Raw strava

lussy23
18. jan 2013

Ahojte. od jari prechádzam na surovú stravu. 🙂 Je tu ešte nejaký vitarián? Pridajte sa.

martinellacka
21. júl 2016

@sensen12 ved alebo popros niekoho z rodiny, nemas sestru? 🙂 alebo mamina 🙂

paulinoocka
28. júl 2016

@sensen12 to je mnam? hmmm tak my by sme si v strave teda nerozumeli :_D

roumana
6. okt 2016

Ahojte 🙂 zaujímalo by ma, jedna vec a to, že chcela by som si začať robit zelené smoothie, neskôr aj zeleninové alebo ovocné a je to podľa Vás bezpečné, keďže zelenina nieje nijak spracovaná. Či nieje to predsa len zdravotné riziko.

alexandraalexandrova
6. okt 2016

@roumana nechapem ake riziko mas na mysli? Vysvetli...

dedikatessa
6. okt 2016

Ludia sa spamätajte. Tieto vegetarianske, veganske, rawacke a neviem este aké prílivy ludom uplne vymyvaju mozog. Je to hrozné o chvilu sa budete kŕmiť klíčkami a korienkami z rastlin ale aj z tých rastlin budete este vyberať. Degenerácia a nezdravý pohlad na zivot. 😝

alexandraalexandrova
6. okt 2016

@dedikatessa zas dalsia co to ani raz neskusila ale hned vie ze je to blbost 😉 Najprv vyskusaj mesiac na surovej strave, zazi ten rozdiel a potom sa vyjadruj a nazyvaj to degeneraciou...

roumana
6. okt 2016

Ahojte 🙂 nebojíte sa čisto len surovú stravu zeleninu jesť? 🙂 Tým pádom nebude zelenina akokoľvek spracovaná, či už dusená, varená. Nie je to trošku predsa len zdravotné riziko?

alexandraalexandrova
6. okt 2016

@roumana nechapem coho by sme sa mali bat? Jablko jes tiez surove, aj mrkvu v salate, uhorku, melon... co akoze sa ti ma stat ak jes zeleninu ci ovocie surove? Ake riziko mas na mysli? Bakterie? Ci?

emmickavotka
10. okt 2016

Ahojte 🙂 vidim sa tu riesi téme raw strava, aj ja by som chcela trosku sa lepsie začať stravovať a popritom po čase prejst na raw stravu, ale zaujíma ma jedna vec a to či nieje nebezpečné, že zelenina nieje akokoľvek spracovaná, či už dusením, varením. Nie je to predsa len trošku zdravotné riziko ?

agi78
12. apr 2017
Používateľ agi78 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agi78.

Kvalitné prípravky nielen pre Raw stravovanie kúpite na www.naturazdravie.sk

janulka_david
26. apr 2017

Urcite odporucam raw produkty...osobne skvele tycinky aj chut maju napriklad tu https://www.najtelo.com/produkty/raw-me-ovocna-...

copen
2. dec 2017
Používateľ copen je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od copen.

Baby, pokiaľ chcete začať s raw stravou, tak je určite dôležité si všetko o tom naštudovať: http://www.rawstrava.sk/co-je-to-raw-strava/ ->na tejto stránke nájdete aj vynikajúce raw recepty a novinky (články) v oblasti raw stravy.