Prdíte pred chlapmi?

Poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym
zita19
22. okt 2013
@katka1981 Ja tomu akosi neviem prisr na chut, ze 13 ci kolko kil za masiac. Ja by som potrebovala zhodit tak 3 a ani za toho svateho!!! 2 dole - 2 hore. Zeby som presla na Saraticovu dietu? To mi tak teraz doslo, ze za totaca to bola riadna vedecky uznavana a doktormi doporucovana dieta. Kto na nu nabehol, automaticka sa stal cestnym clenom tejto temy a milovnikom wc-mis 😃 😃 😃 😃 Schudol, lebo do dvoch tyzdnov sa vysrxal z podoby 😃 😃
katka1981
22. okt 2013
@nativanativa, Lauritka? Ak myslis ju, uz tu niekto dnes pisal. Nie je pekne utahovat si z dusevne chorych.
nativanativa
22. okt 2013
tonjadabik2 @lauritka ahoj cem sa opytat.. mam divnu ms. dva dni som mala,dva dni nic,potom ze len obcas.minuly mesiac som vracala,teraz mi byva zle,bolieva ma hlava,zaludok,zlcnik.. nevies mi poradit? ci mam neaky zensky problem alebo co.. aj minuly mesiac som taku divnu mala..
9. sep o 12:06 • snaží sa • Odpovedz • Páči sa mi to • Pošli IP
nativanativa
22. okt 2013
@katka1981 nie lauru .....
daneso
22. okt 2013
@nativanativa aj ty aj ja mam iba biele 😃 muz mi nieco sluboval ale isiel akurat spat noo tak pijem caj 😃
katka1981
22. okt 2013
@zita19, to nepoznam, ja som asi mladsia. Za totaca som mala max. 32kg, vtedy som este vahu neriesila 😃 ale napis o nej, vyskusam. Ale ja tiez dam 3 dole, uz je to fajn, tak zas naspat...... no tazke je byt vecer hladny.
daneso
22. okt 2013
@zita19 sa smejes moja babka neboha sa bez toho potom ani nevysrala 😞 😃
zita19
22. okt 2013
@katka1981 Saratica je mineralka s prehanavymi ucinkami, ale fakt prehanavymi 😃 😃 😃
katka1981
22. okt 2013
@nativanativa, pozor na @
crissie
22. okt 2013
baby ked to tu citam tak ma napadla hlaska mm ked si prdol: 'fuuuj to pachne... ja uz hnijem z vnutra' 😃 😃 😃 😃
katka1981
22. okt 2013
@zita19, jasne saraticu poznam, ale pisala si ze Saraticova dieta, ja ze to sa vola podla nejakeho Saraticu, kt. ju vymyslel 😃 😃 😃 Vies ako Dukanova..... mne ani nenapadlo ze to podla tej saratice 😃 😃 😃 a samozrejme som to necitala s makcenom a c som citala ako k, sak amerika, nie? 😃
zita19
22. okt 2013
@katka1981 obzvlast ked ficis na konovi do pol dvanastej a vecera bola o siestej. Vcera som bez hanby zozrala jogurt s polystyrenom pred polnocou, lebo smo vedla, ze od hladu nezaspim :-p
zita19
22. okt 2013
@katka1981 tak tym vykladom si ma dostala... 😃 😃 😃 Az sa Max obzrel ze Nerus, spim!!!
nativanativa
22. okt 2013
@crissie mne este napadlo aj to , ked som isla na zachod ,tak moj kolega perlil - ser na to , aj tak hovno vyseres 😃 😃 😃
katka1981
22. okt 2013
@zita19, ja ze pises o mne. No dnes som jedla bryndzovku s cibulkou a rajcinami ale len jeden krajce, cize ako ked som v diete a bolo okolo 18.h. Ale keby som nemala umyte zuby, tak uz som v chladnice a bez vycitiek zozeriem cokolvek ale asi konzervu tuniaka. Este stastie ze som si umyla zuby, ale idem si aspon dopit citronovu vodu, mozno si dam do nej aj cukor, lebo som neprijemne hladna a u mna to moze skoncit v najhorsom pripade zlcnikovym zachvatom a to nechcem, to ked som mala naposledy, som kricala zo zachoda na muza, prosila som ho aby mi pomohol, mne trpla hlava, uz som len cakala kedy ma pot zaleje a prejde to. Normalne horsie ako prezit vlastnu smrt, katastrofa.
lauritka
22. okt 2013
@katka1981
@nativanativa no prave citam ze co sa deje 😃 , ze kto ma tu spominaaa. a neviem vobec o co ide 😕
katka1981
22. okt 2013
@zita19, sak nebudem ti klamat 🙂 A ja ze mi das nejaky skvely recept na chudnutie 🙂
nativanativa
22. okt 2013
@lauritka nic extra , to bola spomienka n nieco ine a takto som ta sem privolala 😉
katka1981
22. okt 2013
@lauritka, to si vobec nevsimaj, ked mas chut sa zabavit, tak hod nieco do eteru. Ak to bude o prdoch, tak vitaj medzi nami. Obcas si niekto silno naprdi a potom kopiruje aj to, co nechcel.
natas4
22. okt 2013
@nativanativa ako si vedela ze mam cervene naliate? 😉
lauritka
22. okt 2013
@nativanativa
@katka1981 aha uz asi viem na co narazas.. 😉 stalo ma to pevne nervy 😃
nativanativa
22. okt 2013
@natas4 myslim na burlivu mariu ....boze fakt mam chut na pohar cerveneho ...
lauritka
22. okt 2013
@katka1981 saraticu som pila pred laparkou, dali mi na vyber :-p 😃 bud to alebo klystyr.. tak radsej to.. tak to bolooo strasnee potom na zachode 🙂
nativanativa
22. okt 2013
@lauritka nie len teba 😃 😃 , co je to SPG ??
katka1981
22. okt 2013
@lauritka, z coho si mala nervy?
natas4
22. okt 2013
ked uz ste pri dietach, tak mam k cervenemu tie komunisticke chrumky ...su fajn, aj ked mam pocit, ze volakedy inak chutili :-S
katka1981
22. okt 2013
@lauritka, no ja som mala klystir a super fakt, ziadne krce. Ale nedoporucujem caj senny list. Ja som ho pila na vyske, ze akoze schudnem. Raz som si dala viac a v elektricke ma chytili take krce a zlcnikovi zachvat, ze ma profesorka anglictina pustila sadnut a povedala, ze nech ani na hodinu nejdem, normalne som skoro umrela. Takze skoncila som s nim.
katka1981
22. okt 2013
@nativanativa, nebude to spermiogram? Kokos taky divny zvuk mi presiel uchom, hadajte co to bolo??? 😃 😃 😃 😃 😃 Taka manzelska idylka, kazdy za svojim notebookom 😃
katka1981
22. okt 2013
@natas4, prestan, prosim ta nie, netrap ma 😞 Idem si vypit tu vodu, len sa mi nechce po schodoch ale trpim, vazne trpim. Kto tu trpi so mnou? Chcem aby sme trpeli spolu aj zajtra.
lauritka
22. okt 2013
@katka1981 z otazok 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli