Boli vaše detičky spokojné s darčekmi?

lenka754
25. dec 2015
Používateľ lenka754 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenka754.

Cawko,

ako ste dopadli, boli vaše detičky spokojné s darčekmi? Pýtam sa lebo moje deti majú všetky narodeniny v januári, tak možno budete mať nejaké dobré rady na darčeky 🙂

siska53
25. dec 2015

@lenka754 ano,boli. Len ony su este pomerne male. 3,5r.a 5,5r.

kamajka
25. dec 2015

@lenka754 s legom nikdy nic nepokazis, ak mas chlapcov...u nas ma kazdy rok velky uspech.🙂

janka2404
25. dec 2015

A kolko darcekov zvyknete davat na vianoce? Lebo mojej svokre sa to videlo vela. Mladsia 20mes. dostala detsky klavir,bubon,detsky pribor,bublifuk,sponku do vlaskou.spolocne so starsou 2 a pol rocnou dostali auto tatru. Starsia dostala nakupny kosik,detsky pribor,bublifuk,sponku do vlasov,ciapku,dve tricka.

majulino
25. dec 2015

prve dva roky dostavali velmi vela od kazdeho toho roku som jasne povedala po jednej hracke a ak sa im bude zdat malo mozu po jednom kuse oblecenia tak aj bolo a poviem ti ze ovela viacej sa tesili tym hrackam aj ked syn4.r. zvyknuty z minulych rokov sa opytal ci to uz je vsetko 😀
ja tiez teraz riesim dilemu dcera mala 18.12. meniny a 31.12. bude mat 2 roky neviem co jej mam kupit a potom hned synovec6.1. 4 roky a mama 11.1. 45 rokov a moj kmotor a svagor v jednom 9.1. 33 rokov 😢 ☹ 😒

sophieeee
25. dec 2015

@lenka754 ahoj tak naša ma 6m a od nás (rodicov) dostala 3dupacky a toho psa co rozprava od fischer price ALE od rodiny dostala 3 veľkých plysakov a plno plno menších a prvé na co som pomyslela bolo ze si otvorime hrackarstvo.. 😐 na ďalší rok zavedieme pravidlá aby sa toto už neopakovalo lebo nechcem mať doma malu materialistku

betka239
25. dec 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

skoda ze deticky sa teraz od malicka ucia na materialne veci :/

caspino
25. dec 2015

@kamajka lego je top vzdy súhlasím

siska53
25. dec 2015

@kamajka lego ma uspech aj u dievcat. 🙂

caspino
25. dec 2015

Nas syn ma 5r vsetky darceky su pod jednym stromcekom od každého ziadne take ze jezisko chodi donesie daco k babke daco ku krstnej....atď takze kazdy ked dal po jednej hracke a obleceni vsetko som s kazdym dohodla dopredu bolo toho vela aj tak dostal lyze oblecenie vetrovku ciapku pyzamka papucky knižky o dinosauroch veľkú knihu omalovanok fixky farbicky auticko na diaľkové ovládanie lego Thomas friends dráhu to bol Top darcek pre neho skladacku a stavebnicu radost bola prevelika

adalea
25. dec 2015

Naša dostala farby na tvár, xilofón (to bolo jej naj želanie), legíny, 2 knihy, vodovky, lyžiarsku prilbu a otepľovačky. Aj to bolo nad limit čo sme dali, ale babka a dedko sa nedali stopnúť. A bola maxi spokojná, šťastná ako blcha a stále opakovala ďakujem Ježiško...Pohľad pre bohov

mishelita
25. dec 2015

@siska53 noooooo.nie vzdy.neter (6) dostala lego 2 zamky a uz su zbalene v krabici,lebo mlada slecna nebola spokojna.my sme nasmu (bude mat len 4mesiace) kupili autosedacku,plienky a penove puzzle.a od mojich rodicov dostal take auticko kde moze sediet a mama mu uhackovala medveda.od mm mami ďostal peniaze na oblecenie.od svagrinej by mal dostat cd s sk pesnickami.od mojej najstarsej sestry serblik a od druhej ani neviem.kazdemu som povedala,ze co by mohli kupit a tak aj bolo.hracky zatial stacia co mame

dorotka202
25. dec 2015

Naša 21 mesačná dostala kociarik,jednu väčšiu a jednu menšiu minie,babiku nejake oblecko a ešte nejake drevené skladačky.a vôbec ju to nezaujímalo.pozrela,poskladali troška,pobehala s kocikom a bac už to bolo hodene.ja som z toho bola hrozne sklamana,lebo som sa tešila ako sa bude tešiť keď dostane darčeky.namiesto toho revala lebo chcela to čo mali jej bratia.aj stihla pokazit čo dostal jeden.takze hotový blažice. dúfam ze nabudúce rok sa tým darčekom poteší viac.

alja20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrinka8
26. dec 2015

U nás deti dostali po 5 ks darčekov - každý sveter, po 2 knižky, a synček 2-ročný dostal vláčikovú dráhu a taký žeriav, dcérka 5-ročná auto pre bábiku na diaľkové ovládanie a hru Moje prvé Slovensko. Obaja boli spokojní, resp. vyzerajú šťastne a s hračkami sa hrajú 🙂 Dcérka písala Ježiškovi, tak Ježiško aspoň niečo splnil.
U našich dostali ešte po 3 ks (keďže na Štedrý deň sme boli tam, bol tam aj brat s rodinou, oni doniesli aj svoje darčeky svojim deťom, lebo na sviatky vôbec nebudú doma, tak ich deti mali veľa) - dcérka Barbie a Kena (ako ona vraví, ženu a muža) a obliečky Frozen od našich a od brata s rodinou bábiku Mášu. Synček dostal taký bager, kde sa dá sedieť a od brata sadu kamión s bagrom (také tie malé kovové - to bola jeho top hračka u našich, inak si od Ježiška prial lentilky a mäso pečené 😀).
Inak by to tak nebolo, keby sme boli doma, ale keďže sme boli u našich a bratove deti mali Vianoce len tam, našim by asi bolo ľúto, keby si tam pod stromčekom nenašli nič alebo len po 1 ks vecí, kým bratove deti xy hračiek. Ale moc sa mi tento systém miliónov darčekov od všetkých príbuzných nepáči. Pokúšam sa s tým bojovať a stopnúť to v rodine, ale zatiaľ sa mi nedarí, okrem mojich rodičov a čiastočne mm to nik nechce akceptovať a chápať a asi si o mne myslia svoje. Ešte ideme k svokrovcom, tam dostanú tiež darčeky a asi aj od švagrinej. Ja som z toho na prášky, neviem to zastaviť. Pripadá mi to choré, aby deti boli takto nezmyselne zavalené vecami, navyše pár dní po Vianociach. Pre svokrovcov sme im kúpili po knižke (keď sme dostali pokyn kúpiť niečo pre deti), že teda aby tam niečo mali, ale obávam sa, že iniciatíve sa medze nekladú a bude tam toho oveľa viac ☹

bubelko
26. dec 2015

boli velmi spokojni 😉 jezisko im doniesol to, co si naozaj zelali 😉 nie vsetko, co bolo na zozname, ale trafil sa naozaj dobre 😀

emita
26. dec 2015

Syn si veľmi prial praveké akvárium (bude mať 8). Miesto neho dostal lego, ktoré si ani neprial, ale veľmi sa mu potešil. N druhý deň zhodnotil že asi by to nebol až taký dobrý darček keď mu ho Ježiško nedoniesol 🙂 Okrem toho mu spravili veľkú radosť aj korčule na ľad a knihy.

buttergirl
26. dec 2015
Používateľ buttergirl je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od buttergirl.

Nadšené 🙂 najviac sa pacil brio vlacik 😎

mimikas
26. dec 2015

Moj bol nadseny, dostal autodrahu hot wheels a 4 auticka k nej, on si rozbalil auticka, zakrical jej 4 auta a zvysok uz ani rozbalovat nechcel 🙂. Toto boli uedine hracky od nas, dostal 4 knihy, pyzamo a hru Logico. Ale zajtra dojde brat a moji rodicia a tak viem ze hraciek este dostane az privela ☹ Ale potesilo ma ze ho aj 4 auticka male potesili.

beatrix1985
26. dec 2015

Moj syn dostal oblecenie, nieco do skoly, transfrmera strasne chcel a lego raketoplan od babky dostal 50€ a kozmetiku . Vo februari bude mat 7 ro

jana_eyre
26. dec 2015

Ano, myslim ze boli spokojne.. Aj ked u nas doma dostali darcekov pomenej, ale tesili sa moc.. Syn dostal lego junior, maly vlacik tomas a knihu.. Dcera dostala knihu, princeznu sofiu a taku malu macicku so zatvaracimi ocami.. Spolocny dar dostali telefony z izby do izby, co ma stale velky uspech..

U mojich surodencov toho dostali omnoho viac, lebo ich je vela a nerespektuju moc, ze detom nechceme davat kopu veci.. Tak sa ani nevedeli s cim sa skor hrat.. Najvacsi uspech mala naozajstna mala gitara a babatko v nosicici.. Este nas caka babka, takze zas budeme mat doma male hrackarstvo ktore pocka na pretriedenie..

marka13
26. dec 2015

Nasa dcerka ma 21 mesiacov a s darcekmi sme sa nastastie trafili. Dostala drevenu zeleninku na krajanie, drevene kocky s autickami a domcekmi, rybycky co sa chytaju na magneticku udicu, fixky ( na navsteve u znamych ju fascinovali ), leporela ( to az 6, ale take mensie/kratsie ), dreveny vlacik s nastrkavacimi kockami ( lebo ma rada vlaciky) a taku tabulku na kreslenie s magnetickym perom , kde sa obrazok pokazde vymaze a kresli sa znova. U babky dostala Ikea kuchynku a mikinu, od sestier este 2 knizky, tricko , salocky a tanieriky na kavu do novej kuchynky a ranajkovy set - dreveny chlebik , vajko....No a este nas caka jeden Jezisko u druhej babky....

Zo vsetkeho sa tesila, so vsetkym sa hra, no jednoznacne vedie ta tabulka na kreslenie, pri tej vydrzi aj pol hodinu a samozrejme kuchynka kde mi teraz do nemoty vari jednu kavu za druhou....

Aj tak si ale myslim, ze sme to troska presvihli s tym mnozstvom, lebo sice mala radost ale ked si darceky rozbalovala, tak sa s kazdym novym chcela hned hrat a ostatne este zabalene ju tak nezaujimali. Dokonca ked si u babky nasla kuchynku a rozbalila mikinku , na dalsi darcek co sme jej podavali povedala ze " Staci, dost!" Myslim, ze bola dost zahltena vecami. No, ale je to u nas v rodine ( z mojej strany) prve a jedine dieta, a navyse prve Vianoce kedy uz to vsetko viac chapala, tak sme si to asi aj my dospeli chceli uzit....🙂
Na druhej strane jej ale nekupujeme vela veci pocas roka. Len sem tam malickost ako farbicky alebo kriedy ci bublifuk na von.

A som velmi rada, ze sa mi dokaze zahrat aj s prazdnou krabickou od caju 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
applede
26. dec 2015

nasa mala je momentalne este ..najmladsia...z rodiny takze opat dostala od kadeho darceky, doma dostala co chcela ...najvacsi uspech mal Frozen bicykel od babky ....od druhej babky dostala hrad stan a 200e no peniaze absolutne neregistrovala ..sak coby aj este....bud rok vsak jednoznacne zavediem aj ja toto pravidlo...striedme obdarovavanie.....lebo mala spokojna je, no nemam to kam podavat....a tym ze 22,12 ma meniny...kde dostala uz nejake drobnosti.....5.11 narodeniny kde dostala zas darceky ...tak je toho neskutocne vela uz ....

monika2_9
27. dec 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

nase deti dostali tak isto darčeky od celeeeej rodiny a boli teda nadšene, to musim povedať u nás vládli spoločenské hry a tá najmensia dostala lienku could b-mozno konecne bude vecer kludne zaspavanie (verim tomu :D :D )

cimage
27. dec 2015

u nas doma sa tiez snazime co najmenej darcekov, takze od nas maly dostal auticko-jeep (jedno uz mal take, len sa mu pokazilo a mal ho rad), peciatky a bambusovu kefku. Nechceme ho zavalovat darcekmi, ale zas ostatna rodina to asi nechape, lebo dostal dalsich 10aut, sice len male, ale aj tak je toho vela. Nasim som povedala, ze potrebuje mikinu a to staci, lebo ma vsetkeho dost a bum dostal velke auto co berie 2male auta. Od druhej babky sadu 3vozidiel. No na prasky je to s rodinou. Ja som napriklad netery a synovcovi kupila len oblecenie, lebo viem, ze maju veeeela hraciek a na narodeniny co maju v decembri som im uz kupila po jednej hracke. Ja nesuhlasim s tym, ze treba milion hraciek a jezisko donesie za vrece hraciek, potom su deti len z toho mimo. Nevedia sa s nicim poriadne hrat. Najradsej by som bola keby dostal max 1-2hracky a staci, ale kazdy z rodiny chce urobit detom radost a nie rodicom.

veronikave
7. jan 2016
Používateľ veronikave je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikave.

My sme po dlhom uvažovaní kúpili detským keybord a radosť bola obrovská. Len dúfam, že im to nadšenie vydrží aj pri cvičení v hudobke 🙂

ester851
12. jan 2016
Používateľ ester851 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.

u nás Ježiško priniesol všetko, čo si syn nakreslil, takže bol úplne nadšený. Už premýšľa, čo mu napíše o rok 😀

barca1205
17. jan 2016
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

kutilský kufrík i kuchynka maximálne potešili 🙂

sonka345
21. jan 2016
Používateľ sonka345 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka345.

K nám Ježiško priniesol kopec spoločenských hier, tak sa bavíme celá rodina 😉

jasminet
21. jan 2016

moji boli velmi spokojni, dostali to, co si naozaj priali, ale nie vsetko co si napisali do zoznamu. aj ked dcera (prvacka) ma velmi prekvapila, ze do zoznamu pisala veci ako zosity na pisanie, cvicny zosit do skoly a podobne 😵 😵 😵 a nie ziadne monster obludy ako kazdy rok... dostali po 2ks lega, knizku, syn kolobezku (namiesto napisaneho skateboardu), dvd podla toho co si napisali, dcera vysivanie, syn flasku na pitie a boxik na desiatu (lebo velka sestra ma a on nemal 😀 ), spolocensku hru, povlecenia na periny a hracku od svagrovcov (tiez podla zoznamu magic jinn) a od nasich koooopec oblecenia - ale syn sa potesi aj pyzamu... 😀 on je taky metrosexual trosku 😀

svokrovci kupili malej lietajucu babiku - to som mame zakazala, ze sprostost, nech usetri peniaze, oni si nedali povedat a tak to dopadlo - 2x ju pustila a uz na nu pada prach... a syn nejaku sadu vozidiel - cim hlasnejsie hukanie, tym lepsie 😅 😕 😠 a uz to lezi v kute zaprasene... 😅