Dá sa vaša vanička z kočíka kolísať na zemi?

damati
12. nov 2012

Baby máte t aký kočík čo sa dá vanička kolísať na zemi? Ak áno tak sa chcem opýtať či sa Vám vanička kolíše aj na konštrukcií alebo ju máte na pevno.Neviem či to tak ma byť. Dík za info..

carmella
12. nov 2012

o aku znacku kocika sa jedna?'

ivanka.7
13. nov 2012

Mam peg perego kocik s vanickou navettou - ked vyklopim nozicky, stoji pevne na zemi, ked nevyklopim, da sa jemne hojdat. Pripevnuje sa na podvozok na pevno, tam sa s nou neda hybat.

vikusik
14. jan 2013

Ja mam Camarello a ťiež sa mi da hojdať alebo ked vysuniem nožičky pevne stojí .Po nakliknuti na konštrukciu je napevno

sviezost
14. jan 2013

Ja som mala chicco a vanicka sa mi nekolisala

p3tra11
15. jan 2013

ja mam vectot fx, a tiez sa mi da hojdat na zemi... ked vyklopim nozicky, tak je pevna a na konstrukcii tiez..

zuzkat1
15. jan 2013

Ja som mala cam a na konstrukcii je napevno ale na zemi po vysunuti noziciek ako koliska

beruska.zuzanka
15. jan 2013

Ja som mala Bambi Ozon kočík, vanička na zemi sa kolísala, nožičky nemala, ale na konštrukcii sedela pevne.

ivetkab.
15. jan 2013

... na naších oboch kočíkoch sa vanička dala na zemi kolísať, pokiaľ som ju nepostavila na nožičy. Ale na konštrukcii v žiadnom prípade. Ak máš pochybnosti o funkčnosti kočíka, skús zavolať na predajňu kde si kočík kupovala, prípadne skúš doplniť otázku o akom type kočíka hovoríš. 😎

tinushka13
15. jan 2013

Ahoj ja mám kočík DorJan Danny sport line 3 a dá sa mi kolísať na zemi 🙂

georgia333
15. jan 2013

ja som mala Tako a tiež sa my dala kolísať, aj keď nikdy som ju nekolísala

zeytin
15. jan 2013

Jane Nomad - dá sa kolísať

nikuska265
15. jan 2013

my sme mali babyworld na zemi sa dala kolísať vanička,ale na konštrukci pekne na pevno - akurát som mohla s celým kočíkom kolísať 😀 a predtým sme ešte mali aj Pure a tam to bolo rovnako

katren
15. jan 2013

Nie, neda sa, pevne stoji 😉

atreyu
15. jan 2013

Jane slalom...vanicka sa da jemne kolisat na zemi, ale na kociari je pevne

katkabb1
15. jan 2013

my sme mali Cam Cortinu, vanička na kočíku bola napevno, ale na zemi sa dali vysunúť také "nožičky" na kolísanie 🙂

ludka140281
15. jan 2013

mi mame atlantic espiro a je na nožičkách(hlboka vanička) nekoliše sa na zemi,ale pevne stojí