Ste aj vy tak vyčerpaná?

katches69
4. okt 2022

Mamicky, ste aj vy niektora tak vycerpana? Mam 2mesacne babo ale som tak psychicky vycerpana, mame koliku, pravdepodobne reflux, momentalne sople, neustaly plac, nosenie cely den na rukach.

dzulli1980
4. okt 2022

Veru bola som ... a mne, okrem toho všetkého, čo píšeš, otec umieral na rakovinu ... neviem, ako som to dala ... v strašnom psychickom/fyzickom stave som bola, nepomohol nikto, muž celý deň v robote, žiadne babky, tetky, sesternice ... ťažké obdobie, no zvládla som, lebo som musela, dieťa Ťa potrebuje, si mama a mamy zvládnu všetko.
@katches69

jjanulienka
4. okt 2022

Určite sme si tu tým prešli skoro všetky 😉
A nie raz 😬
Mysli na to, že je to len obdobie a keď ten voňavý batoztek sa zmeni na papulnateho pubertiaka ešte v dobrom budeš spomínať a rada by si ten čas vrátila😉😬😬

thoughtfulweirdo
4. okt 2022

Úplne ti rozumiem. Môj syn prereval prvých 8 mesiacov života. Prvé 4 mesiace som mala priemerný denný spánok 2,5 hodiny, a teda priemerný, čiže často aj menej. Ani neviem, ako som žila a definitívne som pochopila, že toto už zažiť nechcem a ďalšie dieťa nebude. Každopádne, žiadaj o pomoc. Manžela, sestru, kamošku, mamu, susedu, kolegyňu, koho môžeš a bez hanby. It takes a village ;) a mysli na to, že sa to zlepší. Naozaj. Asi nie hneď, ani o mesiac, možno ani o 3, ale raz naozaj. Môj má 1,5 roka a už sa s ním dá väčšinu času v pohode žiť, akurát teda najviac času trávi stále v mojej náruči 🙂

ailiba
4. okt 2022

@katches69 dobre to poznam... Mam 3 mesacne babo... Ono je v pohode, len v noci krmim kazde 2 hodiny a starsi 2,5 rocny brat ma do toho obdobie vzdoru 🙏... Poobede nespi... Spim malo a stale bojujeme (nastastie babatko je anjelik.... Ale co z toho?!). Citim s tebou... Drz sa

katches69
autor
4. okt 2022

@dzulli1980 🙏🙏

katches69
autor
4. okt 2022
katches69
autor
4. okt 2022

@ailiba 🙏🙏

ivangeline
5. okt 2022

Bola som na tom podobne. Pri druhom. Bolo to hrozne. Vycerpana som z nej bola strasne. A to bol muz doma.. A teraz s 3 naraz je to lahsie.. ;) Su obdobia. Su. Snaz sa doriat si co najviac sebaopateri a lasky. 🙂 Prejde!

penelope11
5. okt 2022

Tiez sme si takym obdobim presli, dnes sa cudujem, ze som sa nezblaznila, ale som nazoru, ze clovek celi len veciam, ktore zvladne, takze sa neboj. Ani bola som unavena, casto aj nervna, ale uz je to za nami, povedz si, ze je to len obodbie.

ivkadracova
7. okt 2022

@katches69 ano priznavam velmi som. bola a nevedela som ako a od koho pytat pomoc vsetko som. chcela zvládnut.. pouc sa z chyb druhych, Deleguj! vsetko Deleguj, rob len co je najnutnejšie ❤️ a to je laska k dietatu