Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

aknelka85
19. okt 2013

@stellamaris nieeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂

nativanativa
19. okt 2013

@stellamaris 😀 😀 😀 ja som raz takto vypila liter mleeeeka a to boli stavy , asi hodinu po poziti sa dostavili krutnavy , no co uz , muselo to ist von cim skor , inak by som si oznacovala vsetko

tomiholjubavi
19. okt 2013

@jerryjanka fuj 😀 😀 😀 😀 iny hardcore 😀 😀 😀

stellamaris
19. okt 2013

@aknelka85 ale ano,trapas ako svina to bol,pozhanala som nahradne nohavice a nohavicky leteli do kosa,odvtedy sa vyhybam hruskovemu nektaru 😀

aknelka85
19. okt 2013

@stellamaris esteze si zohnala tie nahradne nohavice ... 😉

stellamaris
19. okt 2013

@aknelka85 no veru 😀

martinaveve
19. okt 2013

Zeny kurna 28 stran o prdeni 😀 😀 no precitala som prvych trinast, neprdla som ani raz, ale zabavila som sa takto pred spanim. Zelam dobru noc a zdrave creva 😀

effie81
19. okt 2013

A este sa vratim k tomu prdeniu pred manzelom.Ked sme sa zoznamili,uz hned ked sme sa este len otukavali,cize to sme boli nejaky cas len taky ako kamarati,tak sme nejak rozpravali o prdoch.Mali sme rovnaky nazor,ze ked treba tak treba,neda sa s tym nic robit.Ked sa dali dokopy,presne o mesiac som mala narodeniny,manzel ma zobral na romanticky vikend do Zamku v Topolciankach.Par dni predtym mi uz hovoril,ze ma niekde zoberie,ze to bude prekvapko,ale sme srandovali,ze teda budem mat urcite moznost zacut nejakych holubkov.😀 Takze nase spolocne prdkanie siaha do uplnych zaciatkov nasho vztahu.😀 Takze nerobilo to problem ani pre jedneho z nas.Ked sme mali svadbu,rano ked sme sa zobudili a este sme vylihovali v posteli zrazu taky delobuk,ale take som nepocula nikdy predtym a ani odvtedy,to bolo hlucnejsie ako ked praskne balon v prazdnej miestnosti.Ja som sa tak zlakla a manzel sa len rehotal.Ja neviem ako to on dokazal,taky uder to bol,ze som sa normalne bala,ze on sa tam dole nejak pokazil.😀D Takze mi mame aj zo svadobneho rana takuto spomienku.😀

effie81
19. okt 2013

@jerryjanka este som si teraz spomenula na jednu historku,podobnu,ale nie s takym dramatickym koncom 😀 ako ten tvoj.😀 Maly dodnes kaka do nocnika.Malokedy sa stava,ze by kakal mimo domu.Ked zacal chodit do skolky,tak tam nikdy nekakal.Jednoducho sa tam nevedel vykakat.Tak raz ho manzel doniesol domov,uz vo dverach mi oznamoval,ze maly sa pokakal,tak som ho chytila,preniesla do vane,reku ho tam vyzleciem,povyberam material a osprchujem.Stiahnem gate,pripravujem sa..stiahnem boxerky a tam velke nic.Pytam sa ho,ze ci sa naozaj pokakal,ze hej.Vidim nejake stopy v boxerkach,ale iba tak jemne.Manzel este isie prec,zrazu mi vola,ze ked vysiel von,tak to tam nasiel.😀D Chudak syn to niesol statocne domov a v cieli mu to vypadlo.😀

jerryjanka
20. okt 2013

ešte si spominam ked bola staršia ešte male babatko, a bola nejaka chorá teploty, myslim že to bola šiesta choroba, ja som ju prebaľovala a ona si prdla tak trošku, no ja som od vlasov až po päty bola osr. okadená. no moj tatino aj muž sa valali smiechom.

mia005
20. okt 2013

Dlho vas tu citam a rehocem sa na vasich zazitkoch.kedze moj traviaci trakt je vzdy nevyspytatelny,pridam aj ja jeden zazutok,ktory sa mi stal pred dvoma mesiacmi.aby som nezabudla,dama urcite nie som a s mojim muzom mame tuto temu byjasnenu uz od prveho rande 🙂 pred dvoma mesiacmi som sla do BA na ocne na kontrolu.doma som zjedla asi tri slovky v domneni,ze slivky jem uz tyzden a nemala som po nich uz tri dni najmensi problem.chyba..na dialni pri malackach som zacitila dobre znamy pocit v bruchu..oblial ma studeny pot,nohy som skrutila a vyvalila oci.moj sa na mna pozrel a bolo mu vsetko jasne.pridal,blikal na pomalsich pred nami a robil si srandu ci nevedia ze vezie akutny pripad.vobec mi to nebolo vtipne.nohy som mala prepletene a uz som sa v aute obzerala po nejakej zabudnutej igelitke,sacku..nastastie uz sme boli ma zaciatku BA,kde je hned benzinka.vyletela som z auta hoci moj este ani poriadne nezabrzdil.so stiahnutymi polkami som vtrhla dovnutra a mierila som k zachodom.ide sa k nim dolu schodmi.ako som po nich bezala,suknu som uz mala vyhrnutu,druhou rukou som stahovala gatky a bezala do kabinky 😀 netusim ci ma ktosi videl,ale v ten moment mi to bolo jedno.lenze som citila,ze to nebolo ono,preto sa tato situacia opakovala aj u lekara.potom sme sli do auparku.ja hrdinka,sak co by som si nedala latte a cokoladovy zakusok 🙂 asi 20min potom krc v bruchu.utekala som na najblizsi zachod na medziposchodiach.s ulavou na tvari otvorim dvere a tam si dve pubertiacky cesali vlasy a strasne sa smiali.v duchu som si pomyslela,ze ak tam na ten jeden stiesneny zachod nabehnem,tak sa dosmeju 😀 hanba mi nedovolila vylozit tam moj naklad.so stiahnutym zadkom som bezala o poschodie vyssie.zachod akurat doumyvala upratovacka a bol volny 😀 kedze moje travenie si so mnou robihocikedy co sa mu zachce,pre mna je prednejsie zachovat si ciste nohavice ako dolezity vyraz damy na tvari 🙂

nativanativa
20. okt 2013

@mia005 a presne o tomto som písala že nenávidím keď mi niekto stojí poza dvere, veľmi ma to obmedzuje a vôbec nemám súkromie

mia005
20. okt 2013

@nativanativa akoze tiez to nemam rada ked ke ktosi blizko pri zachode.ale v auparku mi skor bolo luto tych dvoch vyrehotanych pubertiacok 😀 keby nebola ina moznost,dievcata maju smolu 😀

bibyke
20. okt 2013

@leoamiska001 nepocula si este o tych tabletkach co vynasli proti prdeniu?krabicka 13e. tak zainvestuj a nebudes mat problemy 😀 😀 😀 😀

paloma20
20. okt 2013

Babule my sme mali na základke napísanú básničku-niekoho trápili črevá tak začal písať! "sedím si tu na záchode,trápim sa vo veľkom smrade.vyjdi von ty hnedý drak oči mám jak angorák" určite mal dotyčný problem s básnickym črevom😀

katecameron
20. okt 2013

baby mi sme mali zaujimavu noc dnes ja neviem co pozral moj muz ale brutal zaspali sme v obyvacke no jeho vetry ma zobudili 😀 taky puch ze som usla spat do detskej normalne ma vystrnadil s tym smradom ako keby latrinu roztrhlo 😀 do toho maly syn dostal hnacku a zrejme pri prdeni mu uslo chudacik 😖 a dvaja starsi ze fujjjj maly sa posral no neni bohvie co chodil prdiet na WC poznam z vlastnych skusenosti ked som mala salmonelozu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zita19
20. okt 2013

Uplne najcerstvejsi:
Bola som doodbeda vyvencit Maxa. Strasne sa pytal a tak som smarila vysavac do kuta, ze podme. Nastupili sme na piatom do vytahu ks usedovi zo siedmeho. Niekde medzi 3. a 2. poschodim sa vytahova kabinka zmenila na mobilnu plynovu komoru. Hovorim psovi: Max, to si nemohol vydrzat von?, kuknem na suseda a v jeho tvari vyraz ulavy, ze je na koho zvalit... 😀 😀 😀
@irriss hladaj psov, zvalis na nich nielen na dietka v kociari... 😀 😀 😀 😀 😀

effie81
20. okt 2013

@zita19 este dobre,ze ta suseda byva v druhom vchode,len si predstav ako by ta spucovala,ze ju vyrusujes uz aj vo vytahu,nielen v krikoch.🙂

zita19
20. okt 2013

@irriss Dalsia tema pre nas:
Jogurty Hollandia - zbierate omalovanky na tricko pre deti
Budeme si vymienat? Ja mam hollandie celkom rada, lebo mi pripominaju jagurty z detstva 😖 😖

anelehka
20. okt 2013

ahoj,moj mladsi syn tak prdel uz od narodenia,ze mu sestricky museli otvarat inkubator,aby sa nezadusil,no a ostalo mu to dodnes 😉 😉 ked si ufondi,tak smradu jak v Calihradu 😀

zita19
20. okt 2013

@anelehka Ze vetrat inkubator!!! To uz je ina geneticka vybava!!! Ako ocko?
A teraz som si spomenuela.
Cca pred dvoma - troma rokmi som po nete lesovala za takym tym balancnym vankusom na stolicku do roboty a co som na jednom eshope nenasla: Pridavny vankus na stolicku s naplnou z uhlikoveho vlakna. Ucel pouzitia uhlikoveho vlakna predajca nesecifikovali, ale mne bolo jasne, ze to je na eliminaciu zapachu z prdova a na zvysovanie produktivity prace. Este to neobjavili zamestanavatelia al raz aj k tomu dojde a nakupia. Vazeni zemestnanci, nebudete odbiehat prdkat na chodbu, tu budete sediet a makat!!!!

irriss
20. okt 2013

@zita19 Ahoj! Pred chvili jsem dokoncila cistit houby, byli jsme v lese...naaaaaaaaadhera.neznam nic lepsiho na uvolneni nez les a prd 😀 😀 😉

irriss
20. okt 2013

@zita19 poslouchej, s tema jogurtama Te zklamu, tady nejsou Hollandia jogurty..max. Danone..jedine napsat moji kamosce, ktera tam dela, at vymysli neco, co bychom mohly Vytuzexovat..
Boby, bony??? Aaaaaaaaaaach Lukas Vaculik a Sagvan..to je neco na vecer a noc... 😀 😀 😉
Vzpominky.. 😝

irriss
20. okt 2013

Dneska Vas nestihnu docist, pripravuju doklady, zitra je den "D" Hospital Day....a je konec uvolnovani Prdu, zadne se na ostro.. ☹ 😉 😔
Dekuju VSEM, co mi pomohly prave v teto Teme se odreagovat.. 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zita19
20. okt 2013

@irriss Huby... No tohto roku som ani prasivku nestretla.

irriss
20. okt 2013

@zita19 To znamena, ze valka bude jen tu 😉

zita19
20. okt 2013

Tu je kde? Lebo moje tu su Kosice 😀

irriss
20. okt 2013

@zita19 Bordel made in Italy 😎

zita19
20. okt 2013

@irriss DRzim palce!!!!! Aj na nohach! Nech sa cez to rychlo a uspesne preprdis.
Drz sa!
S usměvam a prdem jde všechno líp!😀 😀 😀 😀

irriss
20. okt 2013

@zita19 😀 😀 😀 diky! Skoda, ze si nemuzu pomoct fazulkou...na oddeleni se nesmi pouzivat dospelymi WC 😀 😲 ☹ 😒 🤐 🤐 🤐 🤐