Aký máte názor na váš kočík?

lea123321
27. apr 2011

Dúfam ,že admin túto tému nezruší. 😉 Preto som stránku označila ako otázku ,aby z toho nevznikla diskusia ,ale aby sem každá mamina napísala ,aký má kočík a nejakú recenziu k nemu.V diskusiách sa dosť ťažko hľadajú recenzie na nejaky vybraný kočík a takúto stranku som nenašla ani tuna na modrom koníkovy ☹ ,kde by boli len čisto recenzie ,tuna može každý prispieť len raz.... 🙂 🙂 🙂 ....

kiakocikovsvet
18. okt 2012

robíme servis pre značku DorJan a veľmi málo porúch, skoro žiadné

libka1
18. okt 2012

som zatazena na inglesiny, maximalne mi vyhovuju 😉 ako uz niekto napisal, uplne idealny kocik na vsetky situacie neexistuje ...

pewe
16. nov 2012

Zijem v Australii a priniesla som si Brio Go z SK. Lepsi kocik som tu nenasla, uzasne opdruzenie, lahke skladanie, vyborna rucka - material, kolieska bez chyby do kazdeho terenu, velky a hlavne lahko pristupny kosik z kazdej strany. Minusy by som dala strieske, ta by mohla byt dlhsia, so slnecnou clonou a sportova cast by mohla ist do uplneho lahu. Momentalne ocakavame baby number 2 a bohuzial som moje milovane Brio Go predcasne predala a zatial som lepsi kocik nenasla (ani v drahsich cenovych kategoriach ako S..ke, B...boo atd.) Dalsim kocikom bude asi Jane Muum, rada by som si precitala ako vam vyhovuje. Dakujem.

alex31
16. nov 2012

my sme mali kociar CAM Cortina X3 Evolution .... vtedy cenovo patril medzi tie drahsie kociare ... neviem ako je to teraz .... s priestrannou a velkou vanickou som bola maximalne spokojna .... sportova cast taktiez maximalna spokojnost, velke kolieska ktore v terene kde byvame a na nase rozbite chodniky 🙂 maximalne vyhovovali, kociarik bol lahko skladatelny aj rozkladatelny .... napriek tomu by som vsetkym odporucila najskor premerat kufor auta, rozmery vytahu, vstupnych bran a podobne .... aj po ciastocnom zlozeni je kociarik stale dost velky a nie vsade sa pohodlne vmesti .... hlavne v stiesnenych bytovkovych priestoroch 🙂 .... napriek spokojnosti by som si uz tento kociar nekupila a v podstate ani ziaden iny drahy kociar by uz u mna nemal sancu 🙂 ... dovod ???? ???? Maly nam zacal velmi skoro chodit a od vtedy som ho uz do kociara dostala len s namahou 🙂 takze kociar sme v podstate riadne vyuzili len prvy rok a potom uz nam viac stal na chodbe ako sa "vozil" na ulici 🙂 a samozrejme aby nam tam "nezavadzal" predali sme ho dost pod cenu 🙂 ale to nikto pri jeho kupe samozrejme nemohol vediet ... je to dobry kociarik len pri jeho kupe si je naozaj dobre premysliet ako dlho a kde vsade s nim maminka chce chodit 🙂

usiko
16. nov 2012

Tak ja som normalna mama, ktora nerobi vedu z kocikov, nesnazi sa najst najlepsi, najkrajsi najdizajnovejsi.....mame Colletto Austin 3, som s nim maximalne spokojna, mala sa tiez nestazovala, ani nestazuje...je pevny, do terenu, stabilny, siroky rozchod kolies, takze nezavadzia mi oska noham.......mame tento jeden kocik cakame druhe dieta a neplanujeme ziadny iny kupit.....teraz bola na FB krasna fotka s pokecom, nieco v tom zmysle, ze dieta sa povozi v hocijakom kociku, podstatne je, kto ho tlaci a ako sa mu ten clovek venuje...takze ja somariny, ktore riesia niektore mamicky vobec neriesim.,.ze nevyhovuje mi toto a hento a toto.....sorry....

huxy
16. nov 2012

my sme mali poľský kočík kamil.bola som s ním nadmieru spokojná.a bol v dostupnej cenovej relácii.určite kúpu neľutujem.teraz máme obyčajný golfáč z tesca za 20€,keď idem do mesta na nákup,tak je super.aspoň mám kam zakvačiť tašky.a keď sa malej nechce sedieť,tak ho tlačí.super sa všade zmestí,keď ideme niekam autom,nezaberie veľa miesta.taktiež kúpu neľutujem 🙂

atreyu
16. nov 2012

ja mam jane slalom trojkombinaciu (nie revers) som maximalne spokojna kupovala som ho kvoli velkym kolesam do snehu - max spokojnost, tak ako vanicka aj sportiak je siroky, nam sa narodil bucko 4kg 54cm a keby sme mali tie najnovsie moderne male vanicky urcite by sa v nich necitil pohodlne...jedine minus ze je problem ho nasukat do uzkeho kufra, ako zmesti sa tam len je za kazdym potrebne to predne koleso uplne sklopit, ale inac sa zmesti sa aj do kufra trojdveroveho auta

ive3t
4. jan 2013

Oyster - absolúúútna spokojnosť.Vanička aj šporťáčik veľké,priestranné.Ľahunká manipulácia.Proste samé + + + 🙂

kolinia
4. jan 2013

hlboký som mala camarello, trojkombinaciu, ako hlboka vanicka super, na kazdy teren, sportak a vajco o nicom, predala som, mam peg perego uno, ktory je super, rychlo sa sklada, je priestranny, no na zimu nic moc, tie male koliecka su o nicom na sneh, tusim su umele, ale nas graco symbio je stoepercnetny, lahucky, skladny, prejde aj super teren, ale nevyhoda, ze ma maly kosik, ale na nakupy chodim autom, takze pohoda, na maly nakup na rychlo staci. 🙂

adri2211
4. jan 2013

Prvy kocik : Moon Ping exclusive limitka maximalna spokojnost, mame ho dodnes, aj ked ho uz predavam. je to holandsky vyrobok (aspon take mam info) a nemozem mu nic vytknut. zvladol sneh aj teren, mala sa donho zmesti este aj teraz a to ma uz 2,5roka dokonca si v nom v pohode pospi.
Druhy: chicco simplycity no co ja viem, moc som ho nepouzivala, aj ked nebol zly.
Treti: Quinny zapp aj ked trocha hrkoce ja ho mam veeeelmi rada. skladny,lahky.

bambibam
4. jan 2013

Po pravde mala som veľa kočíkov,1bol trojkombinácia Neo Baby Smile -veľká vanička ,ale hlboká vanička bola najlepšia na Prampol Twister ,tam sa mi aj vajko páčilo ,ale naklikávanie išlo ťažšie a športová časť mi vyhovovala espiro atlantic,akže u každého nájdeš niečo iné - teraz mám obyčajný Fortuna-Babypoint a som spokojná,kočíky sú síce z lacnejších,ale účel splnili.

zigzag
4. jan 2013

ja mam dobry nazor na nas kocik a ani maly sa nestazoval, dakujem za opytanie 😀

tokina
6. jan 2013

Stokke,je fantasticky nielen dizajnom,ale je variabilny,lahko zlozitelny,prezliekaci,proste naj naj....odporucam

viper
11. jan 2013

Ahoj ja mam zlú skúsenost s mojím kočíkom neznašam ho.po prvé je velmi tažký.zle sa s nim ide.mám dve deti, dcerka mi chodí do školky.teraz sa nám narodil lukáško má dva mesiace a musím každé ráno tlačit kočik hore kopcom.a ešte k tomu padá sneh.moj kočík má síce velké nafukovacie kolieska ale ide sa tažko s ním.skúšala som ho predat aj na bazoši a neuspešne.značka kočíka je VIPER je to dvojkombinácia.

dudka25
15. feb 2013

Nema nahodou niekto sportovy AOCAO?Aky mate nan nazor,najma na koliecka?

evik13
5. mar 2013

Ahoj máte skúsenosti s kočíkom cosatto yo?

nili
5. mar 2013

http://www.kociky-vydeko.sk/roan-marita
http://www.darababy.cz/detske-kocarky/sportovni...

Maximalna spokojnost s tymito kocikmi. Roan Maritu vanicku sme vyuzivali asi rok a pol, kym sa v nej vedela krasne vyspat, sportova cast je tiez velmi pohodlna a priestranna. Ziadne poskodenie, minimalne opotrebenie. Uzasny kocik.
Sportovy kocik Bebe Beni Izzy je pohodlny, lahucky, ako 2,5 rocna sa v nej este vyspala. Dcera bude mat 3, uz ju moc nepotrebujeme len ak ideme na dlhsie vylety, nakupy. Dokonca sme s nou aj leteli, da sa dobre poskladat. Cestovali sme denne s metrom, vlakom. Vrelo odporucam.

brisilda
5. mar 2013

ja mam tento a max. spokojnost https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/stzj/jan... ...samozrejme sem tam sa na kazdom kociku najde nejake to + a - no mne jane vyhovoval nakolkko ma rucnu brzdu a naf. kolieska 😉 a je dost velky aj pre 3 r. dieta

vulcano1986
14. mar 2013

Ahojte, moja malá mala minulý týžden 6 mesiacou a rada by som kúpila nejaký fajn kočík, čo jej vydrží tak do tých cca 2 rokov a aby bol dobrý aj na leto aj na zimu . Viete poradiť, resp . čo vravíte na tento ? Pozdáva sa mi len neviem či máte niekto skúsenosti. Tak ak viete radte :D http://www.4mama.sk/graco/graco-evo-sportovy-ko...

helsinka
14. mar 2013

Mali sme X-Lander trojkombi a bol fajn, len trochu ťažký (pre mňa) a trochu veľký (pre kufor nášho auta). Teraz mám Inglesinu Espresso a to je moja láska 😀

simojka
14. mar 2013

my máme concord neo chilli a sme maximálne spokojní,nakoľko sa výborne ovláda a môžme si vychutnávať prechádzky 🙂

monci8888
14. mar 2013

mame x lander xa 2011... je skvely a v zivote by som ho nevymenila za ziaden iny 🙂 velke kolieska, lahko sa s nim manipuluje, ked idem s malou na nakup, tak fakt s nim odnesiem VEĽA ... 😀 lahučko sa sklada a rozklada, hlboka vanicka bola dost velka, sedacka sa tiez dala nahodit namiesto vanicky a teraz, ked uz koncime pomaly so sportovym, tak musim povedat, ze mi za tie takmer dva roky posluzil ako skvela pomocka ... môžem len odporucat.. aj ked je pravda, ze na cestu lietadlom sa velmi nehodi, nakolko tam treba trosku iné rozmery, takze na to mame klasicky x lander go... ale naozaj, ani pol kriveho slova 😉

duratlicka
16. mar 2013

Prvy kocik sme mali peg perego caravell 22 s hlbokou navettou,perfektna vanicka,velky kosik,lahko sa na vymenu naklikavala vanicka,ale bol stary,hrkotalky kolieska.
Sportovy mame Pliko r. 2009 on track,kupili sme ho uz jazdeny a uz vtedy mal dost.Ktovie,ako vyzera novy.Okrem vyheganych koliesok a toho,ze sa neda ovladat 1 rukou je super.Obrovska strieska,ktora zakryje cele dieta,aj ked zacne prsat,velky kosik.Potah ani po rokoch nevybledol.
Keby sa dalo,kupila by som si Pliko switch easy drive,tam su uz vsetky tieto muchy vychytane🙂A da sa otocit sedanka ku mne.
Na zimu mame Jane slalom pro r. 2008,ale mala v nom je strasne nespokojna,lebo sa neda dat do uplneho sedu.Ma kratku striesku na figu na leto aj v zime a maly kosik,ale do zleho terenu a maleho vytahu je super🙂

vierka82
16. mar 2013

my mame phil and teds a je to najsamlepsi kočík na svete 😀 spokojnost velika a vsetkym vrelo odporucam 🙂

biancal
16. mar 2013

Bebetto-Fabio Exclusive 🙂 najlepšííí, nie tie "tesco vozíky" :D

matya.b
16. mar 2013

Ja som presla niekolkymi kocikmi ale pouzivanymi( peg perego, jane slalom) kym som sa nerozhodla ze kaslem na znacku a kupim si radsej kocik ktory nebude drahy ani znackovy zato bude vyhovovat mne aj dietatu na1000%. Zohnalasom ho na nete, BEBIDOO ALU FLY S najlepsi kocar na svete, lachky, perfekte ovladatelny aj v zime, pohodlny aj pre dieta s reverzibilnou vanickou a so sklopnou strieskou az po rucku, ktora mimochodom ma sirsiu skalu nastavovania takze ani vysoka mamina ale ani vysoky tatino sa nemusia hrbit. A samozrejme nakupny kosik v ktorom kedze sme nemali auto oviezli bez problemov cely nakup, a kopec malych vreciek na drobnosti. Aj koli tomuto skvelemu kociku mi je luto ze uz neplanujeme dalsie babenko, lebo prechadzka s tymto kocarom bola uplna parada. Mimochodom mam ho v bazariku🙂

sabiatko
16. mar 2013

Peg-Perego Pliko P3 - spokojna, lahucky, sama som si ho vzdy vyniesla do elektricky, skladny, nevhodny na dlazbu z malych kociek
Peg-Perego Pliko Switch Completo - to iste ako P-P P P3, len este otocny a to bolo super
Polsky obor - tazky nenormalne, vyzor desivy, material bez komentara (drevo ci take nieco 😕 ), pre velke dieta dobry, pre maminu namiesto fitka
Teutonia Spirit S3 - zatial najlepsi, kvalitny material, pekny dizajn, zvlada sneh, hrbolaty teren, zmesti sa v pohode do kufra auta

bubla30
19. mar 2013

cam cortina x3 revolution- super priestranna vanicka, idealna na zimu aj pre vacsie babo, kocik velmi sikovny, ma rozne vychytavky (zabudovana sietka proti hmyzu), sportova cast otocna v oboch smeroch, dobre velke kolesa- nafukovacie su naj

quinny freestyle 3 xl-pre mna pan medzi kocikmi, jedina chybicka krasy, ze ma uzsiu a mensiu vanicku, maly sa mi tam v 5 mesiacoch zmestil naobliekany v overale, ale len tak tak
inac je super, siroky nafukovacie kolesa prejdu fakt po akomkolvek terene, tiez sa da otacat v oboch smeroch, je super, aj sportova cast, nemam mu co vytknut

abc design rodeo/cobra- ok, ale len na lepsie chodniky a do mesta, skladny, lahsi, inac pre nas ako fanusikov chodenia do prirody nie najpouzitelnejsi

nikuska20
17. apr 2013

Prosim o skusenosti s kocikom Nurse Run sportiak 🙂 mala som uz niekolko kocikou klasicku 3kombinaciu kupovanu v polsku graco treko espiro active abc design a najhorsi. Hauck malibu tak hadam Nurse bude moj posledny mam rocneho chlapceka takze sup sup so skusenostami ;)

terezka1947
17. apr 2013

ja mam COLETTO Giovanni a som max spokojna..trojkombinacia, je lahucky,pevne sedi na roznych povrchoch a paci sa mi aj dizajn...