Aký kočík vybrať pre nášho drobčeka?

mili9
14. okt 2011

Máte aj Vy problém s výberom kočíka pre Vaše bábätko?Ja som už prešla všetkystránky na nete no taký ako si predstavujem asi ešte nevyrobili ☹ Poraďte.

lina88
1. máj 2014

@domi931 ahoj, nakoniec sme isli do kočíka jané slalom pro ... z druhej ruky cez modrý koník...na otm kočíku sú plastové upevnenie ložiska, čo sa nabije tam piesok,prach, maličke kamienočky a veľmi sa to ničí,reklamaácia je potom taká že cca 3 týždne si bez kolieska ☹ kým ti nepríde nové..ale tak mnohé mamičky ani nevedie ake maju loziska 🙂 a su spokojne.. mi sme sa nakoniec rozhodli ist do pouziteho ale za to kvalitného..tak uvidíme či sme mali dobrú ruku a očko pri výbere..

mili9
autor
2. máj 2014

@applede Ahoj,kedže som túto tému pridávala v r.2011 je už pre nás trošku neaktuálna 🙂 no vrátim sa k tomu a predsa sa nám vtedy podarilo nájsť ten správny kočiarik pre nás je to City elite samozrejme tá väčšia verzia,nemôžem naň dopustiť,je vážne skvelý 🙂 pre horské prostredie kde my žijeme úžasný,ale samozrejme aj do mesta...dnes už máme 2r a stále ho využívame,dokonca ešte máme rezervu vo veľkosti 🙂 Takže ak to niekomu pomôže v rozhodovaní,rada som pomohla...krásny deň všetkým 😉

spunticek
5. máj 2014

Babulky, ak by mal niekto zaujem, predavam skvely peg perego book plus. Model 2013 vo farbe java. 100% stav 🙂

renatka80
13. máj 2014

Ak môžem poradiť, tak skúste pozrieť stránku www.bambino-kociky.sk ja som si tam vybrala Malagu a som s ňou naaaadmieru spokojná🙂))

lindos
3. jún 2014

baby existuje kocik podla mojich kriterii? 😨 hlavne kolesa do terenu,byvame v kopcoch,v lesoch,velka vanicka,otocna sportova cast,ale ziadne korytkove sedenie,klasika,odpruzeny,velky kosik,rucka polohovatelna a strieska sklapacia proti slnku,vetru? nic som nenaslaaaa paci sa mi PP GT3 splna vsetko az na tu otocnu sedacku 😒

alexaba
24. okt 2014

Kto mi vie poradiť kde na nete nájdem kontakt na výrobcu koníčkov moon? Potrebujem zistiť aké sú možnosti farebných variácii a všade mi núka iba bazár.dik

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

niečo sa určite nájde aj pre teba 🙂 .. najskôr si ale naštuduj ako vlastne a podľa čoho kočík vyberať: http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

matuliiiiiiiik
4. nov 2015

Ahojte baby aj ked mam cas kupovat kociar ale mam zmetok,kazdy riesi znacku ok ja sa tomu nerozumiem ked kupujem ci od ruky ci v predajni co si mam vsimat aby bol dobri,potrebujem do terenu kociar,ake kolesa?nafukovacie?ked ste uz presli tym mate uz skusenosti co je dobre v kociari pre dietatko dakujem 🙂

maria0307
4. nov 2015

@matuliiiiiiiik Pre mna bolo prvorade pohodlie mojho maleho. Takze priestranna vanicka! (niektore mamicky by som na den posadila do tich uzkych kocikov, hlavne v zime s fusakom, nech si to vyskusaju napr. stokke kocik). Dalej boli moje kriteria- polohovanie opierky v hlbokej aj sportovej casti, polohovanie rukoväte, dostatocna vyska samotneho kocika, dostatok ulozneho priestoru kvoli nakupom, kolesa mam nafukovacie a otocne(za 9m sme ich raz nafukali a "nezasekavaju" sa, pre mna do mesta idealne)....
Čo sa tyka znaciek, nie som zastancom to, ze len co je znackove je kvalitne a dobre. Za znacku sa pekne priplaca a zbytocne. Mam 2 deti...Z mojej skusenosti, kocik budes pouzivat MAX 2 roky(kym je v zaruke), potom si pravdepodobne kupis len skladnu buginu keby sa male unavilo... 1.syn mal znackovy pegperego kocik, v zime ked nasnezilo, som s nim radsej ani von nesla, lebo vdaka svojim "kvalitnym" kolieskam sme sa ani nepohli. Po 3 mesiacoch zacal vrzgat, mam s nim zazitkov azaz. 2.syn TAKO marine vraj polsky smejd, za 400e, ale z mojej strany maximalna spokojnost.

Urc si svoje kriteria a pomalicky hľadaj, vela stastia 😉

monika2_9
20. jan 2016
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

ahojte 🙂 ja som tiež mala problem, ale kamaratka mi poradila puro kociky, su velmi kvalitne a variantu aku potrebujes si uz pravdaze vyberies 🙂

gabik001
29. jan 2016
Používateľ gabik001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gabik001.

monika2_9 tu znacku nepoznam ? daju sa kupit normalne v ochodoch alebo ich treba objednavat ?

julovalevica
15. okt 2016

Smiem sa spytat aky tym PP mate? Tiez sa mi paci...no vraj je prislis tvrdy...no laka ma super vanicka, vajicko i velky nakupny kosik...dakujem...
@ajca123

ajca123
16. okt 2016

@julovalevica Ahoj ja som mala PP Atlatico,ale ten sa uz nevyraba. bol ozaj uzasny. Vsetko sa mi tam zmestilo. Ale teraz neviem ake su dobre kociky. uz mam velke deti

julovalevica
16. okt 2016

@ajca123 dakujem pekne 😉

neirra
19. okt 2016

Vyskúšala som viacero kočíkov a od peg-perego už nepustím.

anulienkalenka
24. apr 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Ja som pred pár mesiacmi objednávala z baby-merci kočík Dada paradiso max 500 chocolate 2017. Presvečil ma cenou a výhodami, ktoré ponúkal eshpo pri kúpe. Odjazdené máme myslím už dosť aby som ho mohla zhodnotiť. A môj názor naň je jednoznačný. Kvalita, vzhľad, cena a funkčnosť sú úplne v top kombinácií za trojkombináciu.

julinka29
14. máj 2017
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

Tiež som dala na odporúčanie mamičiek v mojom okolí a objednala z baby-merci Dadu a neľutujem. Keďže som ju už mohla pár krát viesť a tým ju do istej miery aj odskúšať. S mojim drobcom sme spokojní. On má dosť miesta a ja mám ľahkú manipuláciu a kopec iných vlasnotí s ktorými sa nám ľahšie cestuje a prepravuje.

zabka788
25. jún 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

Ja som si vybrala tento model v baby-merci .sk DADA PARADISO GROUP - MAX 500 LIMITED 2017. elegantný, štýlový, cenovo prístupný a hlavne praktický kočík pre mňa.

maria_2
17. nov 2017

K výberu kočíka ma inšpiroval článok https://nakupnyporadca.eu/pre-deti/ako-vybrat-k.... Môjmu malému som kúpila kočík X-lander X-Move a je naozaj super.