Prdíte pred chlapmi?

Poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym
zita19
19. okt 2013
@nativanativa No vzhladom na funkcionalitu moje traviacej sustavy ja az tak vela hnackovych prihod nemam. Take pamatne dve. Tu z Decina som uz pisala a tu so segedinom si drzim v zalohe.
Mna nepohlo ani ked som bola za veducu v tabore v Polsku a na piaty den som z 42 deti a 5 veducich mala 38 deti a 3 veducich co sa striedali pri mise v polhodinovych intervaloch. Trvalo to 4 dni. To bol tabor!!! Tolko okadenych gati co som tam ja poprala!!! 😃
Dokonca, ked som raz bola za hlavnu veducu, tak moji drahi podriadeni mi nakvapkali Gutalax do kavy. Mne bolo divne, ze ma tak statocne a odhodlane prenasleduju a suskaju si ale akoze nic. Ked som sa konecne vybrala na tu carovnu miestnostku tak sa tamtamami zvolali. Ked som vyliezla a vypadlo zo mna. Koonecne! Uz tri dni som nebola: Uz som myslela, ze pojdem do kuchyne pytat kyslu kapustu. Tak im spadli sanky a vysli s pravdou von. Ale to sklamanie v ociach, to bolo ocividne 😃 😃
stellamaris
19. okt 2013
@bubelko vsak preco ta voda pachla za sirou 😃 my sme boli v termalnom v Besenovej raz,v bazene sami dochodcovia a voda brblala jedna radost,najmä ten dedko vedla mna prdel velmi,este sa mi ospravedlnoval 😃 😃
nativanativa
19. okt 2013
@zita19 boze ja lovim v pamati , ale srackovu vobec nemam , ale ba mam .....
tomiholjubavi
19. okt 2013
@zita19 mam jeden podobny so svojim psikom. je malicky, rozkosny, ma narazenu papulku a velike oci. kazdy kto ho vidi sa dojato usmieva. cloveka by nenapadlo, ze vie utat ako valach a v 90 % pripadoch su to tišany zakerne.
V den, ked ma mm (vtedy este frajer) prisiel prvy krat fyzicky navstivit, mal moj psik akurat svoje dni. jednoducho mu isla karta.
po dlhych rokoch dopisovania na internete sme boli celi nateseni, rozruseni a neprdla by som si, ani keby mi malo vyvalit boky obidva. sedime si tak uz par hodin v obyvacke a mm hovori - paci sa mi, ze si taka naturalna, hned od pociatku uvolnena a na nic sa nehras. vobec som nepochopila odkial "vietor fuka", myslela som, ze mieni moju povahu, alebo vystupovanie 😃 az po dobre dlhej dobe sa mi priznal, ze - take bomby ako si davala v prvy vecer som este v zivote necuchal 😃 😃 😃 skoro som sa prepadla od hanby a on nie a nie uverit, ze take male stvorenie ako moj psik dokaze vyprodukovat taky strasny smrad 😃 az raz, ked s nim bol doma sam, sa presvedcil na vlastne nozrdy... 😃
nativanativa
19. okt 2013
raz sme sa tak prechadzali v nakupnom centre s kamoskou , sice ranna ocista uz bola , ale citila som sa nejaka moc plna , ze reku co to ?? bud mi dobre netravi alebo si potykam s misou ..... , ked si prdem , asi sa rovno poseriem 😃 😃 , zacalo mi byt velmi divne , zacalo mi krutit creva ,iiiiiha toto asi nedam urcite , toto vyzera na rychly sprint , tak som isla hladat vecka , samozrejme prve vecka uplne plne , jeeeeemine toto nemyslite vazne !!! davam rychly krok a hladam dalej - dorazila som do druhych zachodov , tam miliooooon ludi tiez , a som dobojovala tym padom , znova naspat za kamoskou a davaj rychlo kluce od jej bytu , bud to dam a vydrzim az do zachoda alebo to supnem cez gate - resp dole gatami 😃 😃 , taky sprint ste este asi nevideli , ltt som dobehla , a potom ta uuuulava , boooooze , hned zo mna vsetko opadlo , cela vyrehotana som kracala naspat za komskou 😃 😃
tomiholjubavi
19. okt 2013
@irriss je to tak...ked je clovek na nevhodnom a nepouzitelnom mieste a telo zacne tlacit na pilu...tak to je iny horor 😃 nechyta sa ani americka vyvrazdovacka, ani japonska ducharina 😃 😃 😃
nativanativa
19. okt 2013
@tomiholjubavi horor ?? skor teror 😃
zita19
19. okt 2013
@stellamaris Ze bublinkovy bazen.... Bola som v Cizi v kupeloch a tam je tiez taky bublinkovy. Maju tam aj take tri lehatka, kde bublinky cele telo masiriju. Je to bomba, ale ja mam na takom zariadeni problem sa udrzat, mna pri mojej tie bublinky vydz odnasaju. Raz so si tam tak lezkala, konecne nasla rovnovaznu polohu tak som relaxovala, zavrela oci a vypla hlavu.. a naraz ma bublinky nadvihli a odplavala som prec. Ked som sa konecne z vody vyhrabala kukam okol seba a na tu vedla mna zalahla taka kredeciozna pani, zapchala vsetky dierky a vsetok vzduch vyfucal pod mna 😃 😃 😃
irriss
19. okt 2013
@tomiholjubavi
😃 😃 Ted vas prave docitam🙂
No to mas pravdu, nepouzitelne misto je skoro vsude , to je tezke, kdyz je nekdo inkontinentni 😎
Ale psychika pomaha....snad jediny zpusob, jak zatlacit prda, je ho neignorovat! Naopak, vyzvat ho, at jde ven...uvidis, ze vetsinou zaleze..a s basnickou nebo pocitanim ovecek ci odrikavani modlitby VAZNE se prd vrati zpet...
Napr. prusery jsou v metru .. to si rikam, kdyz to na mne prijde, ze sebou svihnu o zem, samozrejme zadkem smerem dolu..jako ze jsem omdlela, zavolaji sanitku a ja se v klidu osprchuju v nemocnici.. :-N

Jinak k tomu metru..kdyz to na vas prijde, a uz nemate male deti, na ktere se to da hodit, tak si stoupnete k mamince s kocarkem.-...jednou jsem mela dokonce i odvahu rict, "Maminko, je tu neco citit!!" :-N :-N :-N To abych svrhla pozornost od dospelych na deti🙂 Maminka se usmala a rika, to uz je dneska po treti😃 😃 :-p
tomiholjubavi
19. okt 2013
@nativanativa mne najviac na to pasuje zaner - psychologicka drama...lebo fakt je to presne ten pocit 😃
zita19
19. okt 2013
@nativanativa si potykam s misou 😃 😃 😃
zita19
19. okt 2013
@irriss Cau kocko!! Si mi chybala! 😃
daneso
19. okt 2013
@nativanativa to ja som si dala raz tabletky na zapchu pocas vianocnych trhov v DK Ruzinov spotila som sa ako fras taky sprint domov ze normalne som az zimnicu chytila kym som dobehla. Nic v zlom ale dnes ide karta mojmu muzovi iba zvukova co uz 😃 😃 😃
pastelka17
19. okt 2013
@nativanativa to s tym prstom ma ucil aj moj dedo a robil to dost casto,aby babku nastval 😃 😃 potom v tom pokracoval moj otec,kt.tym stval moju mamu a teraz to uci moje deti a aj moj mm,aby tym nastvali mna 😃 😃 a deti sa na tom straaasne rehocu ako kedysi ja a potom povedia "dedo/tato/,to sa nerobi,to je fuuj" a rehocu sa dalej a skusaju dalsi prst 😃 😃 😃
zita19
19. okt 2013
@pastelka17 No je to vas rodinny poklad!! 😃 😃 😃 😃

Babky oddovzdavaju recept na babovku a dedo taku ptakovinu. No chlap, co od neho cakas?
nativanativa
19. okt 2013
jaaaaaj boze zeny zase mi tu vykruca kutiky od smiechu 😃 😃 😃
zita19
19. okt 2013
@nativanativa Vsak od vcera tu uz len o to ide! Damy a zdravotne poradkyine nas uz opustili 😞 😞 😞
irriss
19. okt 2013
@zita19
Neopustily..ale UPUSTILY 😃

p.s. mne opousti signal.. 😞 ]-(
effie81
19. okt 2013
@pastelka17 to aj moj muz robi.A najlepsie ako tie deti potom skusaju vsetky prsty,ci nahodou nie je dakde cosi zaseknute este.😃
pastelka17
19. okt 2013
@zita19 jednoducho PRD je nesmrtelny,vzdy tu bol,je a bude. Aspon v nasej rodine 😃 😃 😃
nativanativa
19. okt 2013
ano mate pravdu , lebo jest sa bude vzdy 😃 😃 😃 , jest sa musi a prdiet tiez
aknelka85
19. okt 2013
Dam este jednu. Ako som chcela byt za DAMU alebo traviacemu traktu nerozkazes...
December, zima, snehu po milu jarmilu, koncorocne posedenie s kolegynkami. Krasny vecer, vela smiechu, jedla, pitia, len ja tupana som zabudla na jedno - kapusta v akomkolvek stave, akokolvek upravena mi vzdy urobi saratapu v bruchu. Vzdy a vsade. Tak si po vecierku vykracujeme k zastavke autobusu. Ja vysoke opatky, sukna, kabatik (sak som chcela byt za Damu!🙂 ) a tu zrazu krce, kropaje potu, plytke dychanie... Baby rata! Ja sa asi pos... Ale co si, ved to zvladnes! Predychavaj! Mysli na nieco ine! Snaha bola velika, ale clovek mieni, traviaci trakt meni. 10 minut do prichodu autobusu, ja uz mdloby, hovorim, baby, neda sa svietit, ja musim! Tak sup ho par metrov za zastavku. Snehu po milu jarmilu a Dama este skocila do kanala zasypaneho krasnym bielym snehom. Vtedy mi to prislo velmi osviezujuce. Brodit sa po pas v snehu. Ritkou som si vytvorila miestecko a konala som. Blazeny vyraz...spokojnost nad mieru. Zrazu ako v zlom sne - autobus je tu! Panajana, podte ma vytiahnut! Tak tahali, v rychlosti som si navliekla pancuchy, upravila suknu a zahrabala moju kopku. Do autobusu som nastupovala cela biela od snehu, v pancuchach este tak na maleho snehuliaka snehu ale taka stastna! Takze, nech som sa akokolvek vtedy, aj teraz aj hocikedy snazila, skratka ja DAMA nikdy nebudem 🙂
effie81
19. okt 2013
Raz sme boli zo skoly na poznavacom zajazde vo Francuzsku.Spali sme v tych Formula 1 hoteloch.Su tam tie toalety co sa same vydezinfikuju.boli sme oboznameni,vojdeme,vykoname,vyjdeme,zasvieti cervena-vtedy sa horucou parou vydezinfikuje miestnost a potom zasvieti zelena a moze tam ist dalsi.Tak som tam isla,uz som sa postavila,ze sa obleciem,vtom zrazu zaplo cervene svetlo,nechapala som,zlakla som sa,ze teraz pride ta horuca para tak som v panike otvorila dvere.Rifle dole,ale tak to nic,ved som sa prave zachranila a na chodbe chvalabohu nikto,takze vsetko v najlepsom poriadku.pekne som sa obliekla,odpochodovala do izby.Porozpravala som vsetko kamoskam,cely vecer sme sa rehotali,ze ake dobre,ze nikto nebol na chodbe.Rano sme odchadzali,ti co tam mali sluzbu sa cudne usmievali,nechapala som...a v tom som zbadala,ze na recepcii ci co to bolo mali monitory a jedna kamera snimala prave tu chodbu kde som ja vybehla dolu bez.Nooo...tiez trapas.😃
nativanativa
19. okt 2013
@aknelka85 si zahrabala po sebe stopy jak macka co ?? 😃 😃
aknelka85
19. okt 2013
@nativanativa hahaha 🙂. Nie, ako prava dama! 😃
pastelka17
19. okt 2013
@effie81 1.krat ked to mm skusil na dcere/vtedy mala cca skoro 3 roky/,tak to hned skusala na mne,ci to funguje,vsetky prsty mi dobre ponatahovala a skusala to potom na kazdom,kto prisiel na navstevu. A bola veelmi sklamana,ked prd nikde. A pytala sa "pjeco neni prd". Hanbila som sa jak pes 😞 😞 ale uz vie,ze sa to nepatri a nerobi to 😉 😉 😉
nativanativa
19. okt 2013
@aknelka85 no ja mam tiez s kapustou velmi pekne skusenosti
jednoho dne sme si urobili kolozvarsku kapustu , ako bola vyyyyyborna , som si nabrala jak chlapina , aaaaaale co cert nechcel , asi po dvoch hodzinach mi zacali akesi zname stavy - prudke krutenie criev , oblievat ma zacalo a chlpy sa mi stavali = aj tie co som nemala , bola som u kamosky , tak v duchu ze to bude fajn , nejak to predycham , no ale poznate to , cim viac to clovek oddaluje tym je to horsie resp. tym je vysledny efekt hrozitanskejsi a burlivejsi , tak sup ho na weeeeceeee, uz som viac nemohla , to sa proste nedalo , ulavilo sa mi teda riadne , aaaaaaaale za pol hodinu to zacalo znova - co sa deje ??? tak hybaj ho znova a takto to islo este dva krat , moj zadok bol cerveny od vystipania ako orangutani , toz aj ja som sa chcela zahrat na panicku ale ked priroda vola , to sa proste neda 😃
aknelka85
19. okt 2013
@nativanativa 🙂 🙂 🙂 🙂 az zastipalo aj mna teraz 🙂 🙂 🙂 a ten hnusny stav, ked si u niekoho na navsteve a snazis sa ulavit potichucky ako myska ale ta priroda je taka mocna, ze to pocuju aj susedia... 😎 ach jaj 🙂 🙂 🙂
stellamaris
19. okt 2013
@nativanativa kapusta je este nic,daj si hruskovy nektar 😃 mne chutil raz v praci velmi,vypila som cele litrove balenie,po hodine mi krutilo v crevach,tak som si chcela prdikom ulavit a zrazu nieco mokre a teple bolo v nohaviciach.Pos..a som sa ako male decko 😃
jerryjanka
19. okt 2013
mna nenapadá historka o prdoch skôr o produkte vyprázdnovania, hovoril mi to otec, mala som asi rok a pol - dva, ked naši robili doma fašírky, no tatino jednu našiel na zemi, šak nevyhodí to nie, vzal do ruky, zahryzol a potom zistil že to teda neeee fašírka bola, ale produkt môjho metabolizmu, ako sa dostal z pančúch na koberec dodnes neviem. Kažodpádne odvtedy dobre pozerá čo vezme zo zeme 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli