Som 6 mesiacov po pôrode a stále som chorá

15. aug 2023

Máte to tiež tak? Lebo mna už hrozí položí asi 😌
Som pol roka poporode a uz som bola minimálne 4krat chorá. 🙄 tento mesiac dokonca uz 2krat.
Pred 3tyzdnami má riadne chytili dutiny , nevedela som sa dosmrkat(doslova toľko soplov) a teraz zas brutálna hnisava angína, 3dni v horuckach a strašne bolesti všetkého …
Teraz mi je ako tak lepšie no uz sa ani netesim lebo sa bojim čo má zas čaká 🙄 strašný kolotoč toto a doma dve deti

pralinka25
15. aug 2023

ja odkedy mam deti. nonstop chora a uplne najviac v tehotenstve. len priklad. isli sme teraz na dovolenku. hned druhu noc som tam ochorela. ako tak som sa z toho spamatavala a vecer pred odletom domov som ochorela nanovo zas s inou virozou. chytit za desat dnovu dovolenku dve choroby nedokaze len tak niekto.
chytim sopel aj z reklamy na kvapky do nosa. a to sa stravujem zdravo, zjem na kvanta zeleniny a ovocia, cvicim, hygienu mam uz ako monk, chodim na imunologiu a furt dokola. a to sa mi kazda choroba vlecie mnimialne 8 dni a casto aj dlhsie

nwnw
16. aug 2023

Neporadim nic extra ale citala som niekde teraz ze cierne maliny su na imunitu. Ja som ladovala do seba vitaminy femibion a sirup Alpicol a tie

taktotedanie
16. aug 2023

Vymenny listok na imunoalergologiu

stanulienkat
16. aug 2023

Ja som to mala tak isto. Každého polroka nová diagnóza, kamarátky čo mám, taktiež. Tehotenstvo je zrejme veľmi vyčerpávajúci stav pre ženu, takisto pôrod a následná starostlivosť o deti ktorá má 24 hodín denne. Clovek je vyčerpaný, častokrát ide na dlh a samozrejme sa to prejaví na zdraví. Ja som sa dávala veľmi dlho dokopy. Doporučujem zapojiť manžela do starostlivosti, zvýšený príjem vitamínov, probiotík. Musíš mať niekedy čas aj na seba a oddychovat.

kacena4
16. aug 2023

nech ti dr spravu imunotesty mozno ju mas znizenu po porode a dojceni, obvodak ti vie predpisat imunoliecbu aspon kym sa nedostanes k imunologovi, dovtedy 1000 C, 5000 D, zinok

majlo1234
16. aug 2023

@pralinka25 to musi byt hrozne. A este pri detoch-malych soplosoch😷

pralinka25
16. aug 2023

@majlo1234 veru je. mam tri a citim sa casto zufalo. ja ked uz kilometer odomna pocujem niekoho kychnut mam z toho stres. kym nevyrastu tak sa tych chorob skratka nezbavim. najmensi nema ani tri tak sa este nacakam. ja som uz pre seba urobila fakt vsetko. od dospeleho sa malokedy nakazim.

majlo1234
16. aug 2023

Raz darmo, aj pre mna su detske choroby toxicke🥲

misulka22
16. aug 2023

Ja som mala po porode toto iste.kazde 2 tyzdne sombrala atb.nepomohlo nic.casom to je lepsie

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz