Aký kočík pre dvojičky?

evelin2277
20. júl 2012

Ahojte ! Potrebujem poradit aky kocik je dobry pre dvojicky od narodenia? Dakujem 🙂

ritusuk
20. júl 2012

my mame cosatto pre dvojky a sme velmi spokojni;)

cmulinko
20. júl 2012

ak si ochotna dat za kocik nekrestanske peniaze tak Bugaboo Donkey by mal splnat poziadavky aj narocnejsej mamicky s dvojickami 🙂 tam zacina luxus uz v tom,ze si mozes vybrat farby potahov na kocik podla pohlavia zvlast na dievca a zvlast na chlapca ak nahodou nie su dvojicky rovnakeho pohlavia 🙂

zojaaa
20. júl 2012

Ahoj, ja som bola objednat vo viedni bugaboo donkey, je perfektny, ovlada sa super a je este k tomu pekny 😀

evusaa
20. júl 2012

casualplay stwinner s prima easy vanickami - pouzitelne od narodenia do som zvedava, teraz mame 10 mesiacov a stale pouzivame 😉 maximalne variabilne 4 polohy od lahu po sed lahucke nakliknutie na kocik a isofix do auta, vanicky su zaroven autosedacky takze tie zatial vobec nepotrebujeme.

zuzka062
20. júl 2012

mi mame dorjan a sme spokojny teraz mame dva roky a sportaky este vyuzivame ked potrebujem rychlo niekam zajst.Inak sa h chystam uz predať.

lauricka
20. júl 2012

bumbleride indie twin, vyborny a cenovo sa este da. Ale ako pisali baby, ide o to, ake mas poziadavky...