Je lepší kočík Mutsy Evo alebo Igo?

meluela
3. feb 2016

Ahojte, mate nejake dobre argumenty preco kupit radsej igo nez evo?
Ja som jediny podstatny rozdiel rozdiel videla v teleskopickej rucke (evo ma klbovu), mozno trosku menej vypadavajuci spodny kosik.
Inak sa mi pacia oba, takze dumam nad tym ci by mal byt igo o 200-300e "lepsi".
Budem rada akymkolvek skusenostiam a dovodom pre kupu jedneho ci druheho modelu 😉

jaja0209
25. jún 2017

@dominika7990 a da sa to aj vybrat ci nie?

jaja0209
25. jún 2017

@dominika7990 a este sa spytam aku mate farbu? Mne sa zda, ze maju vsetko skor take do siva vhodnejsie pre chlapca, mne sa paci bledo siva ale tu maju tusim len s tmavo modrou.

jaja0209
25. jún 2017

@mikaelita no ja som uz dnes tiez za mensie vanicky a to kvoli skladnosti vahe a pod. Pri prvom dietati som chcela co najvacsiu vanicku a mala tam nechcela byt co to bolo celkom velke a lietala v tom bolo leto teplo a musela som jej dokola dat plienky aby nelietala 😄

dominika7990
25. jún 2017

@jaja0209 dá sa to vybrať na opratie iba, lebo pod tým už je rovno telo hlbokej vaničky a toto je farba mutsy evo farmer mist. Mne príde šedá ako univerzálna 🙂

lubka04
11. júl 2017

Viete mi prosim poradit, v ktorej predajni by som si mohla aktualne pozriet a vyskusat kocik Mutsy Igo, prip. aj Evo nazivo? Zaujima ma hlavne BA.
Pripadne este poradte, ci oktobrove babatko pohodlne zmestim celu zimu s fusakom do Igo. Dakujem.

jaja0209
11. júl 2017

@lubka04 shopping palace kociky.sk

lubka04
11. júl 2017

@jaja0209 Velka vdaka za odpoved, mam tam namierene, tak som rada, ze ho tam uvidim.

eternityz
11. aug 2017

Damy, ak sa rozhodnete pre tento super kocar (moja srdcovka) - posuvam dalej prebalovaciu tasku Mutsy Evo Urban Nomad v slusnom stave ;)
https://www.modrykonik.sk/market/kociky/lt4q3d/...

tinetta
15. aug 2017

Baby da sa vobec na Mutsy Igo pripevnit na madlo taška? Nikde som nenasla obrazok,ak niektora mozte poslat bola by som veeelmi vdacna.

Zo vsetkych kocikov,ktore sme obzerali - Mutsy sa mi zatial paci najviac,ale bez tasky na detske vecicky si to neviem ptedstavit :(

mikaelita
15. aug 2017

&tinetta
Da sa, ale je to neprakticke ( aspon podla mna ). Kupila som si inu a tuto pouzivala len na vylety do auta.

mikaelita
15. aug 2017

@tinetta
Da sa, ale je to neprakticke ( aspon podla mna ). Kupila som si inu a tuto pouzivala len na vylety do auta.

eternityz
15. aug 2017

@tinetta ked som mala vanicku, tasku som prehodila cez madlo a visela tam v pohode, so sportovou castou otocenou ku mne to bol problem, kupila som si ale haky na madlo.

ajsa4
20. aug 2017

@tinetta ja som si kupila ciernu prebalovaciu tasku a nosila som ju dole v kosiku. Tak sa mi to pacilo najviac pretoze mi to nerusila dizajn kocika na pohlad. K prebalovacej taske sa mi v tom kosi este aj vzdy mensi nakup zmestil.

vavik0204
24. sep 2017

@meluela Dobry den, za aku cenu predavate kocik prosim?

meluela
autor
24. sep 2017

@vavik0204 asi to sem nepatri, tak posielam vam info v IP, pripadne kuknite aj moj bazar 🙂

najstastnejsia
5. okt 2017

@dominika7990 Prosím, koľko mala Vaša princezná mesiacov, keď ste začali používať športovú časť? My máme 6 mesiacov a 2 týždne a trápim sa, či to nie je skoro... ☹ Ale do vaničky sa už nenarveme ani náhodou...

vavik0204
5. okt 2017

@najstastnejsia urcute he to v pohode, vsetky moje deti isli do sportiaku v 5-mesiaci

najstastnejsia
5. okt 2017

@vavik0204 a teda, boli to kociky, kde sa dalo dat dietatko uplne do lehu? Lebo prave ten moj sa tak dat neda, nie je to sice ani sed, skor taky polosed. A dakujem za reakciu. 🙂

mikaelita
5. okt 2017

@najstastnejsia
Dobry vecer. Vsimla som si vas komentar. Moj syn od konca 4 mesiava bol v sportiaku mutsy. Som mala z toho paniku haha, ale super nakoniec. Hlavne on bol spokojny👍

najstastnejsia
5. okt 2017

@mikaelita Vďaka za reakciu. 🙂 Už aj my budeme len v športovom, iné nám neostáva, už sme veľmi dlhý. 🙂

dominika7990
5. okt 2017

@najstastnejsia kľudne ju tam daj 🙂 ja som v 5m začala používať a bez problémov 🙂 len som jej nedávala úplný sed. V tom začala byt až od 7,5 m teraz budeme mat 9 a vie všetko. 🙂 sadnúť stvornozkovat plaziť a aj sa postaviť vedľa nábytku

vavik0204
6. okt 2017

@najstastnejsia uplne rovny lah to nebol ale ved dietatko v tomto veku sa uz same snazi trosku dvihat a vidiet svet,takze v pohode

najstastnejsia
8. okt 2017

@vavik0204 Ďakujem. 🙂

danielahamar
29. nov 2017

baby na IGO fusak za rozumnú cenu kde nájdem? našla som za 50eur, ale neviem to nikde už nájsť, bol nový, riadne z obchodu na nete, Ďakujem

mikaelita
14. jan 2018

@danielahamar
Uz ste zohnali? Ja mam original vybavu k igo ak by ste potrebovali nieco

danielahamar
14. jan 2018

@mikaelita no jasne, nakoniec vysvitlo, že však majú origoš fusak, ako keby zabudli, čo všetko k tomu kupovali

nikaroxy
11. júl 2018

@dominika7990 nepredavali ste ho?😋

vavik0204
12. júl 2018

@nikaroxy mate zaujem o mutsy 4-rider? ci nerozumiem vasej otazke

eternityz
12. júl 2018

@najstastnejsia ak nesedi, dajte sportovu cast do najrovnejsej polohy, mne sa mala v lete vo vanicke strasne potila, prehodili sme na lezmo do sportovej a hned bola aj spokojnejsia, lebo vsetko videla a mohla okukovat. 🙂

najstastnejsia
12. júl 2018

@eternityz Ďakujem, ste zlatá, ale už beháme. 🙂