Aký športový kočík vybrať?

lindula3
7. jún 2009

ahojte... potrebujem poradit aky sportovy kocik vybrat? aky je najlepsi, na co mam pozerat? ked som kupovala hlboky mala som dve podmienky - velku vanicku a posuvatelnu rukovat... teraz neviem coho sa chytit... prosim poradte🙂

mimisk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cynthie
26. feb 2015
Používateľ cynthie je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cynthie.
evka8756
26. feb 2015

Ahoj, no športových kočíkov je veľa, ale vyberala by som určite kočík vhodný na celý rok. Známa si nedávno kúpila http://www.mojanjelik.sk/p/book-completo-2015-p... je nadovšetko spokojná 🙂 taktiež si myslím, že sa oplatí nakoľko je k nemu pláštenka aj nánožník. Kočík je nadovšetko priestranný, komfortný, ľahko ovládatelný, veľký nákupný košík a aj strieška. Sama by som tiež volila kočík značky Peg Perego nakoľko vynikajú svojou ľahkosťou a krásnym talianskym dizajnom http://www.mojanjelik.sk/k/kociky/sportove-koci...

cynthie
26. feb 2015
Používateľ cynthie je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cynthie.

Baby kde zozeniem kocik kocik 4baby atomic? Dakujem napriklad TT alebo Ds

wayfarer
5. mar 2015

mate niektora skusenost s quinny joggerom? zvazujem kupu, prosim poradte

valika_val
13. júl 2015

@cynthie ja mam a predavam, kuk bazar 😉

jankaw1991
19. júl 2015

Maminy aj ja potrebujem pomoc.. Mám doma dva kočíky.. Bebetto Nico (pohodlný a dlhý na spanie... a Cam portofino kvôli veľkému košíku na nákupy. No chcem teraz tieto dva kočíky predať a kúpiť si jeden ktorý bude spĺňať vlastnosti - priestranné lôžko na spanie, keďže mi malý prespí aj 2 hodiny v kočíku, veľký nákupný košík, pretože som často sama doma keď muž pracuje a potrebujem chodiť na nákupy, aby mal dlhú striešku aspoň tak aby na neho slnko nesvietilo príliš a posledné moje kritérium ale nemusí spĺňať je aby bol ľahký, pretože keď som s malým von a behá po ihrisku a ja za ním s kočíkom tak aaby som netlačila pred sebou dáke 15kg hebedo :D Baby ak viete o takom kočíku ktorý toto spĺňa budem rada ak mi poradíte. Cena by sa mala pohybovať do tých 120 max. Pretože budem kupovať používaný tu na MK alebo niekde inde 🙂

druzicka17
30. dec 2015

@jankaw1991 už asi máte ale vaše krtiéria spĺňaa valco baby snap 4, ja po ňom pokukujem. Je to mixšportiaka a golfáču a iba niečo vyše 6 kg.

avoketsimoch
18. mar 2016

Ahoj, jednoznačne baby jogger - verzia Bob, maximálna spokojnosť 🙂 ,

leangela
18. mar 2016

kazdej nam sedi iny 🙂 mame ine naroky

avoketsimoch
18. mar 2016

to je pravda 🙂 , ja len že som vyskúšala tri kým som našla ten pravý 🙂 🙂 🙂

garrincha
16. apr 2016

@avoketsimoch a aky ti prosim nakoniec sadol?

avoketsimoch
16. apr 2016

ako som už písala, BOB - je velikánsky, dieťa má v ňom maximálne pohodlie a ľahúčko sa ovláda - super na zimu. Dvojročné dieťa tam v pohode vojde v kombinéze, vo fusaku a s otepleným nánožníkom...

ada0207
8. aug 2016

Baby, zháňam športový kočík - nemám veľké nároky, len jednu podmienku čo najširšiu vaničku, aby bol čo najpohodlnejší 🙂 viete mi niečo poradiť? Chcem to len k rodičom na víkendy ... hľadala som na nete, ale tých značiek je toooľko 😖 ... Ďakujem 🙂

mahoda
15. sep 2016

mahoda ja mam uz 2rocneho syna a vystriedala som 3 kociky, kym som sa odhodlala kupe Baby Jogger City Mini GT... prvy som mala Concord so sportovou castou Neo, ako hlboky bol super lahucky, v lete parada, v zime ked napadol sneh som musela kupit iny, lebo tento nepresiel ani krok v cerstvo napadnutom snehu... kocik som si ale nechala ako nahradny na leto, lebo bol lahky a sportovu cast som si mohla otocit aj v smere, aj proti smeru jazdy... vadilo mi ale skladanie do auta, ze sa musel oddelit podvozok od sportovej casti.. tak teda na tu zimu som kupila Jane Slalom Reverse... tazky kocik na nosenie po schodoch, ale po terene aj po snehu jazdil super, sportova cast bola dost dlha, ale uzka.. ale nevadi, v pohode sme sa vmestili, v aute sme mali vzdy concord, tak som to nemusela vlacit a skladat... ked mal kubik rok, povedala som si, ze staci jeden kocik, rozhodovala som sa medzi Nuna Peep De Luxe a este niecim, kupila som Nunu novu, mala aj nastavovaciu cast pod nohy, ked maly spal, ale po prvom dni som vedela, ze to bol omyl... tie male umele kolieska skripali na kamienkoch, zle madlo... proste nieeeeeeee, my sme totiz od malicka vela vonku, stale spavame v kociku aj teraz buvame v kociku... chcelo to nejaky velky, ale lahky a spratny kocik.... stale som premyslala, ci taky aby som nanho videla ja, alebo aby videl on... vyhral Baby Jogger CM GT, rozmyslala som, ci zase novy, lebo v Polsku nove verzie predavali v nadhernych farbach, ale najprv som ho chcela otestovat, tak som kupila skoro za 300€ tu ojazdeny, dokupila som si k nemu "ponozku", aby maly mohol v pohode spat vonku a poviem Vam, lepsi kocik pre mna nie je! Lahulinky, jednou rukou sa da manevrovat, jednou rukou skladat, je priestranny, perfektna dlha strecha, dost velky kosik, do auta sa super posklada na fakt spratnu skladacku, po terene perfektne peruje, opierku si sklopim do polohy do akej chcem... na strieske su dve okienka, ze vidim na maleho, madlo sa da nastavit do viacerych poloh, rukovat tiez, vzadu sietka na vetranie... keby som vedela, ze ho budem takto vela pouzivat, objednam si hned ten novy krasny... ale ostala som uz pri tomto starsom kusku, ma uz asi 3 roky ale jazdi stale perfektne a proste myslim, ze este tuto zimu a buducu jar v nom pospime a v lete uz asi podarujeme sesternici, lebo uz dufam v 3 rokoch nebudeme potrebovat.. ale doporucujem ho, dokupte si tu vec pod nohy, opierku na nohy, ja som to nasla na polskej stranke, stalo to asi 10€, a fakt kocik na leto, na zimu, sneh sme presli bez prekazok uplne super, do terenu, do mesta, vsade! a pozrite, kolko v nom ma 2rocny miesta... podla mna od 10-12 mesiacov pouzitelny, a videla som uz aj od skor, ale zdal sa mi moc velky pre male babo, co zacina sediet...

ada0207
15. sep 2016

@mahoda waaau to je dobre vedieť ďakujem velmi pekne

zabka788
20. mar 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

Ja som asi pred mesiacom začala dávať malú do špotrovej časti kočíka Dada Paradiso, ktorý sme kupovali v baby-merci ako trojkombináciu. A asi zatiaľ šporťák kupovať ani nebudem. Som plne spokojná. Konštrukcia ľahká dobre skladateľná, dá sa nasadiť na oba smery. Kolečká gumenné, čo zvládnu každý terén a plno iného.