Zvýšené protilátky na herpes a tetánia

12. júl 2023

Ahojte už nejaký čas mám problémy nervovo/svalové tetania potvrdená po prekonaní nejakej choroby (angína,chrípka) celkove vyverpanie stres. Následne veľmi vysoké protilatky na herpes 1600+ norma testu 300 , odvtedy slabosť polky tela bolesti tvare bez úplného ochabnutia krku ramena nohy chodidla , môže herpes ktorý som pravdepodobne nemala vyrazku alebo som si ju nevšimla spôsobovať tetaniu pripadne tetanicke stavy slabosť polky tela troska poklesnuté viecko atd ? Ďakujem

palculienka40
12. júl 2023

Herpeticke virusy mozu sposobovat neurologicke tazkosti. Na tetaniu treba uzivat mineraly hlavne horcik. Herpes by mal lekar prelecit bud herpesinom alebo isoprinosine. Vy sama si mozete kupit L - lysin a priecit sa. Na tie neuro tazkosti mozete na obnovu nervov uzivat aublock dlhodobo a zaroven skusit serrapeptazu. Ak neberiete lieky na riedenie krvi.

zuwa78
12. júl 2023

@palculienka40 ano,ten L-lysin je dobry.....je proti herpesom....likviduje ich z vnutra

palculienka40
12. júl 2023

@zuwa78 ano je a serrapeptaza lieci a odstranuje zapal z celeho tela.

zuwa78
12. júl 2023

@palculienka40 je herpesin na predpis?

marion30
12. júl 2023

Toto sú čisto teranické stavy.nie z herpesu ale ako píšete z vyčerpania a stresu.vlastna skusenost...vaše telo teraz reaguje velmi citlivo na všetko

palculienka40
12. júl 2023

@zuwa78 ano je aj ispprinosine. Ale L- lyzin nie.

autor
12. júl 2023

@marion30 vy ste tiež mala bolesti a potom ste ako keb stratila prirodzene napätie v danej časti tela ? Mne to trvá uz rok bez zlepšenia , ďakujem všetkým

marion30
13. júl 2023

Ja som nemala herpes.tetánia bola diagnostikovaná už dlho.no mali sme Covid.stres,potom zase asib3x chorá a už tetania vyšla na maximum aj s kŕčmi a inými nepríjemnými stavmy