Prdíte pred chlapmi?

Poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym
zita19
22. okt 2013
@natas4 mas to bobre o takomto case cervene, ja mozem tak od piatka tretej do nedele obeda aby so stihla do pondelka zmetabolizovat 😃 😃 😃 My uz sme ako v Australii, v piatok na mraky, aby sme v pondelok rano na vratnici nenafukali :-p
nativanativa
22. okt 2013
@katka1981 opytaj sa lauritky , co je to spg ... ona vie tak dobre vysvetlovat 0 hlavne maminam co maju tri deti a chcu aj stvrte 😃 😃
lauritka
22. okt 2013
@natas4 vsetko volakedy inac chutilo =-) :-|
katka1981
22. okt 2013
@lauritka, nestersuj, radsej si ulav 😃
zita19
22. okt 2013
Pripomienka na vcerajsok
http://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/m...
Kto sa to chysta vo stvrtok rodit?
spomen si aj na mydlo 😃 😃 😃
nativanativa
22. okt 2013
baby vidite tuto otazku , ci to mate kompletka zamknute http://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/mam-...
lauritka
22. okt 2013
@nativanativa 😃 si rob srandu.. by mi mali dat medajlu za trpezlivost 😃
katka1981
22. okt 2013
@zita19, "mas to bobre o takomto case cervene...." tak uz aj o bobrovi padla rec 😃 😃 😃
lauritka
22. okt 2013
@nativanativa sakra ma zaujimaju prave tie zmazane prispevky 😃
katka1981
22. okt 2013
@nativanativa, vidim, ja som tam prispela tusim, no myslim si, ze je to ozaj tazke odpovedat a vysvetlit 😃 😃 😃 😃 😃
nativanativa
22. okt 2013
@lauritka ty si taky magnet na taketo individua 😃 😃 😃
ja by som si tiez pozrela tie komenty
katka1981
22. okt 2013
@lauritka, som pozrela kolko prispevkov si dala, no klobuk dole.

Ale neeee, zase ten zvuk pri mojom uchu a po nom ze SORRY 😃
zita19
22. okt 2013
@nativanativa vidim len otazku: Já mám priateľa 20r já mám 25 neviete my poradiť ....či vek neroby rozdiel?a čí je možné otehotnieť,
To musela byt TEMA!!! Skoro vsetko zmazali :-p
vehuhu
22. okt 2013
@zita19 nnieeeee, ako pouzit mydlo??? to uz tu fakt bude zachvilu tema, ze ako pozit toaletny papier... :-p
charlie1980
22. okt 2013
Jeeeej, ale toto je sladke...taky vonavy PRD http://www.youtube.com/watch?v=apW0E7-rjnU
natas4
22. okt 2013
mam taku prihodu z nemocnice...prenasala som dva tyzdne, posledny tyzden som uz lezala na oddeleni...kazdy den som niekolko x chodila na monitor, ktory bol na porodnej sale...ako si tam tak lezim, tak zrazu dobehla sestricka, ze ticho tu lezte, musime tu vysetrit rodicku, kedze vsetky saly su obsadene..zatiahla zaves a ja som rozjimala dalej
tak rodicku vysetrili a sestra jej dala klystir a vravi jej, nech co najdlhsie zadrzi a potom sup sup na wecko
zrazu len pocujem: ach boze...ach...ach bozeeeee...ach co teraz...ach ...joj...joooooooooooooooooooj...jooooooooooooooooj a potom som len pocula take zvlastne zvuky a zacitila strasny smrad 😃 😃 😃 na to dobehli sestricky, lekari a teda poviem Vam bola to sranda...osrala im celu vysetrovnu 😃 😃 pri dalsom monitore som zas zazila porod, ja za zavesom som si ho cely vypocula, prvorodicka, ktora nevedela co ju caka....co vam poviem, slzy mi tiekli :-N
nativanativa
22. okt 2013
@natas4 som si povriiiskala , ze sracky kolem nas 😃 😃
natas4
22. okt 2013
@zita19 vsak to vies kde je najviac alkoholikov...medzi matkami na materskej 😃 😃
lauritka
22. okt 2013
@nativanativa hej ja zacnem a zamotam sa a potom niet konca 😃 :-p
katka1981
22. okt 2013
@charlie1980, 100 bodov 🙂 Nas pes ked bol este stena, zaspal a zrazu si v spanku prdol. Chudak tak sa strhol a zlakol 😃
nativanativa
22. okt 2013
@lauritka a ozvala sa ti vobec este ?
katka1981
22. okt 2013
@natas4, a vies co, minule som nad tym rozmyslala, ze deti dozenu dospelych k chlastu 😃
natas4
22. okt 2013
@nativanativa a sestricka jej hovori, co ste nesli na wc? a ta rodicka, ze ved ste vraveli drzat 😃 😃 mne ked dali klystir, tak som okamzite sprintovala na wc, mala som v zivej pamati tuto prihodicku 😃
natas4
22. okt 2013
@lauritka ze? aj klasicky milacik, ladove drene, dokonca aj rohliky...mnaaaaaaaaaaaam :-p
zita19
22. okt 2013
ASi mas pravdu, ked som ja bola z dceriu na materskej bolo nas na materskej z celeho vchodu s 21 bytmi 14. A ako sa zacalo oteplovat a zacali sme vencit deti, tak sme si kazdy den kupili tichy litrik bieleho (mali sme to rozdelene, ktora kedy), strcili do kocika a pocmulavali pokial sa deti domov neodniesli 😃 😃
something
22. okt 2013
za 6 dni tolko strankok o prdeni...stavim sa, ze je to rekord..ale vzdy ked vidim tuto temu v pravo, tak sa smejem...joj baby, mame my ale problemy co?
sharlotta
22. okt 2013
@natas4 slzy mi tecuuuuuuuuuu, nemozem citat uz toto 😃
katka1981
22. okt 2013
@natas4, ja som sa tiez bala, hned som si obsadila wcko a nepustila tam nikoho 😃
charlie1980
22. okt 2013
@katka1981 Nas pes to robi az dodnes. Uz 9 rokov. Ze prdi, niekedy sa strhne zo spanku a uteka, hlavne ked je taky ten praskajuci prd a dokonca je tak drzy, ze si prdne a odide o dva metre dalej a nam z toho vsetky kvety umieraju.
katka1981
22. okt 2013
@zita19, to ozaj? ty brdo, a boli ste aspon kludne?

Začni písať odpoveď...

Odošli