Bugaboo Bee plus, Babyzen Yoyo verzus Inglesina Avio

cherry1981
1. júl 2013

Baby co myslite, ktory z tychto kociarov je asi najlepsie. Mam 14 mesacnu dceru a chcem kupit golfovy kocik, rozhodujem sa medzi tymito tromi. Bugaboo bee plus, Babyzen yoyo, alebo Inglesina avio 😕 😕 Vsetky tri sa mi velmi pacia, ide mi o to, aby bol lahucky, skladny, aby sa v nom dietatko aj pohodlne vyspalo samozrejme prilezitostne nie na dennodenne spavanie 🙂 A bola by som rada, keby bol vyuzitelny aj v zime, sice mame Brio go, ale ten chcem predat aby som si mohla kupit jeden z tychto preto hladam kocik vyuzitelny aj v zime aj v lete. Dakujem. 🙂

hradnapani
1. júl 2013

@cherry1981 to Brio by som si urcite na zimu nechala, golface naozaj nie su na neodpratane chodniky. Inglesina avio urcite nie je na zimne chodniky, mala som cest ju par krat skusit. Ostatne nepoznam osobne.

anjelicek26
1. júl 2013

@cherry1981 - no v zime nie je vyuzitelny ani jeden, teda ked myslis sneh 😖 Nechaj si velky kocik, keby bol sneh a na ine ti staci golfac...

andrejka1974
1. júl 2013

nechaj si velky kocik , ja mam gessslein a vyuzivam ho v lete aj v zime, ja golfac nekupujem , staci mi jeden kocik 🙂 🙂 🙂

leporeloo
1. júl 2013

@cherry1981 mysim ze ani jeden z tychto kociarikov nie je vhodny na zimu a nie su ani na kazdy den... tiez si myslim nechaj si sportiak a k tomu na kratke trasy do obchodov do lietadla atd maj jeden z tychto golfacov... a co sa tyka toho ze ktory je to podla mna jedno vsetky su skor dizajnova zalezitost...

kikina84
1. júl 2013

ja mam dva golface..jeden z dvojitymi kolieskami na zimu, s nimi mi to ide lahsie a jeden na leto,obidva su lahke a skladne a hlavne maju velke sklopne strechy proti slnku ci vetru a velke košiky na nakupy ..osobne na znacky nepozeram,kupujem take ktore vyhovuju poziadavkam 😉 ...vela statia pri vybere,aj ked som moc nepomohla 😕

silviw
21. júl 2013

@cherry1981 prosim t neves mi nahodou poradit kde je predajna na sr na kocik bugabboo? 🙂

monyccka
21. júl 2013

@cherry1981 najschodnejsi je podla mna bugaboo, mam podobne poziadavky arozhodla som sa pre bee. Ale to starsie, nie plus. Ale na zimu si nechavam aj sportiak, predsa len na golfacoch ani ten material nie je na dlhe sedenie a ked donho napchas vlozku, fusak a nanoznik uz je to pre babo nepohodlne, kedze maju malicke rozmery. Yoyo je podla mna cisto cestovna zalezitost, nie je velmi pohodlny, mne nom mala vydrzala max pol hodinku. Aveo som neskusala ale kolieska na zimu nema. Este by som mozno zvazila, ci si nenechas to, co mas. Predsa brio nie je velmi tazke a ha zimu urcite vhodnejsie ako tieto 🙂

cayar
11. aug 2013

@monyccka
Ahoj, precitala som si Tvoj komentar ..ja tiez zvazujem kupu bugaboo bee al. Bugaboo bee+ ...pisala si, ze ty skor starsiu verziu ...mozem vediet preco ? Ja si na zimu tiez nechavam sportovy, ale chcela by som aj nieco mensie ;) Dakujem za odpoved. Mirka

monyccka
12. aug 2013

@cayar ja ho uz mamdoma, aj v bazariku jeden. Bee sa mne osobne paci povodna verzia, je take skarede az je krasne 🙂🙂🙂 a ta strecha velika bola u mna rozhodujuca. Ze je aj zboku. Na malu nesvieti ani zo stran, akurat na chodidla. Je lahucky, skladny,aj ked otacanie sedacky do a protismeru je trosku komplikovanejsie ako pri inych kocikoch. Mam aj graco evo,ten je este o 2 kila lahsi a okrem hrkacich koliesok nema ziadnu nevyhodu.

nyc
19. jan 2014

nemá niekto na predaj Inglesinu Avio, iba šporťák? zháňam v neutrálnej (nie ružový), ponúknite 🙂