Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

effie81
22. okt 2013

A este som si spomenula,ako sa chalani v skole vzdy zabavali.Prdeli a chceli to zapalit.Normalne to vidim pred sebou ako sedeli na stolicke,nohy vytiahnute ako keby isli rodit a zapalovac pri riti.😀

effie81
22. okt 2013

@tilly Ale si ma inak upokojila,uz som sa zacinala bat,ze to len my sme takto s manzelom.😀 Normalne mi nedalo spat v noci,premyslala som,ze teda ked si pred nim prdnem,tym ho vraj zneuctievam.😀 Normalne som mala zle sny,vobec som sa nevyspala.A teraz som sa zobudila,najprv starsia potom aj mladsia si take prdli,ze ma to zobudilo.Ale neberiem to tak,ze by si ma nectili.😀

987654321bbbb
22. okt 2013

@effie81 pises velmi smiesne 🙂 paci sa mi ako si otvorena a v pohode, u nas je to take ze chlapi prdkaju a zena len pozera kolko toho zvladame 🙂

tilly
22. okt 2013

@effie81 😀 😀 ja nemam pocit, ze by si myslel, ze si ho nectim, alebo, ze by si nectil on mna... len my niekedy ked prdime, tak on si prdne ako slecinka a ja ako stary chlap... 😀 ale moje nesmrdi, za to po jeho prde sa ideme zadusit 😀
a ten moj maly prdi prvu ligu... starsi nie, za to mladsi prdi aj za starsieho 😀

effie81
22. okt 2013

@tilly Manzel zvykne pouzivat tie kralovske rozprasovace 😀 Ale ja sa teraz nejak nemozem chvalit,po tom ruzickovom keli sa niekedy bojim,aby som malu neuspala plynom ked ju uspavam a naaahodou mi ujde..😀

tilly
22. okt 2013

@effie81 😀 ja som v praci, taketo mi nerob, tu vybuchujem v kancelarii, sa po mne obzeraju kolegovci, ze co je 😀

987654321bbbb
22. okt 2013

@tilly ja som tu sam, inak by som tiez necital je to velmi mile a smiesne, dakujem vam kocky ze mame moznost sa zabavat na vasich excesoch 🙂

987654321bbbb
22. okt 2013

@tilly ste neuveritelne, asi najdem vsetku tvoju/vasu komunikaciu, tvoj muz musi byt velmi stastny clovek 🙂

effie81
22. okt 2013

@tilly to je este v poho,ja v noci ked to tu citam tak sa mi minule zobudila najmensia lebo som sa tak rehotala.🙂 A potom som ju musela uspavat plynom.😀

effie81
22. okt 2013

@987654321bbbb No vies,ked ja mam doma takeho muza,syna a dve dcerky.A ja sama tiez nie som ziadna dama,co by plyny vedela vyzmurkat ako vraj niektore..😀

987654321bbbb
22. okt 2013

xixi, ja mam doma okrem seba dalsich dvoch mladych muzov takze po zelenom pride cas, kedy sa doporucuje otvarat vsetko co sa len da 🙂

tilly
22. okt 2013

@987654321bbbb tak ja dufam, ze je stastny... kazdopadne sa asi nenudi 😀

@effie81 ja to nechapem... ako to dokazu? ja mam stastie, ze to na mna pride vacsinou vecer, alebo ked sme vonku, to sa niekedy neda skratka udrzat, tak vonku sa vzdy poobzeram a pustim, ved co... 😀

987654321bbbb
22. okt 2013

@tilly toto tu je uzasne, mali by ste chodit vonku tam kde je dobra ozvena niekde v starom kostole a tam to skusit 🙂

effie81
22. okt 2013

@987654321bbbb inak ja neznasam,ked vecer ked sme uz v posteli a niektoremu ujde a manzel automaticky dviha paplon.Jeho teoria je taka,ze to treba rychle vypustit a hotovo.Ja si radsej postrkem paplon pod seba aby to islo pomalinky,kde tu -kde tam a tak ani nic necitit.🙂 Takze napriklad v tomto sa nevieme zhodnut.😀

tilly
22. okt 2013

@effie81 😀 ja vzdy nadvihujem paplon, nebudem ho tam setrit 😀

987654321bbbb
22. okt 2013

@effie81 ale nerozvadzajte sa 🙂
ja to tiz obcas roim som asi uchylny 🙂 manzel asi tym ze ta miluje skusi sa uistovat ci mu to vonia 🙂

effie81
22. okt 2013

@987654321bbbb s tou ozvenou som si spomenula,ked bol syn este maly,este mal plienku a bol sam v kuchyni a prdol si,ale taku veeelku a v tej suchej plienke sa mu to este aj ozyvalo a on sa tak zlakol chudacik,ze vybehol z kuchyne.😀

987654321bbbb
22. okt 2013

@tilly ty si zase ako ja, jasne ved chemicka vojna s blizi, krajiny ako ira, k a ine uz maju arzenal takych zbrani prichystanych a asspon vy budete imunni

987654321bbbb
22. okt 2013

@effie81 aj u nas sa sto stalo ked som ho prebaloval, vies si predstavit 🙂

effie81
22. okt 2013

@effie81 😀DD myslis?? 😀D tak sa ho vecer opytam.😀 on ked si prdne tak vzdy zahlasi,ze mu dakto prdol do gati.😀

effie81
22. okt 2013

@987654321bbbb myslis?? tak sa ho vecer opytam.emoticon on ked si prdne tak vzdy zahlasi,ze mu dakto prdol do gati.😀
To som chcela tebe,len sa mi tu uz rozmazavaju pismenka.🙂

effie81
22. okt 2013

Ako dobre,ze som doma na materskej.Co by som robila,keby som musela chodit do roboty medzi ludi.Chudaci..:-D

silvapokorna
22. okt 2013

@elise no jasne, u bábatka je to pohode. tam je to viac než žiadúce. a zase nabudúce sa na neho možeš vyhovoriť, keby tebe ušlo. tak kočík pekne vždy so sebou na úrady. 😀

effie81
22. okt 2013

Ja som nepoucitelna,uz si zas robim ruzickovy kel.🙂 uvarila som parky,co si mylite,mozem dat svojej skoro 7 mesacnej dcerke?Ona uz v podstate vsetko papa,uz mala aj segedin,aj rezen,aj vyprazany syr.Tak tie parky by jej nemali vadit,nie?😀
Ale aby som nesrandovala,tak dnes mala prvykrat jablko a na obed jej dam karfiol,ked spapa.Tak som zvedava ako to bude vyzerat(vonat) v jej plienke vecer.🙂

cinkatko
22. okt 2013

No zensky ja tu padam smichy... 😀 chtela jsem uklizet, ale po vasich radcich tu sedim na pohovce a rvu smichy 😀
Ja jsem zase od mala stydliva - i pred mamou 😅 Mame spolu pritom pekny vztah - jako nejlepsi kamaradky 🙂
Takze se da rict, ze vam zavidim to, jak se dokazete v pohode uvolnit pred partnerem/ manzelem a v klidu nad tim mavnout rukou 🙂
Pritom jsem manzela mela u porodu... Samozrejme, ze kdyz ulitne - co uz no. 😅 Ve spani to clovek neudrzi - ze zacatku jsem se s hruzou probouzela - urco to slysel (!) a cela zostuzena jsem poslouchala, jestli spi - delajic, ze jestli slysel, ja spim a o nicem nevim 😀
Samozrejme na wecku to neresim (ze zacatku ano - no hruza to byla, kdyz jsem se krcila, abych nevyloudila nejakyho hlasityho prda! 😀 ) 🙂
Manzel prede mnou neprdi, ale kdyz to na nej extra jde, pusti ho ven 🙂 Ja jsem ale typ cloveka, ktery takove marnosti neresi a naopak jsem za to rada, ze prede mnou ostatni nestydi. Kdyz se proste nekomu prede mnou stane nejaky trapas - delam, ze nic nevidim, neslysim, aby se ten druhy nemusel stydet... Mozna jsem divna, takova stydliva i kdyz to od ostatnich nepozaduji, ale ja jsem proste takova 😉 I kdyz mam spat se svym manzelem, tak jsem dost placha.
Mozna to je tim, ze spolu fakt nejsme ani 10 let a ani 5 let, avsak k sobe mame duveru a navzajem se milujeme 🙂
Ale co my vime, jak to bude za dalsich 5 nebo 10 let, ze? 😉
Preji vam vsem, aby jste meli co nejkrasnejsi a nejprirozenejsi vztahy se svymi manzely/partnery (bez ostychu a studu) 😉

silvapokorna
22. okt 2013

jáááj, krásna téma. konečně niečo ľudské. si zase večer počítam. teraz zájdem na onú skvelú miestnosť a potom skúsim niečo aj robiť. 😀
pekný poprdkaný deň všetkým. 😀

martija
22. okt 2013

my ked sme sa s manzelom spoznali,tak on nemal vobec nikdy zabranu prdiet ako zly duch....zo zaciatku som bola zaskocena a aj som mu to povedala,ze nech sa chova...ale povedal mi,kde inde sa mam uvolnit ak nie doma? a mal pravdu,ale potrebovala som cas. On je ten typ, ze prdne na povel - typu - chytaj mam nieco pre teba a uz "to" leti, alebo nacvicuje s detmi to tahanie prstov, no a samozrejme deti robia detto, kedze mam doma 4 chlapov, tak prdenie patri k nasej kazdodennej cinnosti 😀 . Ja som naopak typ "vily" ja si neviem prdnut nahlas, prdim malo a potichucky, minule sa cosi stalo,ze som si prdla a moj 9 rocny syn zostal normalne v soku - ze mami preboha, ja som si myslel,ze ty neprdis 😀

powerica1
22. okt 2013

Super, bomba tema takto dobre som sa uz dlho nezasmiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Konecne nieco dobre tu na koni. Jaj boze ved to je prirodzeny jav nic strasne. Ja sa tiez hanbim pred muzov prdiet ale ked mi ujde tak sa iba zasmejeme a muz si robi srandu oooooo prdik oooo prdik a chyta ma za zadok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 . Muz ten si prdi doma a este ked zacitim a opytam sa ho ci prdol, tak sa smeje, ze co sa pytam ked viem 😀 😅 . Moj maly ten si tiez prdka a riadne dokonca niekedy tak hlasno, ze neverim, ze to bol on a hadzem to na stareho 😀 . Maly ten si pobehuje a prdka a ked sedka na serbliku a prdne tak sa zlakne a hned vstane. Kopec srandy 😀

cinkatko
22. okt 2013

@martija 😀

effie81
22. okt 2013

@martija ze víla.toto si zapisujem.😀