Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

nice202
16. okt 2013

@zita19 ty si sa uz z tej emancipacie zmenila nacisto na chlapa. Ja som dama a neprdim pred chlapom....

sorciera24
16. okt 2013

@nice202 ze dama 😀 a my ostatni sme len obycani ludia...hmmm....a nozky ti nevadi mu roztiahnut? to tiez damy nerobia 😉

tinika
16. okt 2013

@olivs ja mam tiez take problemy ale zhorsili sa a pretrvavaju ale je pravda ze si neodpusim niekedy syr a tak mlieko uz len bezlaktozove, ale mna prezenie aj po ranajkach ked zjem chlieb alebo ine :D to uz je vaznejsie a potom ma nafukuje

nice202
16. okt 2013

@sorciera24 sa nepokakaj a chod mu prdnut do tvare....nepisem si s tebou

tinika
16. okt 2013

@nice202 myslim ze dam je tu viac :D aj ked občas prdnu :D pred vlasnynm muzom, jasne ze to nerobim naschval, ale niekedy pri mojich problemoch to ujde skor ako sta stihnem vobec postavit a tu poslednu vetu som asi nepochopila tvoju, ze prdis ale nie pred chlapom?

sorciera24
16. okt 2013

@nice202 ok a co? zareagovala som na tu damu 😉 ci? mas s tym problem? asi ano..... 😎

zita19
16. okt 2013

@sorciera24 Na to mam len jednu hlasku mojej mamy: Ze dama, tvari sa akoby deti kupila v Tuzexa a tepsu navliekla na kazdy kolik ako my.

nice202
16. okt 2013

@sorciera24 nuz ty dama ocividne niesi, kedze nevies co taka zena vlastne znamena. Nevadi, niekto je taky, niekto iny....

ninka25
16. okt 2013

No tak my sme minule uz lezali v posteli a proste som si musela prdnut, to je v pohode take blbosti absolutne neriesime, ale neviem preco mojho manzela zrovna v tom momente napadlo ze mi zahryzne, len tak zo srandy, do zadku 🙂
Skoro odpadol ale ja som fakt netusila ze co ide spravit, no potom sme sa na tom dobre zasmiali :D
Mimochodom vela cestujeme autom a neviem si predstavit ze by sme neprdeli pred sebou, sak by mi bolo z toho zadrziavania zle! Ale tak to je o typoch ludi, niektori hraju stale formu ale napr sportovci su pravi opak 🙂
Inac najvacsi prdoch v nasej rodine je nas pes! Ten kludne pride k nasej posteli prdne si a odide a my ideme skapat, jasne on je zvieratko a preto to robi aj na verejnosti, my narozdiel od neho iba v sukromi 🙂

kocko
16. okt 2013

dúfam, že táto téma tu vydrží dlho a nikto sa neurazí a nedá ju zablokovať 🙂 🙂 a budeme mať po zábave

sorciera24
16. okt 2013

@nice202 no ja sa na damu nehram.....ale za to mam so svojim muzom vztah taky, ze sme jedno telo, jedna dusa, nemame problem pred sebou chodit nahi, milovat sa, rodit (to je tiez dost intimne), ci ano su chvile ked je ti natolko zle, ze napr. vracias a moj muz mi este pomaha....tym padom nemame pred sebou problem prdiet...vidis ten rozidel medzi vasim partnerstvom a nasim? nei? tvoj problem.......(asi ho nebudes mat na takej urovni, ale halvne, ze si dama 😀 )

nice202
16. okt 2013

@tinika jasne, ked neprdiem pred muzom, tak podla niektorych uz neprdim vobec 😀 . Snazim sa to pred nim nerobit. Co je na tom? Nepaci sa mi to. To je vsetko

nice202
16. okt 2013

@sorciera24 haha, uz si aj psychologicka, ktora vidi, aky mam ja vztah s muzom....pobavila som sa. Preto, ze sa mi to nepaci a nerobim to, tak mam zly vztah. Nuz ok. Tvoja dedukcia je urcite spravna 😀

sorciera24
16. okt 2013

@nice202 ok, tvoj nazor...a preco sa ti to vlastne nepaci?

nice202
16. okt 2013

@sorciera24 proste mi to pride nechutne

zita19
16. okt 2013

@nice202 Nie emancipacia ma na chlapa nezmenila!!! Ano nemam problem opravit splachovac na zachode, moj najoblubenejsi obchod je Hornbach, NEZNASAM nakupovanie, obzvlast handier, porylujem zahradu a prdnem si vo vlastnom byte pre vlastnou rodinou. ALE!!! Mam oholene nohy, nalakovane dlhe nechty, viem upliest sveter aj uvarit vynikajucu svieckovu a upiect tortu, kazdorocne zavaram pre rodinu. Milujem renesancne maliarstvo, operu a Mika Olfilda. Som matka dvoch dospelych det, ktore som asi dobre vychovala a maju na detstvo prekne spomienky. Travila som s nimi dovolenky, pisala ulohy, bavila sa aj o haklivych temach. Nie nei som chlap. Som tźena, ktoru dohonila emancipacia a ked som sa z nej nechcela zblaznit, tak som si ju zacala uzivat a robit si z nej prdel.
A neprepasiem jedinu prilezitost zobrat zivot z tej humornej stranky. Mam 55 rokov a uz viem posudit co je dolezite a co nie.

sorciera24
16. okt 2013

@nice202 ok, posledna otazka....roztiahnut nohy ti nepride potom nechutne?

nice202
16. okt 2013

@sorciera24 to nema s tym nic spolocne,. Pre niekoho mozu byt nase crevne plyny neprijemne. Viem odist, mam nohy a este je to aj nekulturne. Ani v autobuse si neprdnes, ci? Najhorsie je, ked vypustis riadnu supu a este je ju aj riadne citit.

kiwi82
16. okt 2013

Babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. ja sa rehoceeeeeeeeeeem, skoro som si cvrkla 😀

sorciera24
16. okt 2013

@nice202 ja neviem, ale ja rozhodne s ludmi v autobuse nemam taky vztah ako s vlastnym muzom.....to sa neda porovnat... a vobec to nie je najhorsie, je kopu ovela horsich veci v zivote ci manzelstve a nie nejaky prd (ktory je uplne prirodzeny a biologicky).....suhlasim, ze nekulturne to je, ale len v nasej kulture a v spoloc. .....doma s muzom nie som na zaidnej kulture, ale sme obaja prirodzeny a nepretvarujeme sa.......keby si prisla niekde do azijskych krajin, tak tam by si im napr. tym vzdala uctu.....tebe nechutne a pritom ich kultura......tebe sa to nemusi pacit, ale ak si taka dama, tak neponizuj damy, kt. maju prirodzeny vztah...... (sorry, ale mne ta "dama" prisla smiesna)

elise
16. okt 2013

@nice202 kolko rokov ste spolu v jednej domácnosti s mužom ?

nice202
16. okt 2013

@sorciera24 kludne si prd, mne to je sum a fuk. Ja mam tolko ucty a slusnosti voci muzovi, ze neprdim pred nim....koniec

nice202
16. okt 2013

@elise velmi dlho

sorciera24
16. okt 2013

@nice202 to nie je o slusnosti.....nechapes? ja si ho vazim velmi a on mna, ale to sa prejavuje inak, nie prdmi....tiez by ma inak zaujimalo /"dlho"

zita19
16. okt 2013

@nice202 A ma ten Tvoj chlap tolko ucty, ze neprdi tiez?

nice202
16. okt 2013

@sorciera24 no pre mna je znak slusnoti, kultury a ucty aj prdenie.

elise
16. okt 2013

@nice202 to je kolko ? 10-15-20 rokov

nice202
16. okt 2013

@zita19 predstav si to

anatalia77
16. okt 2013

@sorciera24 presne tak,predsa nebudem intímnosti "prejavovať" v autobuse s neznámymi ludmi 🙂
Dobrá téma,svojím sposobom nevýživná,ale niektoré to tu roztočili v dobrom štýle.
ja si ešte počkám na plamenné moralistky 😀

nice202
16. okt 2013

@elise a co ta to tak zaujima? to neviete prekusnut iny nazor? som s nim dlho a neprdim pred nim. Boze moj.