Britax B-Agile

frlka
20. nov 2011

ahojte 🙂
o tomto kociku som temu na Fore nenasla, tak zakladam novu 🙂
Britax B-Agile je novinka r.2012, podobny typ ako Baby Jogger City Mini, ale rozdiely sa najdu.
Ved porovnajte sami... Budem rada, ked pridate svoj nazor 😉
http://www.monstersfunhouse.com/2011/09/britax-...

babymarket_sk
2. apr 2012

@kamilakd
Potrebujete radu či je dostatočne veľký, resp. či sa ešte oplatí kupovať ďalší kočík, keďže máte 2 rocky?

tehula
2. apr 2012

@babymarket_sk nie, asi len samostatne otvorena tema o tomto kociku, kedze sme ho rozoberali v teme BJMC.

babymarket_sk
2. apr 2012

@tehula
tá otázka vyššie bola pre kamilakd... 😉

tehula
2. apr 2012

@babymarket_sk ok. staci ku vam ist ho mrknut na predajnu 🙂

babymarket_sk
2. apr 2012

@tehula 😉
radi poskytneme rozmery aj takto, ak je to ďaleko...

kamilakd
2. apr 2012

@babymarket_sk sama neviem ci este kupit kocik mala som cca 7kocikov od narodenia mojho dietata 😉

veronika2509
17. apr 2012

Ahoj, maminy ktoré máte tento kočík môžte niektorá napísať jeho rozmer od sedadla po striešku? Mám už staršiu dcérku, strašne sa mi páči tento kočík, no bojím sa toho aby sa mi tam vošla a nezavadzala jej o hlávku strieška. ďakujem

jaja_1818
17. apr 2012

Ahoj, mam ho, ktory rozmer presne potrebujes?? Ak od sedaka - tam kde dieta sedi, tak je to minimalne 58 cm - ked je sedanka najrovnejsie - po najnizsiu cast striesky. Mne sa do neho krasne posadi aj moj 5 rocny synovec, on je sice taka musia vaha, ale vysoky je normalne.

veronika2509
18. apr 2012

@jaja_1818
britax b agile, a ten rozmer od sedaka po striešku, malú som už teraz po striešku natiskala v predchádzajúcom kočíku lebo ten mal nejakých 50 cm a malá ako pozerám 55. Tak fakt sa neviem rozhodnúť či tento britax,alebo viem že vysoký je aj calllisto. no prvý favorit mi príde pohodlnejší.

tatiana1760
6. máj 2012

Prosím Vás boli by ste ochotné mi poslať rozmery?
.délka opěrky
šířka opěrky nahoře ,u spoje sedáku a opěrky šířka
délka sedáku k polohování nožiček 28 cm,celá délka sedáku
délka k výřezům v opěrce od spoje(přelomu) sedáku a opěrky
délka ze strany k výřezu
délka výřezu
délka k výřezu v sedáku od spoje (přelomu)sedáku a opěrky
délka výřezu
Kamaratka to potrebuje ,chce si objednat podlozku na kocik,,ale ona ho este nema doma,,
Ďakujem Vám

zipsy
6. máj 2012

@tatiana1760 na ceskej stranke emimino je dost informacii, tu na konikovi tento kocik moc nefici 😉

mimca20
7. máj 2012

@frlka Ahoj, takze vecsie dieta ma menej priestoru na hlavicku?? Mozes mi viac napisat v IP napr. odporucit nejaky kociar sportovy hlavne na zimne obdobie??

patrisa1
11. máj 2012

Velmi nad nim premyslame....mne by to pruzenie az tak nevadilo....ale co ma fakt odradza je, ze sa nedaju polohovat nozicky....dietatko by malo mat nozicky vodorovne ked spinka....neviem...ale na druhej strane za tu cenu je podla mna super....potom na tom B-smart su nozicky polohovatelne, ale je aj o hodne drahsi....

zipsy
11. máj 2012

@patrisa1 toho sa neboj, ked vytlacis tu latku hore, tak nozicky nevysia, nie je to uplne vodorovne, ale v pohode to staci 😉

patrisa1
11. máj 2012

dakujem🙂 nevidela som ho este nazivo....ale idem to risknut a objednat...snad nebudem lutovat....zipsy, ty si to ako riesila...kupovali ste ho na predajni, ci ste objednavali cez net??

danielka1989
11. máj 2012

@patrisa1 ahoj urcite nebudes lutovat..aj my ho mame a je uzasny..mozem povedat ze jazdi sam...nasa mala moc neoblubuje kociky..no v tomto sedi jak peciatka..je hlboky,pohodlny a priestranny aj pre vacsie deticky 😉 😉 ...

zipsy
12. máj 2012

@patrisa1 ja som kupovala od jednej baby tu z konika, 3 mesiace pouzivany, ale predtym som sa nan bola pozriet v obchode, lebo som ho tiez este nikdy nevidela, a to ma presvedcilo.

amee
12. máj 2012

Ahojte, my mame tento kocik a mozem ho len a len odporucit. Mala som viacej sportakov, ale tento je zo vsetkych najlepsi. Sem tam si do nho sadne aj moj 4-rocny syn, takze je fakt priestranny,uzasne sa s nim manipuluje. Davam mu same plusy ;)

tstatianka
18. máj 2012

frfka,škoda,že sa ten odkaz neda zobraziť:(

bv_alexandra
26. máj 2012

no dievčata prečitala som vás 😀 ja som od prvej chvile ako som začala hladat kočiky stále priklanala k tomuto. len ešte riešim dilemu či b smart alebo tento agile. my mame teraz mbx 6 a to je velmi velký kočiar či už pre malého ale aj pre mna. na agile ma odráza to ze nemá polohovatelne nohy. ale smart sa mi zda zas tak velký ako je mbx6. nazivo som ich nevidela ešte.

bleee
28. máj 2012

ahojte, dnes mi dosiel kociar a je super! Moj syncek ma 6 mes., bala som sa, ci mu nebude velky, ale je uplne v pohode. Nozky ma este kratke, zatial si v pohode pospinka a ma ich rovno. Mam ho v cervenej a je krasny! Lahko sa s nim manevruje, len sa bojim, ze kolieska sa rychlo ocuchaju, su len pogumovane, aspon zadne mohli byt gumene. Ale zas ma dobru cenu, co sa niekde muselo odrazit... Nazivo som ho predtym nevidela, riskla som to a objednala z netu, oplatilo sa mi to 🙂

erika2352
29. máj 2012

prosím vás tá stredná časť striešky je iba tá priesvitná sieťka, a keď je sedačka v ľahu, časť za hlavou je tiež sieťka? ďakujem

lenkan3
29. máj 2012

Ahojte, pridávam sa k spokojným užívateľkám tohoto kočíka.Tiež som chcela niečo skladnejšie - golfky ale nič so spojenou rúčkou sme nenašli. A tento nám padol v obchode do oka 😀 Je super, malému sa páči, sedí sa mu pohodlne, a na spanie je tiež výborný. Jediná nevýhoda je v kolieskach, tie už po mesiaci vyzerajú dosť zničene ☹ Ale to som mala aj pri CAM-ke. Takže u nás spokojnosť veľká. 😀 😀 😀 😀

lenkan3
29. máj 2012

@erika2352 Ahoj, áno strená časť je sieťka, ale tú máš len keď to rozzipsuješ. Zadná časť je sieťka prekrytá látkou, takže to použiješ len keď chceš. Dúfam že som to vysvetlila s porozumením 😀

erika2352
29. máj 2012

A čo bolo pri kočíku?Treba dokupoať pláštenku, nánožník a madlo? A to madlo sa dá polohovať?vyzerá fakt dobre, ja som chcela baby jogger city mini, ale v pohode by som brala aj tento. a ešte mi ktosi prosím napíšte rozdiel v koliečkach. Viem, že ciny mini má veľkosť rovnakú ale materiál koliesok je iný???

bleee
29. máj 2012

@erika2352 treba dokupovat plastenku a nanoznik, prip. fusak. Madlo tam je. Ja som dokupovala univerzalny nanoznik, kedze Britax original na tento kocik sa nepredava. A uz viem preco. Lebo nanoznik nie je kam uchytit pod nohami. Ked je dieta vecsie a ma dlhsie nohy, je to v pohode, nohy sa supnu do nanoznika. Ja mam ale 6 mesacne a tomu nohy na spodok kociarika ani nahodou nedociahnu, nanoznik nam tam nejako poletuje. Kocik mame ale len 2 dni, do zimy babo podrastie a ja musim vymysliet ako ho prichytim

erika2352
30. máj 2012

@bleee My máme tiež 6mesiacov, potrebujem niečo skladnejšie na dovoleku, čo využijem aj potom. Tak budem dávať iba deku a na zimu fusak. ten mám ADA, len či bude pasovať, ale dúfam, že áno. A kočíky kupujete cez internet, alebo v obchodoch. Mňa odrádza prípadná reklamácia cez net.

zipsy
31. máj 2012

@erika2352 ahoj, ja som chcela tiez povodne city mini, ale nakoniec som si kupila britax, a som rada 🙂 nanoznik som si dala usit na ceskom mimibazare a davam si sit aj kryt na tu priesvitnu cast striesky, aby ked prsalo, alebo svietilo moc slnko, tak to len prekryjem, este to ale nemam doma, tak nemozem odfotit. len tu nanoznik 🙂 ak by si chcela... rozdiel v kolieckach je podla mna v materiale. britax ma taku nejaku makku gumu a zapichuju sa kamienky, a potom je znicena, ale na funkcnosti to nevadi... a su vacsie ako na city mini, lahsie sa manevruje, aj ked tiez dost tazko ... takze tak...

bleee
31. máj 2012

@erika2352 cez internet je to v pohode, ak by bola nejaka vada, musia ti to zreklamovat ako v normalnom obchode. Vyhodu vidim v tom, ze mi kociarik prisiel az domov pred dvere a nemusela som nikam chodit 🙂

lenkan3
31. máj 2012

@zipsy Ahoj, posles mi prosim Ta odkaz na cz mmb kde si si dala sit nanoznik, aj prekrytie striesky? dakujem