Stav po krátkej anestézii

12. jan 2024

Ahojte, dnes som bola na krátkom zákroku v celkovej anestézii, trvalo to asi 10 min. Zákrok bol pred obedom okolo pol dvanástej. Po druhej ma pustili domov. Do štvrtej bolo všetko v pohode. Teraz sa cítim veľmi unavená, taká vysilená a mám zvýšenú teplotu 37.3. Myslíte, že je toto normálne? Pred zákrokom som takéto problémy nemala. Chcem povedať, že mi nič nevyberali, nerezali, nevypaľovali. Bola to len diagnostika. Čo myslíte?

nifnea
12. jan 2024

Samozrejme ze je to normalne,lahni a odpocivaj.

adrianap83
12. jan 2024

Veľa pi, nech sa detoxikujes.

miriam11
12. jan 2024

Ano, normálny stav. Dopln minerály

autor
12. jan 2024

@adrianap83 ja aj pijem, aj som mala infuzie. Len nie som zvyknuta mat po anestezii, kde mi nic nevykonavali zvysenu teplotu a tieto stavy. Cize rozmyslam, ci na mna lezie viroza alebo ci to je prvy krat takyto neziaduci ucinok. V kratkej narkoze som uz bola si aj 8x.

lindus_esterka
12. jan 2024

Ano je to bezne, ja som zakazdym az do vecera ako mechom udreta a zvycajne aj zvraciam. Vsetko narkozy do 30min.

tahomi
12. jan 2024

Teplota s “narkozou” nesuvisi. Neviem aky vykon ti robili, ale kludne to moze byt nastup virozy.

adrianap83
12. jan 2024

Tak možno sa o Teba aj nejaká pokúša, teraz nic nezvyčajne. snáď to rýchlo prejde💕
S anestezou máš viac skúseností ako ja, ale telo môže reagovať neštandardné...nech si rýchlo ok!