• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

16. júla 2017 
@madormi rozmerovo je to presne to iste čo original brio?
18. sep 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@home1 no je to šité na míru dle košíku tak snad ano, menší určo nebude
18. sep 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@madormi ta taska do kosiku vyzera tak super ze by som predala svoju origos a dala si usit u Moniky ta origos nie je taka pevna ako pevna vyzera byt ta tvoja:slight_smile:

inak baby davali ste si niektora sit ten fusak u nej ja by som chcela biely tak rozmyslam ci by som si nedala usit:slight_smile:
18. sep 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@madormi ...waw! To je box na kosik? Vyzera dobreee :sunglasses: , je to cierny nepremokavy sustak? Je to nejako spevnene?
Ani ja som nemala Baby Jogger, uvazovala som, ale preslo to...nastastie :grinning:
19. sep 2012 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, přemýšlím o kočárku brio go, moc se mi líbí, projížděla jsem se s ním v obchodě a zdál se mi výborný, ale někdo tvrdí že i na mírných nerovnostech se mu kynklá korbička a mimi v tom poskakuje:-/máte někdo takovou zkušenost?dík moc
19. sep 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ver.kkk v ziadnom pripade toto nie je pravda, to moze tvrdit len clovek co ho nema. od decembra som s nim jazdila po snehu a nerovnostiach bez mensich problemov ziadne vyklanie, preboha ved ma perovanie ako by mohla vanicka vyklat??? :slight_smile:
19. sep 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sevzuz paráda, to jsem chtěla slyšet:slight_smile:)))já tomu taky nevěřila, prý jak je na adaptéru, ale jsem ráda že jsi mi to potvrdila že to je kec:slight_smile:dík moc
19. sep 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ver.kkk ona na tom adapteri sedi, ma trochu volu ale to je skor tak vola aby sa dala pohodlne nasadit a vybrat pri jazede a vobec nehyba a to ja som s nim chodila po trave a detskych ihriskach s druhym synom:slight_smile:
19. sep 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ver.kkk ahoj to je somarina v ziadnom pripade to nie,nic netrasie najlepsi kocik aky som kedy mala :wink:

kocky prosim o radu dala som malej uz sportak a nemozem prist nato ako tam upevnit nanoznik :sweat_smile:
19. sep 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ichbinich Prosim, velmi zhanam hlboku vanicku na Cybex, nepredali by ste ju? Sportak mame a vanicka je v obchode dost draha. Dakujem za odpoved:slight_smile:))
19. sep 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili007:
Kedze cakame druhe babo, tak vanicku budeme sami potrebovat :sweat_smile:
Skus pozriet inzeraty a na internete, mozno sa nieco pritrafi :wink:
19. sep 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkap84 ušije ti to z jakékoliv látk, já chtěla černý nepromokavý šusták, ale ušije jakoukoliv barvu, lepší je teda nepromovaký materiál, ale viděla jsem, že šila i z toho kravičkového matroše nevím co to je zda fleece nebo co, ale i tak to podšívá šustákem myslím
19. sep 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, mam otazocku (berte ma prosim s rezervou, som stale mama - zaciatocnicka...): cim a ako prikryvate teraz v chladnejsich dnoch v sportovej casti bria go svoje ratolesti? Synator este nechodi, no aby som mu zakryla nozicky, tak mi zavadzia pod madlom ten pas latky (sa vyjadrujem ako hotentot...). Odopnut to, alebo co poradite? Nebude sa potom krpec stahovat sam dole? Alebo rovno investovat do nanoznika a bude klud? :wink: dakujem za odpovedeeee. :grinning:
19. sep 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ichbinich zial vanicku nikto nepredava:(
19. sep 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, prosím Vás, už mám doma schváleno, že můžu objednat Brio, jen se nedokážu rozhodnout - černý na bílé nebo na černé konstrukci? Viděla to některá z Vás naživo oboje a může porovnat?
19. sep 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ichbinich jeej, april 2013 :slight_smile: my tiez :wink:
20. sep 2012 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bosacka: len aby to nebol aprilovy Hugo :wink: :grinning:
Inak tu slintam nad tymi vytunovanymi Briami, takze pani Monika urcite dostane objednavku aj odo mna :wink:
Synator si dal zalezat na zaspineni sportovej casti, tak budem potrebovat minimalne jednu podlozku :grinning:
A keby to nahodou bolo dievcatko, tak BUDEM MUSIET kupit nieco s kvietkami alebo tak :wink: :grinning:

@lili007: to je skoda... :frowning2: pozerala si uz aj mimibazar alebo ine bazary? Drzim palce, nech to najdes!

@lenulice: Ja by som brala na bielej, na zivo som tiez videla ciernu na bielej. Velmi to ozivi, a nemusis sa bat, nespini sa nejak extra. Ja mam tu cool blue na bielej :wink:
20. sep 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mamičky, mám vajíčko maxicosi, bude mi pasovat na podvozok brio go?
20. sep 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. sep 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz dakujem :slight_smile:
20. sep 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkap84 ahoj,brio je už doma z predajne :dizzy_face: aaale,nemam origoš plaštenku :rolling_eyes: tie maju na centralnom sklade vypredane :astonished: tak mam taku univerzalnu tmavomodru-v takej kapsičke čo sa zavesí suchym zipsom-je super že je to maličke a nezaberie miesto ale farba sa mi nepači a celkovo....je to take ako tie elodie details plaštenky-len toto je tmavomodre...ale zadarmo,tak sa nesťažujem :grinning: a aj sieťku proti hmyzu nam dali :wink:
20. sep 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@home1 Ahojik, no tak to je presne ta plastenka, ktoru mi ponukali miesto Brio origos plastenky, je to taky tmavomodry sustiak, ja som ju hned odmietla :sweat_smile: , ale tak zadarmo, no nekup to :grinning:
Som zvedava, ake budu tvoje prve pocity z real jazdy, ja ked som ho prvykrat tlacila len som kukala, ci som nezabudla dieta doma co tak lahko isiel :grinning:
21. sep 2012 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
21. sep 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalifa28 pomocou adaptéra, ktorý sa kupuje individuálne,vajíčko osadíte aj na Brio
21. sep 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@home1 ahoj no ako s s nim spokojna??? a akej farby mas???
21. sep 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem asi tupá, ale pořádně jsem nepochopila, jak správně přidělat nánožník:grinning:. No moc času jsem tomu nevěnovala, zkusím na to přijít...
21. sep 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenulice Ja by som urcite kupovala Brio na bielej konstrukcii, kamoska ho tak ma a je peknucky. Na ciernej zanika...
21. sep 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkap84 nemožem tu pani moniku na mmb najst hodiš mi nejaký link dakujem
21. sep 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili007 aj cierne na bielej??? nepríde ta biela pri tej ciernej divna???
21. sep 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrenka111 Mne to prislo velmi pekne, videla som aj cierno - cierne Brio a skoro som ho nespoznala...
Je to vsak urcite vec vkusu a nazoru, kazda mame iny:slight_smile:
21. sep 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok