Prdíte pred chlapmi?

Poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym
daneso
18. okt 2013
@nativanativa jaj kupko je tam zevraj paradne a za smiesny peniaz. 😉 Jaj inac tam si raz niekto si pametam v obchode tak prdol ze hroza 😃 no da sa odist spomenula som si ze som bola s muzom v tescu. Kazdy si isiel po svojom a ja som vosla do jednej uličky a to vam bol smrad rychlo som prebehla vojdem do druhej a tam moj muz a hovorim niekto si strasne prdol vo vedlajsej ulicke. A moj muz to som bol ja 😃 😃 😃
maffianka004
18. okt 2013
aknelka85
18. okt 2013
Precitala som vsetky Vase prispevky a rehocem sa viac nez dost 🙂 dakujem! Neda mi teda neprispiet 🙂 Moja sefka najsefkovatejsia mi vysvetlovala nieco velmi dolezite, sklonila sa ku mne a zrazu takaaa rana, ze som oci vypulila, ona tiez, sefka cervena v tvari mi hovori prepac. Chcela som jej povedat, ze nevadi, ved je to ludske ale namiesto toho som sa zacala strasne smiat 🙂. A ona zarovno so mnou 🙂. Este na zaver dodala, ze sa jej az polky zatriasli 🙂 Napisem pravdu - odvtedy sme kamosky 🙂. Cize prdy mozu aj zblizovat 😉
nativanativa
18. okt 2013
@daneso vriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiskam uz uplne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moj otec mal svoje griiify na toto , ked som bola mala povedal mi pod sem a potiahni mi prst ale rychlo , a samozrejme si tak prdol ze dovi 😃 😃 😃
daneso
18. okt 2013
@aknelka85 😃
daneso
18. okt 2013
@nativanativa no konecnaaaaaa 😃 😃
babaker
18. okt 2013
tiez som DAMA s naPrd prihodou.... 😎
...ako studentka VS som sa dlho do noci ucila,potom som nadranom utekala na vlak,nevyspatost som mienila dospat v straaasne preplnenom rychliku do Bratislavy, ludia stali v chodbickach aj v zachodoch,ale narvala som sa k nejakym cestujucim do kupe, hned som zavrela oci a zaspala. prebudil ma az vlastny PRD, jeho "kvalitu" mi potvrdili vsetky tvare obratene na mna. zmohla som sa len na "pardon" a hned sa hnala k oknu, ze vyvetrame. vonku treskuca zima, snezenie...okno sa zaseklo a nedalo sa zavriet, tak zase "pardon"a vsetky tie kysle xichty ma nenavistne prenasledovali von.predierala som sa na druhy koniec vlaku, keby mozem, vtedy radsej aj na druhy koniec sveta. dufam, ze tie co sem pridavaju komentare o "DA a neDA mi" nie su spolucestujuce z toho vlaku, to by som uz naozaj mala naprd povest... 😃
stardust
18. okt 2013
@babaker asi tvoj prd az tak nesmrdel, ze nikto neopustil kupe 😃
nativanativa
18. okt 2013
@stardust uplne vriiiiskam 😃 😃 😃 😃
babaker
18. okt 2013
@stardust alebo zostali vsetci paralyzovani 😃
babaker
18. okt 2013
baby vy ste neskutocne rychlo pisali, ani PRDavt prispevky som nestihala, len vas spatne likujem 😉
zlepsila som si naladu, ked uz to bol taky naprd den 🙂
mravvcek
18. okt 2013
Perfektna tema... Konecne niecona ozivenie 🙂
nativanativa
18. okt 2013
treba sa co ??? dobre vyprdeeeeet a hned je svet krajsi 😃
tomiholjubavi
18. okt 2013
baby, tak som sa nasmiala, az ma brucho boli na tejto teme 😃

najskor sa zaradim - som polodáma, v spolocnosti ani pred kamaratmi nikdy neprdim, pred manzelom a rodicmi bezne. Nemyslim si, ze niektora z prispevateliek z prvych stran je ozastna dama, pretoze dama neuraza, nesnazi sa druheho ponizit a nemoralizuje. tomuto typu cloveka sa hovori namysleny pozer a nie dama. radsej si doma zaserem, ako budem robit zo seba nieco extra.

a teraz moja prihoda: s odstupom casu je to smiesne, ale vtedy to boli najhorsie okamihy mojho zivota. pred par rokmi (dva-tri) sme sa rozhodli s mojou najlepsou kamoskou oslavovat Velku Noc damskou jazdou. Akurat sa rozisla s dlhorocnym frajerom a ja som jej chcela poskytnut moralnu podporu. Keďže som bola od rana s kamaratkou, dajako som sa vyhla sviatočnemu prejedaniu, ale potužovali sme sa inym sposobom. Asi okolo 3tej rano sme sa vratili z diskoteky, hladne ako kone a kamoska hovori, ze dajme si klobasky (surove) a ja na to, ze zajtra musim byt svieza na rodinne stretnutie a na opicu je vraj skvela voda zo zavaranych uhoriek. Som sice vegetarian, ale v takom stave su ideologicke hranice znacne oslabene a tak sme pojedli surove klobasy, zapili uhorkovou vodou a isli spat. Rano okolo 7mej som uz bola hore. Bola som triezva ako rybicka, ale s pocitom, ze ak sa nevyse...m tak sa pose...m.

nejdem na zachod nikde okrem domu a internatu, proste mi je hanba. tak si hovorim, ze idem na prvy vlak domov. dako to vydrzim. co najrychlejsie som sa pobalila a isla som na vlak. kamoska je z PB, kto to tam pozna vie, ze z rozkvetu na stanicu je dobrych 40 min, cez cele mesto, z toho dobry kus z kopca. veľkonočný pondelok - žiadna mestska doprava, všetko zatvorene, ale ja hrdina, som to išla risknut - chyba! prvych 10 minut cesty som ešte krok sunom dajako zvladla, pot ma oblieval, od hrozy som oči pulila a polky stiskala. každú chvilu som davala stabilizačnu pauzu. kym som prešla zo sidliska k pošte, už som vedela, že neni o čom - na stanicu to proste nedotiahnem. Nikdy som si neuvedomila tak jasne ako vtedy, kolko ma bystrica žalostne malo zelene. nikde nič, ani kriček, ani stromček, len zavrete budovy a rozkopana cesta.
Ja, zachodova fajnovka, som s uplnym zufalstvom hladala hocijake otvorene dvere, aj poslednu krčmu pre miestnych nasavnikov, ale nič, NIČ nebolo otvorene. Ta nešťastna surova klobasa s uhorkovou vodou bola maximalne neoblomna. A vo velmi kratkom čase som sa dopracovala k zisteniu, že sa neda nič robit, bud sa zbavim nakladu pod dialnicnym mostom v strede mesta, alebo sa naklad vyloži okamžite sam. S pocitom hanby a rezignovanosti som sa po milimetroch posuvala k vytyčenej destinacii, ked tu zrazu - neskutočna radost! jedna herna mala ešte z noci otvorene a par stratenych existencii tam hralo dake hazardne hry. casnicke som len medzizuby precedila, že - potom si niečo kupim a v sekunde som vletela na prvy otvoreny zachod. Nechcem si ani predstavit, co bolo pocut vonku v poloprazdnej herni bez akeholkolvek ozvucenia, ale ked som vysla von, vsetky oci do jedneho boli na mne a casnicka hovori - nemusite si nic kupovat, je zrejme, ze sa jednalo o kriticku situaciu. kokos, hanba na sto zim 😃

klobasa s uhorkovou vodou sa mi v priebehu dna pomstila este niekolkokrat. ale taku psychologicku dramu som uz nastastie zazivat nemusela.
babaker
18. okt 2013
@tomiholjubavi tak som sa nasmiala, az mi zatulany suchy soplik konecne z nosa vyfrkol (3 dni som sa s nim marne natahovala)
dalsi jasny dokaz toho, ze humor ma priaznive ucinky a o dovod viac tuto temu nezavriet 🙂
tomiholjubavi
18. okt 2013
@babaker podla mna je tato tema super, nikoho neuraza, nitko si nic nevymysla, je vesela, maximalne pozitivna a kazdy moze prispiet svojou troskou 😃 ja som sa tak nenasmiala niekolko rokov ako teraz 😃 😃
jerryjanka
18. okt 2013
@tomiholjubavi som z PB a živo som si predstavila tu cestu z Rozkvetu dole do herne 😃 prepač ale smejem sa tu za stolom - ale potichu aby som si dieťa nezobudila, super téma
mdh
18. okt 2013
Caute babule, tak som Vas citala uz treti vecer a akurat dnes som zahliadla jednu spravu na yahoo, tak mi ju neda nepridat..
http://mx.noticias.yahoo.com/olor-flatulencias-...

BRAZILSKA SPOLOCNOST VYSLA NA TRH S TABLETKAMI, CO NEUTRALIZUJU ZAPACH PRDOV NA BAZE CESNAKOVEHO OLEJA

😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mdh
18. okt 2013
TAK UZ SA BUDE DAT PRDIET A NESMRDIET DAAAAAAAAAAAAAAAAMY 🙂
silvapokorna
19. okt 2013
skvelá diskuzia. som si riadne dvihla náladu takto po ránu. 😃
no ja som zastáncom, že takéto nie zrovna príjemné veci sa pred partnerom robiť nemusia, ale keď sa stane, nemal by to byť problém. to má potom problém ten partner. a keď on si veselo poprdkáva, tak nech si to skúsi držať. nakoniec z toho budete mať spoločné hobby 😃
ale teraz vážne, ak máš problémy, tak skús nejaké čaje na vetry a upraviť jedálny lístok. nie kvoli nemu, ale kvoli sebe a vlastnému zdraviu. v črevách sídli imunita, tak pozor na to.
a jemu povedz, že keď mu to vadí, síce chápeš, ale bolo by na mieste, keby ti to nevyčítal a sám sa k tomu, čo vyžaduje pridal. držím palce. 😉
silvapokorna
19. okt 2013
tomiholjubavi ........nemusite si nic kupovat, je zrejme, ze sa jednalo o kriticku situaciu. kokos, hanba na sto zim 😃

jááááj, až plačem od smiechu. som si to úplne predstavila. 😃 😃 😃
super. tento víkend ma už nič nerozhodí 😃

nemáš ešte dajajú takú dobrú story?? prosím prosím, smutne kukám. 😎
katecameron
19. okt 2013
inak baby vy tu pisete ze ste damy b.ha vasho to som jedina co som tu za hovado 😃 alebo krajsie povedane čislo
aknelka85
19. okt 2013
@daneso 🙂 🙂 tvoja prihoda mi pripomenula nakopuvanie s mojim ex. Takztiez v tescu, kopec ludi, rozdelili sme sa, on mal vozik (samozrejme ako muz musel soferovat), a ked som sa k nemu blizila s plnymi rukami, ze obsah zlozim do vozika, tak on zrychloval, a mne - ze davaj, rychlo, pohni... Sa pozeram, ze co sa deje? Ci nieco rozbil alebo podobne. A on mi na to, ked sme uz boli v dostatocnej vzdialenosti s blazenym vyrazom na tvari - prdol som si a strasne to smrdelo 🙂 🙂
A inak, aby som sa vratila k prvotnej otazke - pred partnerom zatial neprdim. Cakam, kedy konecne zacne on! 😃 Ale je to na dobrej ceste, uz sa o tom rozpravame... 🙂
tomiholjubavi
19. okt 2013
@silvapokorna nastastie, podobnu story som mala len jednu a uplne mi to vystaci aj na dalsich par rokov dopredu. kto nezazije, nepochopi 😃 ten pocit bezmocnosti, kedy clovek az straca hanbu 😃

inak tiez som mala daku grckavu virozu, kedy som sa radsej ani nepohla od lavora, ale mm sa vzorne staral, nepocula som ziadne fuj alebo co, daval mi lieky, robil caj s citronom, umyval lavor, aj podlahu ked som netrafila a vyzeral velmi ustarostene, ze to nechce prejst. tri dni som v sebe neudrzala ani pol lyzicky vody a myslim si, ze v takychto situaciach clovek pociti este silnejsie lasku k manzelovi, lebo vidi, ze fakt je to v dobrom aj zlom a ze sa mozete spolahnut na neho ako na oporu.
elise
19. okt 2013
ked mal môj malý pol roka bola som dačo vybaviť v bank a samozrejme kočik som mala pri sebe. a zrazu v tom hrobovom tichu veľké prrrrd hlasné ako rana z dela z kočíka. ja v šoku pracovnička z banky usmev že super že sa malému uvolnilo bruško. malý mával problém s bruškom nevedel sa vyprdkať tak to bolA ulava aj pre mna som sa ospravedlnovala ale všetci že to je v pohode aspon nebude plačkať od bolesti. 😃 😃 😃 😃 😃
tomiholjubavi
19. okt 2013
@katecameron keby mam byt pred manzelom za damu, nas vztah by bol taky umely. s manzelom si mozem dovolit byt taka, aka som ked som sama 🙂

inak muzi sa vacsinou tiez nehraju na gentlemanov, hlavne ked su na obed dake strukoviny, alebo iny naduvny material. si neviem predstavit, ze chlap v takej situacii vstane od telky, odide na balkon a vrati sa s rumencom na tvari a nežnym - pardon. možno ma niekto doma takto dobre vychovaneho mladika, ale moj pripad to teda neni
katecameron
19. okt 2013
@tomiholjubavi inak totot robil moj foter 😃 😃 😃 😃 😃 chodil prdiet na balkon vies ako som to nenavidela ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( keby prdel doma tak to pocujeme my domaci ale takto vsetci susedia :-p :-p :-p :-p kedze sme byvali v cinziaku
tomiholjubavi
19. okt 2013
@katecameron 😃 😃 😃 😃 😃 pred cudzimi ludmi je to fakt hrozna hanba 😃

inak som si spomenula na smiesny zazitok, tyka sa grgu. Na vyske sme mali jedneho docenta, uz pan v rokoch, stara skola, elegan, vecne dolezity a "napudrovany" taky tym s gelovym ucesom ako sa vidi na fotkach z prvej republiky. ludia mali k nemu uctu, ale aj kolegom bol cudzi, jak z ineho sveta. svoj predmet vzdy prednasal s noblesou, v malej ucebni plnej knih. sedelo nas tam asi 5 bab, on si diktoval s dolezitym vyrazom svoje a my sme znudene zapisovali.
nieco rozpraval a ked sa chcel nadychnut, akurat som sa na neho pozrela a on si v tom momente brutalne nahlas mimovolne grgol. malu miestnost zaplnil smrad ako ked otvoris sud s kyslou kapustou.

ostatne baby to elegantne zahrali do outu, potlacili uskrn a presli to mlcanim, ale ja som dostala brutalny zachvat smiechu. ziadne uchechtavanie, ale hlasny neprerusovany smiech. dobru minutu som sa smiala, az som sa za brucho chytala. bolo to neslusne a vsetkym neprijemne, ale nemohla som proste prestat 😃 poznate to, ked vas chyti taky zachvat smiechu, ze nie a nie to zastavit 😃 mozno to bolo aj tym, ze ostatne ten grg len poculi, ale ja som ho aj videla - myslim ako sa mu az cela sanka zatriasla a za tym ten zvuk a smrad. v myslienkach sa mi to stale vybavovalo.

ucitel cely cerveny od hanby hovori, ze kolegyna, chodte sa von vysmiat a ked sa ovladnete, vratte sa do miestnosti. ja som vysla na chodbu a nic...vobec mi to nebolo smiesne, tak otvaram dvere do miestnosti, ze sa vratim...este som ho len polootvorenou skarou videla a zas ten vybuch. v ten den som musela zo seminara odist. nastastie bol natolko fer, ze mi to nedal pociti na skuske. 😃 😃
tomiholjubavi
19. okt 2013
@silvapokorna este jedna prihoda, ale trochu z ineho "sudka"...kapustoveho 😃
nativanativa
19. okt 2013
@tomiholjubavi tie fajnove grgy po klobaske alebo cesnaku .... tie su tiez dobre 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli