Vaše skúsenosti s kombinovanými kočíkmi

sunnygirl
12. nov 2017

Ahojte maminky. Poprosim vaše skúsenosti s kombinovanými kočíkmi a značky kočíkov. Budeme mať druhé bábätko a chceme kúpiť kočík. Zapáčil sa nám easywalker ale cena je vysoká, dakujem za každú radu.

petrofka
12. nov 2017

Podla mna to je jedno 🙂
Kup aky sa ti paci. Zbytocne si nad tym nelam hlavu, su ine veci dolezite.
My mame Rico Brano. Je velky, maly tam bol velmi rad od malinkata. Teraz ma 2r. 4m. a rad sa v nom povozi. Je to trojkombinacia. Kamoska ma Neonato puro, bol drahy, ale pekny. No je mala vanicka, vanicka nema dobru ochranu pred vetrom. Vobec nepruzi. A teraz ma 1r. 3m. predali ho a kupili sportovy lebo sportova cast jej uz bola mala. Keby som sa mala rozhodovat znova, kupim aky sa mi paci iba hlboky a sportovy by som kupila zvlast. Vajicko by som kupila nejaku riadnu znacku BeSafe, Cybex ci Maxi Cosi.. Ale zas na druhej strane, obcas bolo fajn na konštrukciu kocika nakliknut vajicko. Su rozne adaptery, aby to fungovalo aj nie pre trojkombinacie. Treba to pokukat 🙂

mircalla
12. nov 2017

Ja mam Cam Dinamico - vanicka bola super, sportak je hrozny. Za mna urcite Bugaboo. Radsej kvalitny kocik z druhej ruky, ale menej kvalitny novy

lavieenrose
12. nov 2017

my sme za.400€ kupili baby merci ...neviem ci by sa mala zmestila do sportovej casti ako dvojrocna (vzrastom ako trojrocna) lebo sme si kupili golfak a ten pouzivame teraz...ak bude vela snehu budeme muset vytiahnut z povaly ..tak zistime :D

ivankamt
12. nov 2017

Ja som zvažovala neonato puro ale zdala sa mi mala vanička a aj športová časť.. iné kočíka sa mi veľmi nepáčili dizajnovo.. nakoniec som sa rozhodla že si kúpim osobitne vaničku a osobitne športiak a myslím že to bola najlepšia voľba akú som mohla urobiť.. za vanickovy som si vybrala Inglesinu sofiu.. drobec v ňom bol spokojný 8 mesiacov a keď už nechcel byt tak som vybrala petite&mars street..ľahký spratny nie ako športové časti v kombinacii..🙂

ivankamt
12. nov 2017

A keďže mne je nejak proti srsti aby SŠ dieťa vozilo po sídlisku vo vajíčku tak som nepotrebovala naklikavanie na kočiar.. veľa zdaru🙂

siska53
12. nov 2017

@sunnygirl my sme mali inglesinu magnum, pre mna najsamlepsi kocik. Kedze som uz predtym kocikovala viac typov kocikov,presne som vedela,co chcem a nemylila som sa. Pee mna bezchybny kocik,kde som nemusela riesit kraviny,ako niektore maminy tu.

sunnygirl
autor
12. nov 2017

Dakujem za vaše príspevky, už teraz som sa rozhodla, že nebudem kupovať trojkombináciu ale len vanickovy a potom uvidim čo a ako 🙂

mircalla
12. nov 2017

@siska53 otakza prefrencii, pre mna prilis masivny a tazky - takmer 14 kilo trepat do auta ci niekam znasat....mam radsej lahsie kociky. Dizajnovo sa mi tiez nepaci, zbytocne velke kolesa

dada200
12. nov 2017

Ja som kúpila Peg-Pérego book plus S a teraz Stokke trailz a môžem odporučiť obidva. Perego ľahký skladny,dobre ovládateľný,len menšia športová sedačka,ale vaničku som používala doteraz,syn má 7mesiacov. Stokke je pre mňa 🔝 kočík,maximálna spokojnosť a ľutujem,že som ho nekúpila hneď,nemusela by som teraz obchádzať ešte ďalšie dva kočíky doma,keďže som kúpila aj Peg-Pérego GT3.

siska53
12. nov 2017

@mircalla ja nesoferujem a cca raz do tyzdna ho dal v pohode do kufra muz.
J som potrebovala kocik ktory by sa lahko tlacil,zmestil do vytahu a bol pouzitelny v snehu a v inych nie dobrych terenoch.
Kedze som kocikovala i moderne kociky i tie klasicke,volba bola pre mna jednoducha.
Ja zas nemam rada tie moderne s tymi malymi nerovnomernymi kolesami..a malym kosikom. Ja som potrebovala tam dat velky nakup. V zime som.ten kociar ocenila kedze mnohe s modernymi (vratane mojich kamosiek) mali problem uz v malom snehu mne nevadil ani hlbsi sneh.

No kazdy ma.ine preferencie nastastie tych kocikov uz je milion.

mircalla
12. nov 2017

@siska53 No ved preto uprednostnujem kocik dobry do terenu s nafukovancimi kolesami, co nie je velmi tazky. Aj take su,Toto je pre mna velmi tazke. Chodim aj MHD
Ak chodis len peso, tak to je ine. Preto kazdemu vyhovuje cosi ine.

siska53
12. nov 2017

@mircalla vsak tak. Pytala sa na skusenosti,kazdy da tu svoju.
Ja som si svoj kocik vybrala uz davno pred pocatimresp.teda styl..kocik mi bol jasny kusok po otehotneni...
Aj kebyze mam teraz vyberat,co uz nebudem, asi kupim ten "moj" z bazara.