JOOLZ Day 3 - SKÚSENOSTI?

mimonka99
25. máj 2020

Ahojte 🙂

Je tu niekto, kto skúšal tento kočík a je s ním spokojný? Znepokojuje ma to, že vidím ako ho ženy veselo predávajú po pár mesiacoch používania, preto by som rada získala nejaké užitočné info od tých, ktoré ste ho mali alebo máte nejakú skúsenost, díky 🙂 Pekný deň

diaem
25. máj 2020

@mimonka99 presne toto riesim aj ja. Som do neho zamilovana, avsak velmi sa bojim korytkoveho sedenia a netusim preco zeny , tak dobry, kocik predavaju po 10 mesiacoch. Je drahy no ak ma byt slvely tak chcem don investovat, zaroven mam strach a obzeram sa po lacnejsich kocikoch, no mam z nich hlavu v smutku, kedze ma ziadny zatial nezaujal 😪

kiki68
25. máj 2020

Ja sombola teraz kupovat kocik, my sme vybrali od emmaljunga. Ale joolz sme pozerali a pozeral ho kazdy druhy par. Co ja vidim ako mozno dovod predaja je velkost. Nam sa zdal velmi velky do auta. Ako je to pevny a podla mna vacsi kocik, vyhoda je urcite ta velka vanicka. Ale mne prisiel velky na moju postavu a manipulaciu.

zaborakahana
25. máj 2020

My keď sme vyberali kočík tiež sme rozmýšľali nad Joolz - om. Vtedy nám hovorili, že je Day3 dobrý, ale lepšia investícia je Geo2 (lepšie manévrovanie, väčší košík...) Vybrali sme si však Bugaboo Fox2 a keď sme ho dnes skúšali, vpohode sme prešli aj cez ťažký terén a dalo sa manévrovať 1 rukou 🙂

evaachesa
25. máj 2020

Tuto na MK v kocikopedii mas len jednu negativnu recenziu. Skus pozriet v skupine Kocikovo starsie prispevky, pripadne tam sa opytat.

soldi
25. máj 2020

ja som velky fanusik znacky joolz 🙂
mala som aj stokke (trailz aj scoot), bugaboo bee aj bugaboo chameleon, mala som concord neo, baby jogger city elite aj city mini, greentom, atd. ani si nespomeniem na vsetky, bolo toho vazne vela.
momentalne mam doma joolz geo a novy joolz Aer, minuly tyzden som predala Joolz Hub.

za mna - joolz je absolutne neprekonatelny v porovnani s kazdym inym kocikom, co som mala.
hlavne vyhody pri kazdom jednom modely:
lahke skladanie
nizka vaha
kvalitne materialy
vysoka nosnost a co sa mne paci najviac, tak to su prepracovane detaily.

take tie male domyslenosti, napr. geo ma kosik, ktory sa da jednoducho vycvaknut a mozes ho cely odniest ako nakupny kosik, cize nemusis krvopotne prekladat veci z kosika niekam, a potom ich vynasat po jednej.

geo ma letne sedatko a uzasnu letnu clonu, co su veci, ktore vyuzivam stale, lebo su ozaj prepracovane.

geo ma kosik dole tak velky a pevny, ze v nom este teraz pohodlne odveziem mojho 4 rocneho syna.
ma velke kolesa, presla som s nim pohodlne uplne kazdy teren, aj piesok. ten kocik pouzivam 4 roky intenzivne, bezne v nom vozim 2 deti, odrazadlo, nakup, sla som s nim cez piesok, skaly, naozaj ho nesetrim - nic nevrzga, vsetko pevne drzi, funkcne ide stale na 100%.

Hub som mala cerveny a predala som ho, lebo uz som nechcela mat doma tolko kocikov. ale dlho som vahala 🙂 mala som nadherny cerveny, velmi jednoduchy na skladanie, polohovanie, nezaberal vela miesta, jazdne vlastnosti super, zvladol aj rozryte pole 🙂

a teraz mi prisiel Aer. a tym som tiez nadsena. mega rychle skladanie, lahunky, priestrany, ale po zlozeni miniaturny. ja som ho ukazala muzovi rozlozeny, a neskor zlozeny a on neveril, ze to je ten isty kocik 😀 opatovne su pouzite kvalitne materialy, vsetky detaily premyslene a prepracovane do dokonalosti.

ja mam rada aj firmu joolz a jej obchodnu filozofiu. ked vydali prvy geo a day, tak zistovali u mamiciek, co im vadi, co treba zlepsit a nasledne geo 2 a day 3 prisposobili poziadavkam trhu.
z krabic od kocikov sa vzdy da poskladat nejaka hracka pre dieta, je to tam nakreslene, napr z aer krabice sa dalo urobit velke kartonove lietadlo 🙂
za kazdy predany kocik zasadia jeden strom.
maju na fb zastupkynu, ktorej sa da napisat s akymkolvek problemom a vzdy ochotne poradi a pomoze.
joolz poskytuje dozivotnu zaruku na ram.
atd.

sorry, zniem ako ich agent, ale nie som, prisaham 😀
ale ja som proste do joolz ako znacky totalne zamilovana a ziadna ina sa na nich nechyta kvalitou ani detailami 🙂

diaem
25. máj 2020

@soldi takuto recenziu som potrebovala. Dakujem.ja teda pokukujem po day 3 nie geo, akosi mi lepsie vosiel do ruky.. a co to korytko.vyspi sa v tom dieta plnohodnotne?

soldi
25. máj 2020

@diaem ja som bola na predajni skusat lebo som sa rozhodovala medzi day a geo a mne lepsie sadol geo. aj skladanim aj ovladanim. takze day ako jediny model od joolzu nemam zmapovany podrobne 😀
myslim ze vela ludi ho voli pred geom kvoli tomu, ze geo je dost velky ked sa zlozi. ja to vsak riesim tak, ze vypnem zadne kolesa (robi sa to jednym klikom, cize nic zdlhave) a dam ich pod sedacky alebo do kosika, ked su ciste. potom je aj geo skladny 🙂

toto sa mi inak tiez paci na joolzoch, ze kolesa sa aretuju stuknutim nohou, nemusis sa nikam zohybat a hladat packy a gombiky ako to je pri inych kocikoch 🙂

korytkove sedenie mojim detom viac vyhovuje ako na lezato. pre dcerku som mala bgb bee - rovne lezanie aj geo sucasne a lepsie spavala v geo

arual748
25. máj 2020

@mimonka99 my máme day 2 ☺️ A sme veeeeľmi spokojní. Podľa mňa úžasný kočík. Krásny dizajn, ľahučko sa ovláda, skladá a všetko. Áno geo je vacsi ale zaroven aj ťažši 🙂 nam uplne stačí day...

mimonka99
autor
27. máj 2020

Jééj, dakujem dievccata za odpovede. Tak, ktovie, prečo ho toľko menia, znie to že je celkom fajn, až na tu jednu negativnu recenziu. Možno je viacero žien, ktoré proste kočíky striedaju alebo ich maju viac? :D No uvidíme podla skusenosti, každá to má nejako 🙂 pekný dník

mimonka99
autor
27. máj 2020

@diaem som na tom podobne. Je to hrozne vyčerpavajuce toľko hladať :D a ked už niečo padne do oka, potom dalsia detektívna práca, či sú s ním ludia spokojní....

diaem
27. máj 2020

@mimonka99 presne.ale ostanem pri tom day.a ked bude zle korytko tak kupim hub. Asi takto som sa rozhodla. Este raz pojdem do obchodu omakat day a geo a uvidim 😉

mimonka99
autor
27. máj 2020

@diaem prave idem z obchodu, kde predávajú take lepsie, stokke cybex thule joolz a neviemco este a tam mi vravela majiteľka, ze ma takuto skúsenosť+ 7z10 joolzov reklamuju kvoli podvozku. Hrka a kazi sa.... Ze neodporuca velmi... Pekne ma domylila

jarnajar
27. máj 2020

@mimonka99 počula som, že na day2 boli sťažnosti, ale day3 je zase super. Ja mám ešte starý day, funguje super a to som druhá majiteľka.

diaem
27. máj 2020

@mimonka99 zas, vraj na konstrukciu ma prvy majitel dozivotnu zaruku tak neni o com. A myslim ze keby boli take zle tak ich nemaju vsetky celebritky ci?

soldi
27. máj 2020

@mimonka99 tak predavacka Ti bude tlacit to, z coho ma najvacsiu proviziu 😀 ale inak ano, mali jeden model, kde bol nejaky problem s podvozkom, ale to uz bolo davnejsie. a ano, joolz ma dozivotnu zaruku na konstrukciu a nemaju problem reklamovat cokolvek, ten zakaznicky servis maju na velmi vysokej urovni.

monikaema
21. júl 2020

@soldi dobrý vecer,vedeli by ste mi.prosim.poradit,kam sa teda obratit ,co.sa tyka.toho zakaznickeho servisu?Dakujem.A ak to dobre chapem,tak pokial.som.v roku 2016kupovala joolz geo,mam teda tu dozivotnu zaruku na.konstrukciu?

soldi
21. júl 2020

@monikaema mysim ze baby group robi servis pre sr aj cr. ohladom zaruky a servisu je treba ale idealne kontaktovat predajcu, kde bol kocik kupovany. zaruka plati iba pre prveho majitela, nie je prenosna

kika_konec
21. júl 2020

Ahoj, ja ho mám už 15mesiacov... Ja ten kočík milujem a neznášam zároveň 🤣
Aj tu som pisala recenziu, snažila som sa byť objektívna a spomenúť, čo mi na ňom vadí...ale, aj tak je pre mňa dizajnovo najkrajší a teda odpustim mu aj tieto drobné chyby. (Zas nebudem sa tváriť, že je dokonalý,keď nie je)...Lebo ako všetci vieme, ideálny kočík neexistuje...ale neviem si predstaviť žiaden iný.
Čo som do recenzie nenapísala, (lebo som ju písala v zime) je absolútna topka od joolz a to je letné sedátko 👍
Toto by mali mať povinne všetky kočíky 😉

Korytka sa neboj, pre menšie deti je podľa mňa lepšie, krajšie v ňom sedia oproti klasickým. Skúšala som malého dať aj do takého kočíka, no on sa mi vždy oprel nabok, akoby do rohu aby mal oporu aj z bokov...v korytku sedí rovno. 😊

lenka_mel
18. sep 2020

@kika_konec prosím vás,kúpila som model day 3,chcem sa spýtať ohľadom hlbokej vaničky,čo je ten kryt (nánoznik,alebo neviem ako to nazvať) nedá sa odzipsovať úplne preč? Neprišla som akosi na to ako to dať dole. Ďakujem pekne za radu

kika_konec
18. sep 2020

@lenka_mel dobrý deň, dá sa, len ide trochu ťažšie, zabudla som v ktorom mieste to trebalo tak silnejšie potiahnuť. Skúste na YouTube inštruktážne video. Mne vždy pomohlo, keď som niečo potrebovala

arual748
20. sep 2020

@lenka_mel my mame day 2 ale musím zips na ľavú stranu hore dať obidve časti a vytiahnút von

lenka_mel
20. sep 2020

@kika_konec ďakujem pekne za odpoveď

lenka_mel
20. sep 2020

@arual748 ďakujem krásne,skúsim 👍