Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

nice202
16. okt 2013

@anatalia77 a preco neprdis pred inymi ludmi a pred muzom ano? Ci on moze tvoje plyny citit?

elise
16. okt 2013

@nice202 ono je to tak že čim dlhhšie si s partnerom v jednej domácnosti tak j to ine po rokoch je rozdiel ked si snim len 1-7-8 rokov

0silvia0
16. okt 2013

Nuž, či je niekomu prirodzené prdieť alebo neprdieť pred inými ľuďmi alebo manželom... myslím že sa to dá prirovnať prirodzenému ostychu, nahote. Niekto sa vyzlečie donaha a nemá problém, niekto sa nevyzlečie ani za svet. Toto má človek v sebe. Podľa mňa to nie je o úžasnom vzťahu že nemáme pred sebou žiadne zábrany, tak si budeme prdieť pod nos... ale o prirodzených mantineloch, ktoré má každý v sebe... My si pred sebou v rodine neprdíme, negrgáme... deti učíme tak isto aby pred nami neprdeli. Sorry, mne je to nechutné. Prečo by dotyčný človek nemohol odísť do inej miestnosti? Nehovorím, ak sa stane, tak treba povedať pardon... môj syn (12 rokov) má tendenciu prdnúť kedykoľvek, ešte sa na tom zasmiať. Ja nechcem aby to robil v škole, myslíte že učiteľke by bolo takéto správanie príjemné? Keby jej tam všetci usierali a rehotali sa na tom? To mu mám vysvetliť že doma áno a v škole nie? Ak si na to zvykne doma, myslíte že decko si to v škole ukontroluje?
Ak Vám to takto ženy vyhovuje, v pohode, ale ja by som to nedokázala.... booože pred mužom a deťmi prdnúť, zarehotať sa a pokračovať v činnosti... no jednoducho nieeeeeee

nice202
16. okt 2013

@elise vsak to je jedno. Proste niekto nerobi to, alebo robi ine a ja pred nim neprdim, pretoze by som sa aj sama pred sebou hanbila.

sorciera24
16. okt 2013

@nice202 nechapes, ze my mame s muzmi natolko vazny a intimny vztah, ze je to pre nas prirodzene, cize v tom nevidime problem? ty ams s ludmi v autobuse rovnaky vztah ako so svojim muzom? 😕 uuuf, nic moc potom...

nice202
16. okt 2013

@0silvia0 pekne si to napisala, tak som to aj cele v podstate myslela.

zita19
16. okt 2013

@nice202 Este Ta to bavi, prevychovat nas neuctive, nekulturne a neslusne? Nechaj nas nech s rehodeme dalej. Pocasie na nic, v telke tiez, chlap drieme, mnohym uz aj detvaky spia, tak sa zabavame ..na prdoch...

nice202
16. okt 2013

@sorciera24 miesas hrusky s jablkami. Od prdenia k vztahu....si normalna? prepac, ale stale utocis na moj vztah. Chces sa prist ku nam pozriet? Tolko krat spominas, ake to mas s muzom uzasne a neviem ake...asi to az taka pravda nebude....kedze mas potrebu to stale riesit. Bohuzial. ja mam vztah skvely, nehanbime sa pred sebou vyzliect, milovat sa, ale prdiet pred nim proste nebudem. Mam svoje zabrany a hranice a prdenie je urcite moja intimna vec, ktoru s nim nemusim zdielat....

sorciera24
16. okt 2013

@0silvia0 podla mna by mu stacilo vysvetlit, ze doma ano a v skole nie...co je na tom pre dieta enpochopitelne? ine deti to pochopili a tvoj nie?......neprdite, negrgate a aj tak tvoj syn robi opak....nuz, ja neviem....

tykat
16. okt 2013

@lili_mia cha, suseda je tiez decentnaaaa, sedim si vecer vonku na teraske, macka na kolenach spi, tak som tichucko a suseda vybehne von a kanonada do toho ticha 😀 o chvilu sused ju vystrieda, cigaretka a rany ako z dela 😀 ale hlavne ze pred sebou neprdia co tam po inych ludoch 😀

elise
16. okt 2013

@nice202 nie je to jedno ked mi jedny známi povedali v prvom roku čo som smojim mužom bývala a už pred sebou prdite tak som sa rehotala že to je neslušné a neskôr sa občas ničo také pritrafi tak preto sa pýtam kolko ste spolu v jednej domácnosti ja som tiež zo začiatku bola ako ty

zita19
16. okt 2013

Pre vsetky:
Inac zodpovedne prehlasujem, a za tie roky co som na tomto svete som to zazila mnohokrat, najlepsia tema na debatu je hnacka. Do tej sa mozu svojimi skusenostami zapojit vsetci. Bez ohladu na vek, pohlavie, vzdelanie, spolocenske postavenie, narodnost....

sorciera24
16. okt 2013

@nice202 nerieism moj vztah.....len som ti to vysvetlovala s tym autobusom, ze preco tam neprdim a pri muzovi hej......za to, ty si neodpovedala.....na par otazok.......a je mi to uplne ejdno.....ale predpokaldam, ze ani tvoj muz teda pred tebou po tolkych rokoch neprdi.....

anatalia77
16. okt 2013

@0silvia0 myslím že niktorá tu nepísala o tom,že je to snáď jazyk,ktorým sa dorozumievajú -to prdenie-,len sa stane,že ti ujde..nikto sa kvoli tomu nerozvádza,alebo nebeží na spoveď..
Prdy k životu patria,je to fyziologické,tak ako dýchanie,kýchanie a kašel..

0silvia0
16. okt 2013

sorciera24: prepáč, to nie je o intímnom vzťahu, to je o chýbajúcich zábranách. Ja mám tiež s mužom intímny a vážny vzťah, ale osviežovať mu vzduch s plynmi mojich čriev nie je znakom dobrej výchovy.

nice202
16. okt 2013

@elise ja pred nim nehodlam prdiet ani po rokoch. Ja nepisem, ze sa to nestalo, ale ked sa to stane, tak sa ospravedlnim, takisto sa aj zasmejeme. Ale kvoli tomu, to nebudem robit bezne. Proste nie.

0silvia0
16. okt 2013

@anatalia77
písala som že ak sa to stane mimovoľne, treba sa ospravedlniť, stať sa môže samozrejme. Ale vedome prdieť a rehotať sa na tom to je už teda riadny level... tam mi moja hanblivosť veru nečiaha 😠

elise
16. okt 2013

@nice202 ved občas sa stane poviem sorry prepáč pardon a život ide dalej nerobime z toho drámu. 🙂

bajana
16. okt 2013

nemozem uverit, ze sa diskusia na tuto temu dostala za 5 hodin na piatu stranu 😀

sorciera24
16. okt 2013

@0silvia0 to je aka dobra ci zla vychova? podla prdov sudis, ze ako je kto vychovany?.....fuuu......no vidis, mna sice nasi naucili doma prirodzene prdiet,a le v 12rokoch som vedela, ze co si kde mozem dovolit......vychovu ci zabrany by som do toho netahala, kazdy ich mame inde a ako som pisala, inde by sa aj urazili, ze si si neprdla a povazovali by teba za nevychovanu....na tom svet, ani vztah ani zivot nestoji......a toto by ma fakt trapilo najmenej

a by ma zaujimalo, ci tie, ktore neprdite pre muzmi, ci ste teda ani pre nimi nerodili?

anatalia77
16. okt 2013

@0silvia0 vieš čo,radšej nech sa muž na tom zasmeje,akokeby mal byť pohoršený a nebodaj mi struhnúť,lebo som sa neovládla.
Niektoré razíte heslo-poručím vetru aj daždu...

paloma20
16. okt 2013

Baby ale tu ani jedna nepísala že to robí schválne a smeje sa na tom.sú situácie kedy musíš a viac neriešiš,príp.nemáš kedy riešiť.a stane sa to.a keď sa to stane v naj.situaci čo budeme plakať??podľa mňa lepšie sa zasmiať!!! P.S.hlavne na to netlačte môže byť s toho h*vno😀

zita19
16. okt 2013

@0silvia0 Vsak nikto to nepise o tom, ze sa naschval napchava fazulou aby mohol po veceroch vyprdavat chlapovi pod nos. Islo o to, ci ked sa to nahodou stane za sa nechce alebo nestiha vybehnut vyprdiet sa na balkon. Ci sa to vo vztahu berie tak, ze "no uslo" a neriesi sa jeden prd pre rozvodovym sudom

krassotinka
16. okt 2013

mne sa to stalo 2x....1x ked sme rano o 5 vstali a ja som mu zapinala kombiky na košeli, este rozospta a RANA AKO Z DELA.... 😀 😀 😀 boze baby taka hanba aspon keby som sa usmiala alebo co ale ja vážna a ani slovo a on len usmev na tvari, ale bol ticho... 😀 😀 a 2x ked uz som vecer zaspavala a to som sa najedla fajne a to nebola rana z dela, to bol akoze dlhy a hlucny prd som otvorila oči jak vevericka a on že to niiiič mojko sa stane...a nenapadne nadvihol paplon, aby sa "vyvetralo" 😀 😀 😀 😀 dodnes na to nerada spominam 😀 😀 😀

nice202
16. okt 2013

@elise no vsak ano, ale ked viem, ze mozem odist a ide to na mna, tak ja sa proste radsej vzdialim a ulavim si tam, ako povedat si, kaslem na teba, ze tu sedis, tak si tu rovno prdnem no a co, ved je to prirodzene, ako keby som mala vstat a odist. Ja som proste taka, ze odidem.

zita19
16. okt 2013

Vytratil sa humor!!! Kde je?

daneso
16. okt 2013

Ludkovia boze moj riešite tu somariny .... Co by zato dali niektori ludia si prdnut alebo riesit takuto temu.... Preboha zamyslite co clovek leziaci na onkologiii mozno dal za taky prd.... Preboha zasmejte sa proim aj na sebe zivot je kratky a krasny!!! Prave ma zastrelil manzel jednym ano mali sme dnes fazulu a co.... Nerobime to naschval ..... A povieme si prepac. Co budte robit ked budete stari sa zavrete doma a verte zazila a pocula som od svojich starkych vselico no bohuzial tie zvierace povolia a nepomoze nic zohnete sa kychnete si a je to vonku!

paloma20
16. okt 2013

@zita19 mne sa to tiež nepáči! Veď medzinôžky plazivé a rachman dunivý sú naj témy na rozhovor!!!

jedina30
16. okt 2013

Sprostá otázka. 😠 naozaj už normálne nemáte tému,ale pýtate sa hovadiny???moja skoro 3 ročná dcéra sa na take otázky nepyta ☹

daneso
16. okt 2013

@zita19 humor opustil ludi ktori nie su si isty sami sebou. Ale kazdy sme iny nikoho naozaj nesudim len si ludia zbytocne robia zivot zlozitejsim.