Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

denis19
18. sep 2011

@pallacinka Brio kočík pre bábiky je super...jen jak tu bylo spomenuto, je nutno ho zatížit 🙂 Jak se ti vede?

jankajanka
19. sep 2011

Ahojte baby, tak vám ďakujem za vaše príspevky o kočíku-aj vy ste mi pomohli k rozhodnutiu a už mám objednaný Brio Go 2010 aj ja 🙂.Už sa neviem dočkať 😎

pallacinka
20. sep 2011

@aliceipv Dakujem za pomoc, pre Brio som uz urcite rozhodnuta, sa mi velmi paci, ze bude mat nase velke Brio maleho partaka 🙂 A ked budeme vozit druhe babo v Briu a mala bude pri nas cupitat so svojim malym Brio, uplna idylka 🙂 Tiez som myslela, ze ho kupim uz teraz a vyuzijeme ho ako pomocku pri chodeni, dakujem za tip s tymi flasami, to by mi asi nenapadlo 🙂

pallacinka
20. sep 2011

@denis19 Dakujem, nebodaj ho aj mate? Nam sa inac dari super, aktualna bilancia 3 zubky, usilovne sa plazime, papame vsetko mozne (uz aj hlinu z kvetinaca 🙂) a mame veeela srandy 🙂 Ako to vyzera u vas? Asi podobne, len tych zubkov bude viac a plazenia menej 🙂

pallacinka
20. sep 2011

@jankajanka Super, gratulujem, v akej farbe ho mas objednany? Nech ti ten cas do prvej prechadzky ubehne co najrychlejsie 🙂

jankajanka
21. sep 2011

@pallacinka jeejo, ďakujem.No ja som brala kolekciu 2010 -z finančného hladiska bola výhodnejšia a okrem toho sa mi viac páčila ako 2011 a teda musela som zobrať čierny s bielym rámom, ale nejak to nevadí.Ja si ho zafarbím nejak inak 🙂.Hrozne sa naňho tešíííím.Aj keď je to s veľkým predstihom, banovať určite nebudem 🙂

alca123
21. sep 2011

ahojte, mám takú otázocku. potrebujem kúpit plástenku na športové brio a tá originál sa mi zdá drahá. Máte niekto skúsenosť s nejakou inou pláštenkou??

salomuska
21. sep 2011

@alca123 ja mam taku uplne obycajnu, univerzalnu. sedi v pohode, samozrejme, nevyzera mozno tak elegantne ako originalna, ale v dazdi posluzi.

brisilda
22. sep 2011

@alca123 ja mam unverzalnu no nejako sa mi nepaci 😒 ale pekne sadne napriklad plastenka quinny zapp 😀 tu mam odskusanu nakolko quinnyho mame doma 😉
dievcata ktora mam e nahradnu striesku na brio? planujem kupit v striebornej farbe no neviem ci je kvalitna a ci ma zabudovane okienko 😨 resp. nepredavate niektora? 😀

miska1981
22. sep 2011

@brisilda ja som ju vcera kupila, pozriem ti to okienko a jedna na mmb ju predava uplne novu za 50 eur ak ju este ma.

sasena033
22. sep 2011

ahojte kocky nasla som vasu diskusiu....paci sa mi tento kocik len neviete poradit tie co ho mate ako v zime v snehu??? a hlavne kolecka su plastove nenatriasa v tom babatko kedz ebyvame na dedine a cesta je nerovna??? rozhodujem sa medzi tymto a trojkolkou jane dakujem 🙂

sasena033
22. sep 2011

@jankajanka ahoj aky je rozdiel medzi 2010 a 2011??

miska1981
22. sep 2011

@sasena033 ahoj v zime ide super, ja som si kupila len na zimu uz druhy krat, kolieska nie su plastove, ale tzv.bezdusne, to znamena, ze sa neda urobit defekt ani nehrkocu, su makke, fakt necitis, ako s nim ides a babo sa tam ma super, ma aj super perovanie co ocenis hlavne pri vanicke ked bude mico este male.
rozdiel je v latke potahu a farbach 😉
ak byvas na dedine nebral by som trojkolku, jane slalom je super do terenu, ale trojkolka je predsa menej stabilnejsia, mala som aj slalom, tak viem porovnat, ale na sneh je super.

brisilda
22. sep 2011

@sasena033 sa mi zda, ze je tam iny material viac neviem 😒
@miska1981 ano uz som jje pisala no uvidim inak ako si spokojna? mas aj fotku? strieska je cela ci len potah? lebo neviem ci to budem mat chut prezliekat 😒

sasena033
22. sep 2011

@miska1981 no ved prave ze jane je trojkolka a ta stabilita asi nebude moc dobra.urcite starsi synato bude chciet kocikovat a myslim ze s briom mu to pojde ako po masle....si ma potesila cakame babo 1 marca takze v pohode ako citam do vanicky sa zmesti az do zimya potom fuknem sportak...prosim ta ako to je stym polohovanim chrbatika ze sa neda dat do uplneho lahu?? a este je vyhodnejsie kupi 2010 alebo 2011 cos a tyka tych potahov a afarieb

jankajanka
22. sep 2011

@sasena033 myslím že nejde do úplného ľahu, ale to tie nové kočíky skoro všetky.Ja kupujem 2010 lebo som ho našla za super cenu-nový a aj ke´d nebude v tej farbe ako som pôvodne chcela, už sa ho neviem dočkať.Zajtra si idem preňho 😀.Farby sa mne áčia viac v 2010 ,lebo sú krásne sýte-ale to je vec pohľadu.A baby tiež spomínali a to som si aj ja všimla, že vanička je taká akoby napnutejšia v kolekcii 2010.Ale zase sa vraj zasekáva kolečko predné niektorým.No je to individuálne...Ale ja by som napr trojkolku nechcela žiadnu, lebo mám pocit že musíš vynaložiť viac sily do toho ke´d s ňou ideš na obrubník alebo ho proste potrebuješ nejako nadvihnúť.Ja si chcem ulahčiť všetko čo sa dá, lebo toho budeme mať isto dosť a teda posledné čo by som chcela je naťahovať sa s ťažkým kočíkom...

ichbinich
22. sep 2011

@sasena033:
Polohovat sa neda do uplneho lahu, teda nie do 180°, ale "iba" asi do 170°, takze v pohode.
A starsi syncek ho urcite bude moct tlacit, rucka sa da dat pekne dole a ide jednym prstom, takze v pohode bude moct kocikovat 😀
Ja bezne chodim "skratkou cez les" cez jednu luku, kde je z casti udupana hlina a z casti iba trava, bez problemov. Aj jeden chodnik tu je iba udupana hlina, uplne bez problemov prejdes, aj v zime po snehu.
Rozdiel v kolekciach, neviem, ci 2010 uz ma 5 bodovy pas, 2009 ma iba dvojbodovy. Od 2011 je nanoznik a inak su ine farby a farebne kombinacie. Ine vyrazne rozdiely tusim nie su.

sasena033
22. sep 2011

@jankajanka a prosim ta kolko mta kocik vysiel??? mas 3 kombinaciu?? 🙂 tak baby pojdem ho kuknut na zivo a uz s alen rozhodnut a menzelovi vybielit penazenku 🙂 ja farbu este neviem nieco neutral ale nie moc tmave....odkial si ho objednavala....a este jedna vec radsej by som z ciernou konstrukciou

sasena033
22. sep 2011

@ichbinich takze zatial soom spokojna maju ho tu v ziline an predajni tak skocim v hnedej farbe...uvidime ako ma oslovi ale urcite sa snimmusi lahucko manipulovat..juj normalne som nastartovana..len maazela trafi bo menim nazory ako ponozky 🙂

sasena033
23. sep 2011

babule este mi kamoska povedala ze kocik je dost nizky ze to az smiesne vyzera je nieco ako bugaboo no neviem ja mam 172 a manzel 185 no tak naozaj ho musim asi nazivo vidiet

pallacinka
23. sep 2011

@sasena033 Ahoj, my mame 2010 a sme s nim velmi spokojni. Tiez sme obaja vysoki (nad 180cm) a prave sa nam pacilo, ze aj Brio je vysoke. No hlavne vanicka, teraz ako mame sportak tak je dost nizko, no nemyslim, ze az tak ako bgb. Mne sa to zda len smiesne lebo mame Stokke, oproti nemu je Brio fakt nizko, no v porovnani s inymi kocikmi je normalne. A co sa tyka terenu, my do lesa chodime zasadne s Briom, a skoro kazdy vikend, a uplna pohoda.

pallacinka
23. sep 2011

@jankajanka Tak budete mat cierny, my ho mame tiez, na ciernej konstrukcii. Najrpv som chcela bezovy, no nevedela som k nemu doladit fusak a ostatne doplnky, tak sme uplne spontanne vzali v obchode cierny. Prakticke to naozaj nie je, no pri pravidelnej udrzbe zostane pekny 🙂 A da sa pekne ozivit doplnkami, my mame zlate aj cierno-biele, aspon ho mame "original" - tu v Nemecku som ine Brio za cely cas videla iba 1 krat 🙂 SU ovela drahsie ako u nas, my sme tiez kupovali v SR.

sasena033
23. sep 2011

no super teda tak dnes ak stihnem valim kuknut.......neviem ci vydrzim lebo manzel povedal ze kocik budeme kupovat az dako v januari 😒 no jja uz sa neviem dockat ak by ste kocky nahodou niektora predavali brio 3 kombi tak s aozvite IP budem rada...kedze mbudeme mat 2 babo a viac neplanujeme tak postaci aj z druhej ruky 🙂 no uvidime

nadenkaaa
23. sep 2011

@sasena033 ahoj sasi ja som zo Za a ja mam 170cm a mm ma 2,02m a mame brio 😉 my sme brio kupovali prave preto ze je to jeden z tych vyssich kocikov na trhu 😉 a mame hnedy na ciernej konstrukcii a ja som spokojna -dokonca som asi inspirovala aj susedku -ktora si tiez kupila brio ale cierne -v za ich ela nie je idela som asi 2 okrem mojho 😉

sasena033
23. sep 2011

@nadenkaaa no cim dalej viac som vviac nadsena....v carefoure ho maju tak ho omrknem,,,baby pisu same chvaly dufam ze sa manzelovi bude pacit hnedy je fajn,.....uz sa neviem dockat takze asi mame vyhercu 🙂 byvame na dedine tak potrebujem nieco stabilne aby aj strasi syn mohol vozit a lahke manipulovani eto je premna 😀 a kde ste ho kupovali mas 2010

nadenkaaa
23. sep 2011

@sasena033 my sme chceli neutral lebo planujem nom mat aj druhe babo ked bude 😉 a cierny som nechcela -lebo cierny mi pride taky moc tmavy a k hnedej sa da pekne dopasovat tyrkysova pre chlapca alebo ruzoa pre dievcatko 😉

ja osm ho bola omrknut v aladdine v Hc nazivo kedze pochadzam z HC ale objednavala osm ho z netu mali vtedy dobru akciu prave na hnedy dvojkombinaciu za 500e
vajicko mam maxicosi luxury botanica ale to pouzivam iba do auta -nechcela som aby sa mi dalo vajco nakliknut na kocik lebo by ma to zvadzalo mozno v tom niekedy vozit-a to som nechcela-dieta ma byt narovnom

nadenkaaa
23. sep 2011

@sasena033 ale samozrejme ze sa daju kupit uz aj nastavce pre nakliknutie maxicosi vajicka na brio 😉

nadenkaaa
23. sep 2011

@sasena033 a este maly ma 6,5mesiaca a ma 70cm a 8600g a este sa vozi v hlbokom-este ho nechcem davat do sportaku lebo sa neda dat do uplneho lahu -a moj maly sa narodil predcasne a nechcem ho pasivne posadzovat -sice to nie je posadzovanie ale pokial sa tam este zmesti nech je narovnom ale predpokladam ze este tak 2,3 tyzdne dlhsie tam nebude

sasena033
23. sep 2011

@nadenkaaa no teda tak super.... hneda je fajn 🙂 a co vyjde lacnejsie,? ked kupim ako ty 2 kombi a vajcko dokupim ine??? ci ked kupim 3 kombi je tamaj ten nadstavec na vajko??? v tomto sa moc nerozmumiem my cakame 1 marca takze do zimy bude vo vanicke a potom sportak a ma aj nanoznik??

nadenkaaa
23. sep 2011

no tak pokial mas aj vajko brio tak nadstavec nepotrebujes
my sme mali tu autosedacku od svagrinej takze ja som ani nepotrebovala kupovat trojkombinaciu brio
a 2010 este nanoznik nema to az 2011kolekcia ale ten naoznik v 2011 jeto len taka hnadricka nie je to podsite
tak som kupila nanoznik emitex cierny univerzal a v pohode ale fusak mam original brio hnedy -ten basic