Ako ste sa cítili po anestéze po kyretáži?

22. jún 2022

Ahojte,
toto bude prvy krat co idem na kyretaz, kvoli MA. Celkovo moja prva operacia v zivote, a som clovek co dost panikari z takychto veci. Idem do Kocha. Neviem preco ale najviac mam strach z anestezy, aj ked viem ze je len velmi kratka a ze je to rutinny zakrok. Ako ste sa potom citili vy?

bykaterina
22. jún 2022

po kazdej anesteze super , neboj to je taka na 20 minut cca, oddychnes si , ja by som chodila kazdy tyzden na nu, ale aby to nebolo spojene s MA a podobne, len tak skratka vypnut , je mi luto co sa ti stalo ☹ , ale neboj nemusis sa toho bat

1angelika
22. jún 2022

u mňa to bola prvá a posledná anestéza. Mala som žalúdočné problémy, vracala som --ale len v deň zákroku, potom už nič..

jaskolka
22. jún 2022

Nijako, normálne som sa prebudila, o par hodín som šla domov. O pár mesiacov som bola operivsna na štítnu žľazu, tiež nijake problémy po anestézii

anjelicek26
22. jún 2022

V anesteze som bola bohuzial viac krat, len ta pri poslednom kyrete mala dohru 48h brutalnu svalovicu, ale brutalnu, ani hybat sa mi jedinym svalom bez bolesti nedalo...lekar si to poznacil do karty, nabuduce mi vraj daju nieco ineho...teda dufam, ze ziadne nabuduce nebude :(

ewka9
22. jún 2022

Prvej anestézy som sa aj ja veľmi bála, a bolo to úplne v pohode.. krátky zákrok, prebrala som sa, chvíľu som si poležala a išla som domov..drž sa🍀

monkabohdalova
22. jún 2022

anestezu som mala 4krát a ani raz mi z nej nič nebolo , držím palce, hlavne sa hodiť do psychickej pohody 🙂

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaga18
22. jún 2022

Ja som mala celkovu anestéziu už pred tým, po ktorej mi bolo naozaj veľmi zle, zvracala som cely deň, išla zo mňa žlč, krv...proste hrôza. To bola ale takmer 2 hodinová operácia.
Keď som po par rokoch sla na kyret kvôli MA , pýtali sa ma, či som už mala celkovu a ako som to znášala. Povedala som to anesteziologovi, on sľúbil, že teraz mi nič nebude. A po prebudení mi fakt nič nebolo, neviem co mi dali, ale tak dobre som sa dávno predtým necítila 😆

martinkatinka
22. jún 2022

Mala som 6 krat a anestezu, jeden krat po MA, no ja som plakala... Nechceli ma pustit domov, kvoli krvacaniu, ale potom som podpisala reverz. Inak fyzicky som bola slaba.

zuzi0911
22. jún 2022

Fyzicky dobre,psychicky zle
Tým,že ta psychika pracovala som bola taka sláva,ubolena atď...
Inak všetko prebehlo dobre

nicole003
22. jún 2022

Prva anesteza kvoli zamlcanemu potratu, ja som bola 4 hodiny po ako opita, mimo a tocila sa mi hlava. Mimo tohto to bolo rychle a vsetko v poriadku.

autor
22. jún 2022

Ďakujem za odpovede 🙂 ja nie som s tou kyretazou úplne stotoznena možno to pridava na strachu

martinagnidova
22. jún 2022

Ja som mala 3 kyretaze, po každom pôrode... A najhoršia bola druha narkoza, dlho som sa nejak nevedela dat dokopy... Prvá a posledná boli ok. Neviem ze od čoho to záviselo, ale podstatne je, že mne bolesti ustúpili hneď a krvácanie tiez

kataleya
22. jún 2022

Bolo mi na vracanie Max. Hodinu po prebudení. Potom som sa najedla, obliekla a šla domov.

marianarem
22. jún 2022

Ja som na tom rovnako ako @bykaterina. Ja som bola na tomto zakroku dvakrat a citila som sa po narkoze vyborne 🙂 Prvykrat sa jednalo len o polyp na maternici, tam som bola vyslovene dobre naladena. Druhykrat uz o MA, takze tam uz boli aj ine pocity, ale aj tak velmi prijemne uvolnenie. No kazdy to ma inac.

autor
24. jún 2022

Tak už to mám za sebou, cítila som sa v pohode, žiaden problém 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre