Problém so zaspávaním u dospelého.

viva13
24. mar 2020

Prosím poradte mam problém so zaspavaním.chodím spať medyi 10-11večer a vela premýšlam neviem vypnúť.kolko x je aj 1-2hod.ked siahnem po tabl.na spanie dr. mi dal zopiclon ale už ho nechcem brať KUPILA SOM SI DOSPINEX NO NIE VžDY RýCHLO ZABERIE.tiež niekedy aj do 2hod.zaspím.napr.včera som bola velmi unavena išla som o 11stej a o 1 som si dala zopiclon unáva ma úplne prešla v postel,dá sa to riešiť bez liekov sme doma teraz so synom a bývam unavena.malokedy sa stane že idem aj cez den no vtedy hned zaspím ale večer nie a nie.snažím sa nechodiť cez den.pojem 3kavy denne posledna okolo 4tej a večeriam o 7.doteraz som nemala problém neviem čo sa teraz stalo toto mam vyšše mesiaca .niekedy zaspím bez lieku inokedy aj 2hod noč a mám aj čal lepší spanok.z neho ma to utlmí začne sa mi zívať a ked si lahnem sa preberiem.

eriksonka1234
24. mar 2020

@viva13 no ja keby som pila 3 kávy denne, tak nespím tri dni. Skus vysadiť úplne kávu, zvýšiť fyzickú aktivitu, večer vaňa, vínko, alebo masáž.

viva13
autor
24. mar 2020

@eriksonka1234 ked vysadim kavu spum v kuse 😐

luccija
24. mar 2020

@viva13 liek na spanie sa nedáva o 01 v noci😊

3petka
24. mar 2020

@viva13 môj muž mal tiež problém zaspať... tak sa rozhodol skúsiť chodiť späť so synom o 20:00 a ani nevie ako zaspia za 5 minút... 😁

viva13
autor
24. mar 2020

@luccija a ked o 1-2 ešte nespím, čo mám kukať dop tmy dorána?
@3petka no aj môj muž zaspí hocikedy no ja nie

slavomira236
25. mar 2020

Skus melatonin tabletky...

jajka71
25. mar 2020

@viva13 skuste melatonin kvapky alebo tabletky, mam auti dcerku, jej sa vela spankoveho hormonu ako ho volaju netvori a nam velmi pomohol....je to ludskemu organizmu prirodzeny hormon, tak ked nepomaju bylinky vygooglite si melatonin, eshopove lekarne msju lacnejsie niwkedy ako kamenne predajne...len pozor na davkovanie ;)

viva13
autor
26. mar 2020

Tav vcera som vysadila 1kavu poslednu som mala o 2hej a pred spanim som si dala caj spanok strasna unava no nic z toho o 1 som este nespala a potom uz ano ale casto som bola hore

viva13
autor
31. mar 2020

@jajka71 kupila som si melatonin vcera som si dala 3mg zacalo sa mi zivat unava prisla ale ako som si lahla preslo to o pol 2 som este nespala az potom

jajka71
31. mar 2020

tieto noci nespava ani moja dcerka potom doobeda dospava nvm preco ani lekarka nie...

viva13
autor
31. mar 2020

@jajka71 ja už 7dní