Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

irriss
19. okt 2013

@tomiholjubavi Jsem uuplne hotova 😀 😀 😀 😀
Predstavovala jsem si ten zazitek z krcmy uz od zaliteho zaludku kyslou vodou z okurek a tesila jsem se jak TOTO skonci...zda vydrzis nebo ne..KAM SE HRABE HOROR s miliony "ptakama a upirama"... 😀
Vzdyt staci privrene pulky sledovat !!!! 😀 😀 😀
Byt tebou, tak si davam pozor a sleduju obsah pripravovanych a vydanych knih, casopisu a novin uz dnesniho rana.. 😉Protoze toto by mohla byt KRADEZ prdu stoleti 😀 😀..popsane zazitky by mely byt okamzite peceteny a patentovany!!

No ja tu slzim, smichem brecim , a momentalne by se mne prdu nikdo nedorezal 😅 a po techto historkach je kazdy MUJ prd maly 😀 😀
Ale az se rozkoukam vice a prestanu se konecne stydet... 😅 , urcite napisu nejaky zazitek z me dlouholete osklivym porodem zavinene .."inkontinence" 😎
Jen pro zacatek:..v okoli - v okruhu 30ti km - znam KAZDOU lokalitu, kde a jestli ma zachod - plus oteviraci dobu ...no a o schovavackach od parkovist az po skaly v mori ani nemluvim... 😕
Ostuda? NE! Neschopnost lekaru 😔

effie81
19. okt 2013

Ahojte Prdky 🙂 🙂
Citam tuto temu uz treti den,v noci uz radsej ani nie,lebo prvu noc moje vybuchy siechu vzbudili dcerku a potom som ju mohla zas uspavat. 😀
Tak som sa rozhodla,ze tiez pridam jeden moj zazitok,na ktory asi nezabudnem.Mohla som mat tak 16,s kamoskou sme isli kupit plavky.Bolo to v meste,kde sme to nepoznali,boli sme tam len tak rekreacne,len sme sa tam prechadzali,zrazu sme nasli maly obchodik.Tak sme si prezerali plavky,jedny sa mi zapacili,tak som si ich isla vyskusat.Vyzliekla som sa,vrch bol na spagatiky,pekne som si ich uviazala a v tom to prislo.Poznate ten pocit,ked z cista jasna sa vam creva zacnu prekrucat,zrazu vas vsade picha,zaleje vas studeny pot...neprijemny pocit.Este viac,ked ste v neznamom prostredi a hlavne nahe v bikinach,ktore si musite dat co najrychlejie dole a tie spagatiky sa zauzlia a cim viac sa ponahlate a snazite vyslobodit tym tazsie to ide.Nakoniec som to vzdala,nezaujimalo ma,co si budu o mne mysliet,ze vratim tovar douzleny,zaviazany,iba som sa rychle obliekla,vyskocila z kabinky,polozila bikiny na pult,este som sa ospavedlnila,ze nesadli,schytila kamosku a urychlene sme opustili obchod.Kamoska najprv nechapala co sa mi stalo.Rychle som jej vysvetlila situaciu,tak sme sa pri velmi rychlej chodzi dohodli,ze pojdeme do McDonaldsu,ktory sme pri prechadzke zahliadli.Horko tazko sme ho aj nasli,ja som uz pol ulice bezala,citila som,ze bude istejsie ked sa na ten zachod dostanem co najrychlejsie.Nemam rada fastfoody tohto typu,nikdy predtym som nebola v ziadnom mekaci.Vtrha som,naivne som si myslela,ze teda uz bude vsetko OK,ale vtom som zistila,ze nemam ani sajnu kade sa vybrat na toalety.Ked som ich nasla,vletela som do najblizsej toalety,podrobnosti nebudem opisovat,hlavne ze sa mi neskutocne ulavilo.Uz som si myslela,ze je po vsetkom ked zrazu niekto zaklopal,ci je volne a ja som nestihla ani ceknut ked zrazu taky delobuk ze som sa zlakla aj ja sama. 😀 😀 A este to aj strasne ozyvalo na tom zachode.Zrazu len take ticho par sekund potom strasny rehot a hovorili si tam medzi sebou,ze veru obsadene.Neviem kolko ludi tam mohlo byt,ale ten rehot... 😀 😀 A ja som tam este nejaky cas sedela na tom zachode,nechcelo sa mi vyjst,taky trapas. 😀 😀

zuzikboc
19. okt 2013

Joj ženy, rehním sa na tejto témičke už od jej založenia tak, že už to pritiahlo aj mm a aj našu Mikušu 😀 😀 😀 A jej napadla pre pobavenie aj pesnička od Horkýže...

https://www.youtube.com/watch?v=7S30NeuYoHo


😀 😀 😀

effie81
19. okt 2013

@zuzikboc aj moj manzel uz vcera neodolal a ked som sa vratila zo sprchy tak vidim,ze cita MK a temu o prdoch.😀D

maca_p
19. okt 2013

@effie81 toto iste som zazila v egypte s faraonom 😀
akoby som to ja pisala....

maca_p
19. okt 2013

aktualne to mame doma 😀 .
maly ma srajdu a ze ho stipe ritka. moj muz (ja somcitala knihu) mu siel ritusu utriet vlhkym hajzlakom, no len co sa zohol, taky srajdovy sprt mu vyliezol cez cely zachod 😀 .
nebudem vypisovat podrobnosti, ako sme sa dohadovali,kto to uprace 😀 😀

effie81
19. okt 2013

@maca_p to je nas viac,co sme uz prezili taketo navlas rovnake situacie.😀 napadlo ma,co by bolo keby sa to stalo DAMAM.Ako by sa zachovali.🙂

effie81
19. okt 2013

A aby som teda neodbocila od temy,ano,poprdkavam pred manzelom.A ked si tak spomeniem,zacalo to celkom skoro v nasom vztahu.Jasne,ze to on bol ten prvy,kto vypustil holubicu.😀 Zdielame spolu vsetko.. 😀

zita19
19. okt 2013

No cauko prdky! Som spat z gulasa. Bol bozsky, este sme si domov zabalili. Vybalila som ho z tasky a smarila na balkon. Bude mu tam dobre, nikto ho nebude chodit oprdkavat. To bolo asi tak vsetko. Bezala som, ze co nove naprdkane na Konovi. A tu stale veselo, dostala som dalsich milion likov. Vdaka!!!! 😀 😀 A mame nove predkajuce. Bomba. 😀 😀 😀 Rozsirne som porozpravala brachovi, svagrinej (to je moj druhy bracha co nema za manzelku Damu) a jeho svokre obsah tejto temy, najdolezitejsie eventy a vysledky nasich amaterskych vedeckych badani. Sulali sme sa az az... 😀 Potom to brasko priklincoval: Ze tada aj oni prdkaju spolu, niekedy solo, niekedy v duete a nechodia prdkat na balkon, lebo balkon maju pri detskej a ako by k tomu prisla ich dcera keby tam furt pobehovali. A co keby prd nezvladol tu dlhu cestu a usiel akurat tam? Predsa si nebudu travit vlastne dieta!!! 😀 😀 😀

@effie81 To by som fakt chcela zazit ako dama riesi nedostatok zelene v meste 😀 😀 😀
Inac zelen:
Vo vedlajsom vchode mame taku "svojsku!" susedu. Vecne ma problem so psami, ze ostavaju stromy a seru po travniku (ano, niektori majitelia v pohode nechaju psie kolaciky v travniku pol metra od chodnika, my chodime kadit na luku a ked sa udari pri civilizacii zbieram a odnasam) a kto to ma cuchat a deti vrieskaju, a maluju po chodiku, a listy zo stromu jej napadali na balkon... No proste ostatni ani nedychaju podla jej predstav 😒 . Raz sme tak sli s Maxikom na prechadzku a pri ich brane rastu kricky, na ktorych Max nechava telegramy pre ostatnych havosov, Tentoraz Max nezdvihol nohu ale do kriakov zaliezol a zacal vystekavat. Tak so za nim zaliezla a tam pani suseda s vykasanou suknou si ulavovala. Ostala som cela stuhnuta, ani som nevedela, ze co. Pani suseda si vytrela rit, vytiahla gate, skontrolovala velkost a kvalitu svojej svojej klobasy a zacala po mne vrieskat, ze moj pes ju VYRUSUJE 😀 Dodnes lutujem, ze v tom soku som jej zabudla ponuknut sacok na hovienka ☹

effie81
19. okt 2013

@zita19 no vies,to ona je az taka dama,ze nie len ze prd nepusti doma pred manzelom ale ani kaku. 😀

effie81
19. okt 2013

@zita19 ale tak v podstate sme odhalili reakciu DAMY v takejto situacii.Proste chladne spucuje divakov,ze ju vyrusuju a hotovo. 😀

zita19
19. okt 2013

@effie81 Viac hlav, viac kapusty 😀 Toto mi nedoslo: "no vies,to ona je az taka dama,ze nie len ze prd nepusti doma pred manzelom ale ani kaku." Este by, chudak, bol ovanuty odeeeerom z hajzlika a prisiel by o iluzie o svojej dokonalej Dame 😀

effie81
19. okt 2013

@zita19 viac hlav,viac kapusty,viac prdov. 🙂 aby sme ostali pri teme. 🙂

bubelko
19. okt 2013

dnes som musela mysliet na tuto temu. boli sme v termalnom bazene - virivky, masazne trysky, plavanie po prude - skratka wellness. no a ako to tam vsetko bublinkovalo a kurilo, a voda pachla syrou - hovorila som si, ze tu by sa tie ludske vetry krasne schovali 🙂

zuzikboc
19. okt 2013

Pridávam aj ja jeden zážitok, z našej poslednej Tatranskej dovolenky. Po "náročnej" túre sme skončili na Hrebienku a keďže bol už čas neskorého obeda, rozhodli sme sa tam napapať. MM a dcérka si dali grilovanú klobásku a ja som si dala len hrachovú polievku (to patrím medzi tých šťastlivcov, ktorým to nič nerobí 🙂 ) Už cestou dole sa začalo žabke grgať, ale tak statočne, že ju bolo cítiť na celý vagón lanovky, jediné šťastie bolo, že bol tak plný, že ostatní nevedeli identifikovať, odkiaľ to ide... Nepustilo ju to až do večera a riadne sme sa na tých jej klobáskových duchoch nasmiali, až sa mi to vypomstilo... Bývali sme v Tatranskej Lomnici a na večeru sme mali v pláne ísť do reštaurácie, ale pred tým sme chceli pri lanovkách vrátiť do automatu zálohované kartičky z lanovky. Ako si tak veselo vykračujeme od lanovky dole ku stanici s vidinou chutného steaku, zrazu ma len pot obleje, skrúti črevá, veď to poznáte, človeku je v tom momente jedno kde ste 😀 😀 😀 Maželovu ruku som držala takou silou, akou som stáčala polky a on z môjho pohľadu pochopil, čo sa deje (má už tiež svoje skúsenosti, trpí laktózovou intoleranciou 😀 ) V tom momente som odhadovala všetky kríky okolo a uvažovala, za ktorým budem najlepšie chránená proti okolostojacim hotelíkom. Bohužiaľ veterná smršť z pred pár rokov moje šance dosť znížila a tak som si povedala, že do Grilu je to už len kúsok, to snáď stihnem dobehnúť. Moja rodinka pridala riadne do tempa so mnou a vtom sa nám do cesty postaví nič netušiaca pani s dotazom na cestu 😕 kam chcela ísť som už nevnímala, ani neviem, čo jej mm odpovedal, ja som sa rútila ďalej... 😀 Stihla som to o chlp, čo Vám poviem, rozvalené dvere, vykulený čašník a potom vnímam už len sladkého priateľa záchod 😀 😀 😀 Moja rodina mala zo mňa ohromnú srandu a keď som si trúfla opustiť tú úžasnú miestnosť, smiala som sa už aj ja, ale vtedy vonku mi ozaj moc do smiechu nebolo 😀
A mimochodom, žabka chúďa po tej hnusnej klobáse grgala ešte na druhý deň, tak sme sa zaprisahali, že v tej Hrebienkovej jedálni sa už nikdy neukážeme 🙂

bubelko
19. okt 2013

ludkovia, mne uz snad vysumel mozog - citam, co pisem, a ze aka hrubka - pardon damy, pise sa sira 😉 mysli sa sira 😉

strakovakatka
19. okt 2013

haha, dobra tema 🙂 Po x rokoch spoločného žitia s tym nemám žiadny problem 😀 😀

daneso
19. okt 2013

Baby tak som spat vidim ze ste sa paradne snazili skoro som sa zacikala..... A muz zase o prdoch ..... No dnes v AT akokeby zadarmo davali prekurene a neuverite vsade naprdene 😀 😀 😀 😀

tomiholjubavi
19. okt 2013

@effie81 fakt ze obsadene 😀 😀 😀 😀

zita19
19. okt 2013

@bubelko Ja teiz sem -tam zasnem, co som napisala 😝 To ruky nestihaju za hlavou ☹
Pridam este dva zachodove:
1. Sesela som v robote na hajzlicku, plne sustredena... A tu ti dakto zalkope na dvere... A ja ze, Dalej!!!!
2. Robila som na exportnom oddeleni a sem tam k nam chodili aj cudzici na jednania. Raz opravovali hajzliky, a to tak, ze na vsetkych 12 poschodiach naraz boli odstavene najprev damske, porom panske. Ked sme chodili na panske to bola zabava, ledo kocky podme kolektivne. Dobrovolnicka strazila na chodbe... No a potom panske. Na pansky nacapili cedulu, za maju chodit k nam. Nasi chlapi boli oboznameni, ze ked budu dvere na predsienke zavrete namaju tam liezt. No zakaznici z Ciny nie co boli v ten den na jednani nie. A tak si tak radostne curkam, ked niekto nesmelo zaklopka na dvere. Neviem co mi doslo tak nevhodne, ze som zrukla, ale fakt zrukla Moment!!! Vybavila som co som mala, vysla a tam tam cinanko s vyvalenymi ocickami, kamennym vyrazom v tvari (a urcite so stiahnutymi pulkami) sa strasne ospravedlnoval. A ja s pkojom Britskej kralovnej: It is OK. Restroom is vacant now. Dodnes neviem kde som tu plynulu anglinu vytiahla!!

zita19
19. okt 2013

E este jeden:
Klope chlapik na zachodove dvere, ze Rychlo, rychlo, ja uz nevydzim! a z vnutra sa oz Jak dakomu dOOObre!!!

nativanativa
19. okt 2013

ejha iiiiha , dnes to tu nejak stagnuje - co sa vam prdy zarazili ?? 😀 😀

dana_l
19. okt 2013

odporucam pozriet nie cuchovy ale vyzualny efekt prdenia

https://www.youtube.com/watch?v=1H4EDtZ9DAw
zita19
19. okt 2013

@nativanativa Aj ja cakam... a nic, ani prd 😒

daneso
19. okt 2013

@zita19 Došli prdy.... Prd sem prd tam nam už je to všetko jedno 😀 😀 😀

zita19
19. okt 2013

@dana_l prd az sa zaprasilo 😀

dana_l
19. okt 2013

@zita19 ale riadne 😀

zita19
19. okt 2013

@zita19 No asi treba pockat, kym fazulovice z obeda zacnu prevravat 😀 😀 😀

nativanativa
19. okt 2013

ani sracky a ani prskance na misi ?? 😀 😀 😀 😀 cele zle

zuzikboc
19. okt 2013

@nativanativa toho si užijeme doma, stačí, aby som sa zabudla a natrela drahému chlieb pod salámu normálnym maslom a nie jeho rastlinným 😀