Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

bella22
3. dec 2011

@sasena033 nám ten hnědý s bronzovou konstrukcí ve čtvrtek dorazil a je teda úžasný 😵.

sasena033
3. dec 2011

@bella22 tesim,tesim ako male babo. 🙂 len dufam,ze ho objednaju z eak ho dodavatelkia budu mat na sklade....ale ten chcem v poradi az druhy ak by nestilhi doviest tento cyklamenovy pre nasu babulku 🙂

inak kolko ta vysiel ak mozem vediet?? mas trojkombi?? a vajko Brio?

bella22
3. dec 2011

@sasena033 my ho objednali v neděli a ve čtvrtek už byl v obchodě, fakt super servis🙂. Máme celou trojkombinaci (včetně Brio autosedačky) a vyšlo nás to na 22.500Kč. Ještě máme na cestě fusak, tak snad brzo taky přijde. Ten fialový je taky moc pěkný, ale u nás jasně vyhrála ta limitka. Druhý v pořadí byl celý černý.

sasena033
3. dec 2011

@bella22 ten je tiez krasny....sama som sa nevedal rozhodnut....ci hnedy alebo ten cyklamenovy len ten je model 2012 takz epride az neskor a ak nepride tak je rozhodnute..len pani v predajni hovorila ze je jeden dodavatel pre cesko a slovensko a z eu nich trva aj 6tt aj viac kym dojde kocik tak uz len cakat ked tak kym budem v nemocke rodit mm pren zbehne 😀 jej ale ty uz s amozes vytesovat no mna vyjde nejakych 860€ ale dvojkombinacia + vajko chcem maxi cosi +adaptery a taska na kocik.... 🙂 ale slubili ze keby sa nahodou narodil chlapec z emi ho vymenia za ten hnedy aj keby sa mi v skutocnosti ten fialpvy nepacil mozem zobrat hnedy tak som rada

bella22
3. dec 2011

@sasena033 ten náš měl dodavatel skladem, takže jim do obchodu přišel hned. Jojo, vyměnit to určitě půjde, taky bych pro kluka fialovou nechtěla...Mě jenom překvapilo, že je ten rám matný (nevím, proč jsem čekala lesklý), ale je fakt nááádherný.

pallacinka
3. dec 2011

@sasena033 Super si to poriesila, ja by som sa v tvojej situacii rozhodla rovnako 🙂

olimon
5. dec 2011

Ahojte maminky brio 🙂 vedeli by ste mi poradiť, kto sije na mieru poťah striesky, madla a podlozku na sportak brio? Ďakujem veľmi pekne za pomoc.

bella22
6. dec 2011

@olimon stačí prolistovat Mimibazar, ale konkrétního prodejce teď nevím...

olimon
6. dec 2011

@bella22 ja sa velmi v tom mimibazare nevyznám....ako to mám hľadať? 🙂

bella22
6. dec 2011

@olimon dřív toho tam bylo víc...Napiš týhle uživatelce, kdo jí to šil - určitě budou mít na výběr různý látky...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45051278&tab=3

bosacka
6. dec 2011

@olimon - par stranok dozadu tu bol konkretny link, skus prelistovat

zazulina
7. dec 2011

zajimaly by me zkusenost s brio go 2011
ve starsich prispevcich jsem narazila na to, ze se casto reklamovala porouchaná kolecka nebo polohovani zadicek, tak me zajima zda kolekce 2011 je nejak lepsi v tomto smeru???
jinak se mi brio moc libi, ale zas nechci aby byl kocar porad na reklamaci 😒

monulienkamt
7. dec 2011

@rony2011 budes mat zimne babo, nemusis az tak riesit velkost vanicky, v lete nebudes potrebovat ani fusak ani nic podobne 🙂 a ako novorodenec sa ti tam urcite zmesti 🙂

beruskanula
7. dec 2011

@zazulina mame 2010, kocar pres rok a zatim jsme zadny problemy nemeli 🙂

monulienkamt
7. dec 2011

baby, poradte. aky univerzalny nanoznik ste kupovali na sportak? viem, ze niekde v minulosti bol spominany, ale nepamatam si a nemam teraz cas "brazdit" celu diskusiu ☹
a este jedna otazocka, baby, zmestia sa vam pol rocne deticky do sportaku ked maju kombinezu aj fusak? lebo ja mam obavy z toho. moj maly je dost velky, takze pojde v najblizsej dobe do sportaku, lebo v tej vanicke je napratany a je aj dost zvedavy, nechce mi tam byt. dala som ho tam pred tyzdnom na skusku a zdal sa mi tam byt tak akurat a to mal taku tensiu kombinezu, tak mam obavy, ci sa mi tam zmesti ked bude viac obleceny ☹

rony2011
7. dec 2011

@monulienkamt to máš teda pravdu 🙂 už to ani neriiešim, kočík je už objednaný

monulienkamt
7. dec 2011

@rony2011 ja som sa po veeelmi dlhej dobe dostala na forum, tak reagujem neskoro 🙂

rony2011
7. dec 2011

@monulienkamt a vy máte aké brio?

katrinka8
7. dec 2011

Ahojte, kamoska ma brio a je spokojna, ale na sportaku je dost vadi, ze sa neda dat uplne do lahu, ale ani do uplneho sedenia, takze mala je tam stale len v takom polosede. Cize @monulienkamt - mas este malinke babatko, bacha na chrbatik v tom sportaku 😉

pallacinka
8. dec 2011

@zazulina My tiez mame 2010 a nereklamovali sme ani raz. Je pravda, ze sa nam jedno koliesko zasekava (ze vraj 2011 to nerobi) no ked sa to premaze na nejaku dobu je s tym pokoj.

monulienkamt
8. dec 2011

@katrinka8 ja viem, ze je malicky, lenze uz teraz ma vyse 7 a pol kila a 66cm, ja ho do tej vanicky nezmestim, nemohla som mu dat ani zimnu vlozku do fusaku. A zase je zima, nebudeme byvat vonku na prechadzke 3 hodiny, a na balkone mi v kociku nespava, takze hadam to nebude az taky problem. Tiez tym nie som nadsena, ale nemam moc na vyber.

@rony2011 ja mam tmavo-hnedu vanicku a bezovy sportiak, kolekcia 2010

pallacinka
8. dec 2011

@monulienkamt @katrinka8 To je pravda, nasa mala v Briu nevedela sediet az kym sa nenaucila sediet sama bez opory. Na toto prechodne obdobie sme mali iny kocik s korytkom, v tom "sedela" krasne uz ako 5 mesacna. Inac zmestit by sa mal v pohode, ja sice davam bud kombinezu alebo fusak a nie obidve naraz, no vzdy je tam kopec miesta (zalezi asi aj, aky fusak mas, ten Brio je tenucky).

monulienkamt
8. dec 2011

@pallacinka no ja mam v plane ho nechavat iba na lezato, kym sam nezacne sediet, urcite ho nebudem davat skor do sedu...fusak mam lodger, ten tiez nie je hruby, akurat tam nemam tu zimnu vlozku. no a davam mu aj kombinezu (zatial taku tensiu) alebo nohavice a bundicku a aj fusak, u nas je celkom chladno. Ked zacnu mrazy, tak mam pre neho taku hrubu kombinezu, preto sa bojim, ze sa mi tam nezmesti ☹ . inak som s kocikom spokojna, az na to, ze sa mi zaaretovava jedno koleso, co zatial nemozem dat reklamovat, lebo nemam nahradny kocik ☹

pallacinka
8. dec 2011

@monulienkamt Jasne, ze iba na lezato, no ono tym, ze sa neda dat do uplneho lahu tak bude trosku akoby sediet a nam sa mala vzdy zosmykla do boku. Ale mozno to bude u vas lepsie, uvidis ked vyskusas. To s tym kolieckom sa stava aj nam, ked sme ho chceli reklamovat tak by to trvalo dlho a my sme na Slovensku vzdy iba 2 tyzdne a vtedy aj ten kocik potrebujeme. Ked sa ale premaze tak je na chvilu pokoj a az tak mi to nevadi. A skusala si dat prec madlo? Vtedy by sa mohol aj so vsetkou zimnou vybavou zmestit lahsie 🙂

pukanka
8. dec 2011

@bella22 máme stejný a pravda je úžasný 🙂

bella22
8. dec 2011

@pukanka a jak se vám daří udržovat tu konstrukci bez škrábanců? Je to nádherný, šmrncovní, ale fakt se bojím ho používat😀.
@pallacinka Brio fusak je tenoučký? Mám ho na cestě, tak jsem teda zvědavá... 😕

Jinak mě překvapilo, že nánožník ke sporťáku už byl k tomu...To asi až tahle novější kolekce...

pallacinka
8. dec 2011

@bella22 Je tenucky, ale zaroven aj velmi teply, urcite budes spokojna 🙂 A nanoznik je veru az od kolekcie 2011, my ho nemame.

bella22
8. dec 2011

@pallacinka tak to jsem ráda, že jsem nepořídila blbost. Koukala jsem i na jiný fusaky, ale ten Brio mi přišel super. Ale je pravda, že v ruce jsem ho nedržela. Jinak co se týče toho nánožníku, nedá se přiobjednat originál? Já s ním ani nepočítala a když jsem doma rozbalovala ty krabice, tak jsem byla překvapená...Je fajn, že ho k tomu začali dávat.

pallacinka
8. dec 2011

@bella22 Neviem, ci sa da nanoznik doobjednat, ani som to neskumala, lebo zatial mi nechyba. K druhemu kociku nanoznik mame a tiez som ho este ani raz nepouzila.

pukanka
8. dec 2011

@bella22 zatim žádnej škrábanec nemáme, a to pořád skládam do auta a zase ven, takže mi nepřijde extra náchylnej....ale časem se určitě poštěstí ho někde odřít 😒
...a ten Brio fusak je vážne tenkej, chtěla jsem ho koupit, ale když jsem ho viděla vzala jsem Lodgera, je tak na podzim, na jaro, do mrazů určitě nee. Ale ty stejně s malou v mrazech nebudeš moc vyjíždět, budete malinký a pak už je jaro, takže to bude v pohodě, hold malou do něj pořádně navlečeš. I když naše Elí je narozená 24. března a neměla jsem na ní žádnej fusak, bylo teplo.
...mě dneska snad přijde ušitá vložka do Bria, tak snad bude tak krásná, jak na obrázku, vyhlížim pošťáka 😀