Odrážadlo alebo trojkolku pre ročné dieťa?

venonna
30. jún 2008

Ahojte maminy! Mam takmer rocne dieta a dumam na kupou "dopravneho prostriedku". Mam jej kupit odrazadlo alebo uz trojkolku s bezpecnostnym vybavenim aj pre mensie deti? Kto mate skusenost? Poradte. Budem vdacna. Ozaj, dcera este nechodi, takze choditko asi nie...

kolca
23. jún 2009

my máme totiž s těmahle kolama: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kacka.va
23. jún 2009

kolca: to, co máš v tom prvním odkazu se tu prodává pod názvem Pukylino. Wutsch je pořád Wutsch 😉, jen v některých e-shopech to mají popletené a mají blbě obrázek.

kacka.va
23. jún 2009

ale teď koukám, že i tohle mají na německých pojmenováno wutsch. jinak rozdíl v nich je, že Pukylino je psané od 75 cm výšky a normální Wutsch od 80 cm, jinak celkem nic.

kacka.va
23. jún 2009

jo jinak na těch německých stránkách to taky nejni asi úplně dobře ty obrázky, protože mají dva obrázky stejné pro dva různé produkty 🙂

kolca
23. jún 2009

kacka já jsem na to koukala a vypadá úplně stejně jak wutsch co máme doma kromě těch kol a té gumy u vidlice, pukylino vypadá jinak, je nižší a má i jiný tvar sedátka

kolca
23. jún 2009

tady je vidět ten rozdíl: červené je pukylino, modré nový wutsch:
http://www.puky.de/homepage/produkte/myfirstpuk...

jancia
23. jún 2009

jeeej baby dakujem 🙂
no je mozne ze to co ma kolca a to co este predavaju na mmb je starsia verzia a na tej ich stranke uz maju novu 😕
tak asi to teda objednam 😅 mne sa paci to bledo-modre

katy1979
24. jún 2009

my mame presne to iste co ma kolca. ale na tej vidlici nemame tu gumu. my ho mame z ciech a nie z mmb takze tazko povedat co je stara verzia a co nova. teraz ma laufrad a na oficialnej stranke napr. zltu nemaju a cez netove obchody sa take zohnat dá.
a wutsh ma malý od marca.
jancia keby ze ho nenechavam druhe tak ti ho posuniem. za tri mesiace obcasneho pouzivania mu nic nie je.

jancia
24. jún 2009

takze vy ste ho moc nevyuzivali?
inak ja som uz objednala, cez jantec.sk tak som zvedava ale ja verim ze u nas sa kolieska zoderu 😀

mkr
24. jún 2009

wutsch se moc nemění my máme taky to co kolca, rpostě starší typ
jinak bych pikolino nekupovala malá na wutschu jezdí od 10 m a to neuměla ještě chodit, teď na to jezdí jak d´ábel, nikdo tady nejezdí na odrážedle jako ona, jinak je supr, protože malá jela na plastový motorce a jak je zvyklá zvedat wutsch na obrubák, tak takhle zvedla plastovku a dala si pěkně do hlavy, jak to bylo lehký

nikusska11
24. jún 2009

🙂

mkr
24. jún 2009

jinak každá puky je originál má své číslo a když chcete náhradní díl zavoláte si, řeknete číslo a oni vám pošlu, takhle nám to říkala paní v německu 🙂 ale říkala, že max se budou měnit kolečka, jinak prý vydrží 5 dětí po sobě, no to u nás nehrozí 🙂
nevyhazujte peníze zbytečně, jsem ráda, že to malá má, protože sama se naučila rozhodovat kdy kam zatočit a už umí odhadnout situaci, koordinaci jakou na ni má je supr, fakt pro rozvoj jedinečná 🙂

katy1979
25. jún 2009

jancia my mame obrika. takze na tom vyzeral ako vyrastený student. ale jazdil na tom v pohode. teraz jazdi na laufrad co je pre deti od 2,5 roka a je mu dobrý. ten ho bavi viac kedze nema take zohnute nohy ako na wutsh.
ak chodis do mamatka ci byvas v petrzalke tak si nas mozno aj videla. ine dieta som tu na tom este nestretla.
a kolieska nezoderies tak lahko vydrzia fakt hodne

kacka.va
25. jún 2009

my taky koupili rovnou wutsch a malá na tom drandí taky cca od těch 10 měsíců jako u mkr 🙂.

agnes28
6. júl 2009

Ahojte baby, ktoré máte doma puky, prosím poraďte mi! chcem ho svojej dcérke kúpiť, ale bojím sa či dočiahne, je drobnejšia, má nejakých 71 cm. myslíte že dosiahne na zem? ako vysoké boli vaše deti keď ste puky kupovali?? Ďakujem za rady 🙂

katy1979
6. júl 2009

agnes odmeraj jej vysku rozkroku podla toho zistis ci dociahne na zem alebo nie.

agnes28
6. júl 2009

ďakujem to mi nenapadlo 😅 to puky je tuším 22 cm od zeme? alebo sa pletiem...?

kacka.va
6. júl 2009

agnes: naše měla 74 cm

agnes28
6. júl 2009

kacka a máte puky wutsch alebo pukolino? to druhé je menšie, od 1 roku

katy1979
6. júl 2009

agnes to pukolino myslim nema asi nikto to vacsie je dost nizko.

kacka.va
6. júl 2009

agnes: máme wutsch. Taky si myslím, že Pukylino nemá smysl.

kacka.va
6. júl 2009

já myslím, že to určení věku je jen orientační. Malá na tom Wutsch drandila cca od 10 měsíců

agnes28
6. júl 2009

súhlasím že lepšie by bolo wutsch. len sa bojím že jej bude priveľké keď je taká malá. preto rozmýšľam o pukoline. výšku rozkroku má 24 cm. keď započítam že to sedadlo je pár cm široké tak neviem neviem...

kacka.va
6. júl 2009

agnes: ale teď ty děti rychle rostou, takže ty dva cenťáky ti za měsíc za dva dožene a pak by bylo zbytečné mít to menší 😉

katy1979
6. júl 2009

agnes do stredu sedanky je to nejakých 25-26 cm. v papuckach bude o trosku vyssia. na tvojom mieste by som zobrala to vacsie a ako kacka hovori zachvilku dorastie.

katy1979
6. júl 2009

24 cm je akurat 1cm nad sedankou.

agnes28
6. júl 2009

ďakujem za rady baby, asi dám na Vás. ja už som bola rozhodnutá ale moja drahá polovička mi to vyhovárala že bude veľké... lenže puky mi stále nedá pokoj a za dlhé týždne čo hľadám nejaké "približovadlo" som nenašla nič lepšie na trhu. tak to asi risknem. ešte raz díky! 😉

kacka.va
6. júl 2009

agnes: uvidíš, jak to na tom Hanička bude drandit. 😉

katy1979
6. júl 2009

agnes urcite sa u vas nestrati ak jej to bude nahodou velke tak na jesen jej to uz urcite bude dobre.