodil do obchodu (rozumej niekolko x denne 😀 ) a ja som sa cudovala, ze co je to za sklerotika, ked stale nieco zabudal kupit 😀 ja som ten cas vzdy vedela patricne vyuzit 😀 😀 😀
Spominam si aj na to, ked "to na mna prislo" 😀 a ja som si vzdy pod nejakou zamienkou odbehla na druhy koniec bytu...len co cert nechcel, vzdy ked som tam dobehla, tak "sa mi nechcelo" 😀 ale akonahle som sa vratila k muzovi, tak to na mna opat prislo 😀 co som sa ja nabehalaaaaaa 😀 😀 😀

nativanativa
18. okt 2013

iiiiiha , vidim ze ste neprdeli ale pisali za ten den .... ste sa pochlapili

zita19
18. okt 2013

Baby dalsia otazka:
ahojte,som asi pol roka bez liekov a teraz zacinam znovymi s nazvom softinelle.kedy ich mam zacat uzivat?
Ja som vzdy tvrdila, ze nemam patent na rozum a nie je hanba sa spytat. Ale toto to podliza IQ tykve aj mentalnu uroven hojdacieho kona. 😀 😀

nativanativa
18. okt 2013

@sharlotta na vianoce ?? iba na vianoce ?? sak sa otvaraju okna nie ?? 😀 😀 😀 😀
to jsou prdy :D

zita19
18. okt 2013

@mirage No precitala som si bolave vlasy aj sparave hlisty!! Tykev ma aspon naznak IQ. Deom som hovorila, ze maju rozmyslat, lebo hlavu nemaju na to aby mali na com nosit ciapku. Poniektore ja maju len na to!!!! 😀 😀

pastelka17
18. okt 2013

Jaaj baby zlate,som rada,ze pokracujete 🙂 🙂 🙂 Deti som dala skorej spat,co som sa nevedela dockat na vase komenty. A vy uz aj fotky ste sem dali 😀 😀 😀 No parada. Kde vy nato chodite? No a @zita19 ty si to s tym mydlom Lanza zabila 😀 😀 😀 😀 ze pod plachtu 😀 😀 😀 to uz aby som zacala sledovat vsetky temy a diskusie do kt.prispievas aj s @irriss . Pucim sa na vasich komentoch a co je horsie,svalovica na bruchu sa zhorsuje :'( :'( :'( 😀 😀 😀 😀 😀 Len tak dalej a prdom zdar 😎 😎

irriss
18. okt 2013

Vzpomnela jsem si na jednu prihodu, kdyz jsem jeste jezdila jako vedouci na letni tabory😉
Sedime u stolu u obeda, premyslime o bojovce a najednou prisernej smrad..a kvetak k obedu nebyl..
No na tabore se citi clovek volnejsi a Damy a ani deti Dam na tabory nejezdi, tak nastala debata, kdo si prdnul..
Samozrejme vsichni popirali..a nakonec to rozlousknul kluk, kterej mi rika, hele, to poznas uuuplne jasne, ten, kdo pujde prvni na zachod, ten to byl..
Protoze tenhle prd smrdel a to znamena, ze je Hovno v zatacce.. 😀 😀 😀