Hlboký kočiari s polohovateľnou opierkou?

mykky
26. sep 2011

Ahojte, zháňam nejaký dobrý kočiar, (najlepšie kombinovateľný) s polohovateľnou opierkou na vaničke. Mne sa pozdáva peg-perégo, ale pre porovnanie by som potrebovala aj iné podobné kočíky. Nemáte skúsenosti? Prípadne nejaký na predaj?

anjelicek26
26. sep 2011

@mykky - jane slalom ma opierku vo vanicke polohovatelnu, aspon model 2009 urcite.

parvitas
26. sep 2011

@mykky ja mám Cam MB X6, vanička je polohovateľná, je to trojkombinácia.. a tiež ho idem predávať. ale asi až v januári.

lucia20
26. sep 2011

ja som mala peg perego a bexu taku.

bubulka722
26. sep 2011

Som neskutočne spokojná s kočíkom Cam cortina X3. Je to trojkombinácia s veľkou a polohovateľnou vaničkou. Športová časť je veľmi priestranná a veľká a polohovateľná do úplného ľahu, takže pohodlná aj pre 3 ročné dieťa.

petbed
26. sep 2011

...máme enzo evo espiro, aj ten má polohovateľnú opierku vo vaničke a je veľká,malý sa tam vyspal aj ako 7m. A na zimu to bol do snehu tank parada. Teraz sme v športovom a ten je priestarnný.

soldi
27. sep 2011

ahoj, mam concord Neo, tiez je polohovatelna vanicka(dlzka 80cm), da sa dat pomerne vysoko. je to tiez trojkombinacia, sportak je otocny do oboch smerov a da sa dat do lahu. ale predavat nejdem, som maximalne spokojna 🙂

lenja123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
15. okt 2011

Bambi ozon 4, polohovateľná opierka vo vaničke až do sedu

pingu1
15. okt 2011

peg perego pliko p3, ale sportak nie je dobry podla mna. je uzky a male kolieska nie su dobre na zimu. v hlbokej vanicke sa da polohovat.

evickapooh
15. okt 2011

peg perego neodporucam,,,,,mala som,aj chicco ct1....od pororucam jednoynacne chicco trio for me,je skoro rovnaky a ko PP,len vpredu nema dvojite kolesa co je velka vyhoda,hlavne ak budes mat zimne babo,s dvojitymi koleckami v snehu neprejdes alebo len tazko,odporucam ti nejaky kocar ktory ma otocne predne kolesa ale nie dvojite.

edie63
15. okt 2011

Ja mam peg perego GT3 a bola som spokojna tak s vanickou ako so sportovou castou.

martina2001
15. okt 2011

Ja mám Cam combi systém, je tam polohovanie do 3úrovni a je ľahko ovládateľný celkovo ten kočík, ja som s ním spokojná. Máme 2, červené ak budeš mať záujem môžem poslať foto.