Existuje kočík s úplným sedom?

simib
13. mar 2013

Baby poradte,existuje vôbec športový kočík s úplným sedom v pravom uhle?Všetky som našla len s 90 stupňovým uhlom.

stastnamamulka
13. mar 2013

Pravy uhol ma predsa 90stupnov 😉 😀😀😀

povuma
13. mar 2013

chcelo by to doplnit si základné vedomosti z matematiky 😀 😀 😀 😀

lejlla
13. mar 2013

Mne sa zda ze segra ma bertini tam je to sedenie take rovne...

cannella
13. mar 2013

Všetky predsa vieme, ako bola otázka myslená. Áno, ja mám Casualplay S4, Ten sa dá dať do úplného sedu. 😉

fukasova
13. mar 2013

aky to vlastne chceš?,blizsie opiš,ake by mal mat funcie,kolieska atd...

simib
autor
13. mar 2013

Myslela som že som našla všetko len NIE s 90 stupnovým uhlom.Tak načo hned urážky typu znalosti s matiky a tak :( Dala som to do diskusie. 🙂

simib
autor
13. mar 2013

@fukasova No najlepšie 4 kolesový a nafukovacie kolesá,lebo ja mám X lander a nafukovacie kolesá vyhovujú,ale že ked sú aj pogumované väčšie,tak že tiež to nehrkoce a je to super aj na terén.Mne sa páči Caretero Monaco.Ten má pogumované ale väčšie a aj ten pultík by sa zišiel pre krpca.Len na leto občas potrebujeme,ak by nevládal chodiť.V podstate už chodíme napešo,ale tak na dlhšie trasy musíme mať aj kočík.Ale on sa mi stále vykláňa,lebo nemám úplný sed a vadí mu to.

simib
autor
13. mar 2013

@povuma netreba mať hned narážky,už som to vysvetlila.zabudla som dať,že len nie s 90 stupnovým 🙂

fukasova
14. mar 2013

@simib my sme mali atlantic pri prvej super priestraný aj kolesa velke nafukovacie,jedine co je nevihoda že sa neda otačať inak je super,mne sa tam dcera vojde este aj teraz 🙂

simib
autor
14. mar 2013

@fukasova Myslis Atlantic Espiro?Jedna baba ho tu predáva v BA a pripomína mi náš xlander ale tiež sa nedá dať do úplneho sedu,že?to bude asi problém u vela kočíkov.

dolcegucci
14. mar 2013

BGB bee +

fukasova
14. mar 2013

@simib ano ten myslim,ja ho už tiež predavam 🙂 ,ale da sa dat lebo tam je taka snurka a nou si sedenie nastavíš

cacika
14. mar 2013

@cannella tak moj S4 sa nedá. nie do pravého uhla. ale Cam apollo sa dal aj polská bugina Aveo.
@simib

simib
autor
14. mar 2013

@fukasova No kukla som tvoje foto.škoda tá farba.Ja mám chalana.A ten Tako čo máš je aký?

rolak
14. mar 2013

@simib mne sa zda, ze kamoska mala casualplay a vpbec to nevyzeralo, ze by tam dieta sedelo ako na stolicke... ja mam golfac peg perego si a ten ma taky stolickovy sed, som nadsena,lebo nasa mala sa v inych kocikoch vzdy smykala po opierke dole. mala som bertoni foxy a tam to bolo otrasne.

simib
autor
14. mar 2013

@cacika Ten Cam je super,ale zas tam sa nedá nastaviť rúčka.Ja som krpec a moj muž vysoký ☹

fukasova
14. mar 2013

@simib este neviem,pretože použivame iba hlboku časť 🙂 ,mne sa ta fialova pači pre obidve pohlavia ale ty chces skor asi zelený vsak 🙂

simib
autor
14. mar 2013

@fukasova no ani nie.teraz mám oranžový.bud modrý,alebo neviem.... 🙂

fukasova
14. mar 2013

@simib ozaj este jedna vec,aky vysoký je tvoj muž?,moj ma skoro dva metre tak pre neho bol ten atlantic ako stvorený 🙂

fukasova
14. mar 2013

@simib aha,inak ja hladam teraz nejaky kočik čo si kupim na leto a na stranke www.brendon.sk som nasla kociky za super ceny 🙂

cannella
14. mar 2013

@cacika Vazne? Mne v pohode. Je zvlastne, ze jeden kociar je mozne dat do kolmeho sedu a druhy nie, pritom je to rovnaka znacka.......

simib
autor
14. mar 2013

@fukasova No 2 metre nemá ale tak 1,85 a preto chcem aby sa dala rúčka dať horu dolu.to je aj na mojom xlanderi.Preto je mi ten Espiro taký sympatický. 🙂

simib
autor
14. mar 2013

@fukasova Ale nieje tam s velkými kolesami ☹

fukasova
14. mar 2013

@simib aj mne bol sympaticky už na prvy pohlad som sa do neho zalubila 😀 tie kolesa zvladnu vazne vsetko my sme chodili s ním aj po kopcoch, ako traktor vrn vrn 😀 😀 😀 😀

fukasova
14. mar 2013

@simib asi iba tie čo sa im neotačaju kolieska vsak,no to ma mrzí ☹

simib
autor
14. mar 2013

@fukasova no ved to,že pohodlná jazda.a tu v BA chodníkoch treba takéto offroad kočíky.škoda že ten Espiro sa nedá len športová časť kúpiť.všetky majú väčšinou aj hlboký.tak ako aj ja mám xlander.

simib
autor
14. mar 2013

@fukasova A ked si písala,že takou snurkou si nadstavíš sedenie....to je taká sťahovacia šnúrka?takú mám aj ja ale do rovného sedu ju nedám ani za svet,lebo tam je potom taká zarážka a viac to nestiahnem.

fukasova
14. mar 2013

@simib ano je to taka snurka ale moj sa da viac dat,mala som kamosku co ma x-lander a tak ako ty pises sa jej dalo menej ako mne ja som si pekne mohla posunuť a potom dat do uplneho lahu 🙂

simib
autor
14. mar 2013

@fukasova Do lahu ide aj mne.Ja to chcem len na leto kým prejdeme na ihrisko a tak....preto už ani nechcem taký velký jak mám.No musím hladať.Už 2 týždne to riešim a nič som nenašla. ☹

fukasova
14. mar 2013

@simib kedze to je na leto preco nechces s malými kolieskami?