Kočík Concord Wanderer

lucia246
5. jún 2013

Ahojte maminky, máte niektorá doma nový športový kočík concord wanderer? Veľmi sa mi páči, len sa nikde nedá vidieť naživo. Ďakujem

sysasebestian
8. feb 2017

@286

sysasebestian
8. feb 2017

@lenkamaxim prepac zabudla som ti poslat ako vyzera ta podlozka. Moj muz to vyriesil klasickou podlozkou co sa dava pod matku a dotiahol srobik na kolieskach. Sysa

lenkamaxim
8. feb 2017

@sysasebestian
Dakujem,my sme nakoniec kupili PP.

dancura
8. feb 2017

@petulig dakujem krasne...skoda, ze nie je v inej farbe

dancura
8. feb 2017

@sysasebestian nevadi, ja to chapem 🙂 A dakujem pekne za rady. Ved snad najdem aj niekde inde. Momentalne nemam pri sebe nikoho ineho kto by potreboval kupovat kocik, ale ak sa niekto vyskytne tak ho urcite poslem za tebou. Papa

livkab
12. feb 2017

@petulig ahoj, menia len klby, alebo celu rukoveď s penou? Dakujem

petulig
12. feb 2017

@livkab ja som reklamovala klby s to s rukovatou nema nic toto je nizsie s vymenia len ten plastovy klb

livkab
12. feb 2017

@petulig Ok, dakujem 👍😀

zoy3
13. feb 2017

Ahojte baby lrosim vas da sa na sportovom wandereri odnat madlo? Mam pocit ze je napevno len pre istotu sa pytam ci na to neni daky trik. Dik🙂

sysasebestian
13. feb 2017

@zoy3 ahoj, ja som vcera prave pozerala, ze kde ho budem davat. Stale chodime bez madla, ale na jar uz ho bude treba a ja neviem kde ho nakliknut ☹

orsi_h
13. feb 2017

@zoy3 da sa osnat. Strasne silno treba stlacit take akokeby gombiky tam kde sa madlo streta so sedackou. Dost tazko to ide.

zoy3
13. feb 2017

@sysasebestian to vazne? Ja to mam takto

zoy3
13. feb 2017

@orsi_h mne sa tymi tlacidlami hybr akoby ta plocha na nohy. Este viac krd stlacim tak je to na madlo?

orsi_h
13. feb 2017

@zoy3 nie, inde. Nafotim ti to za chvilku. Teda ked mame rovnaky model.

orsi_h
13. feb 2017

Vlastne z druhej strany toho tlacitka ktorym nastavujes nohy 🙂

zoy3
13. feb 2017

@orsi_h jej super dakujem vyskusam to 🙂

sysasebestian
13. feb 2017

@zoy3 Dakujem, ten otvor som si az teraz vsimla.

maminkasue
1. apr 2017

Ahojte. V máji budeme kupovať kočík (chceme aby bol dobrý do terénu) a zatiaľ sa nám najviac pozdáva Concord Wanderer 2016. Plánujeme ho kúpiť ako set (3-kombináciu) s autosedačkou AIR+ vaničkou SCOUT . Používa niektorá z vás tento model konkrétne z roku 2016? Na staršie modely som nečítala moc pozitívne recenzie (napr. lámavosť v ohyboch konštrukcie, labilnosť podvozku, krátke pásy na pripútanie). Našli ste nejaké chyby aj na novom Concorde 2016? Tiež ma zaujíma či je potrebné kupovať aj fusak aj nánožník - ak áno, ktoré značky do Concordu pasujú najviac? (Bábika sa nám narodí v júli). A ešte jedna vec - zdá sa mi to alebo naozaj sa strieška nedá stiahnuť až tak dole, aby bábätku nesvietilo slnko do oči? Videla som na videu, že proti tomu sa použije slnečná clona, ale moc sa mi to nepáči... Ďakujem pekne za odpovede.

xpetruskax
1. apr 2017

@maminkasue my sme mali 2016, ziadne chyba som nenasla, vanicka scout ovela vacsia ako ta do auta, najskor sme mali 2014ku, tam sa nam zlomila konstrukcia, vymenili nam za 2016, scout je aj na leto vhodnejsia, kedze ta do auta bola moc hruba, vajicko super, pretoze je vhodne az do 13kg, da sa zvacsovat a zmensovat a ma aj novorodenecku vlozku...strieska sa dolu az neda dat, mozno jedina nevyhoda, ale da sa dokupit taka privazovacia clona, nanoznik a fusak na sportovu cast je potrebne dokupit, resp dat usit podla seba, my mame celu sadu usitu, este aj na predaj, ale je taka bledunko zelena s bielymi gulockami, co by sa asi pre dievcatko nehodilo 😊 dali sme si usit tasku, nanoznik s dekou, podlozku, clonu a vlozku do vanicky...inak do terenu najlepsi kocik, lahucky, iny by som uz nikdy nekupila...prajem pekny den

maminkasue
1. apr 2017

@xpetruskax ďakujem za info. Neviete náhodou či vyrobili už aj novšie modely 2017?

momoqui
1. apr 2017

@maminkasue skus pozriet oficialnu stranku Concord tam budu najnovsie kolekcie. Co sa tyka striesky, to je podla mna jedina nevyhoda concordov, nam to dost vadilo, najma v lete. Fusak vyraba aj concord, nam poradili v predeti fusak G-mini maju pekne dizajny, fusak by som na tvojom mieste kupovala az v zime, v lete ho potrebovat nebudes 🙂 inak ja som mala ku kociku aj tasku v cene a je velmi prakticka, ziadna velka krabica, ale mala s vela vreckami a lahucka. Skus osobne popozerat predajne lebo velakrat su rozne "akcie" ktore na nete nevidis.

maminkasue
1. apr 2017

@momoqui už som našla. Je nový - Concord Wanderer 2016 nahrádza Concord Camino 2017. Je drahší, ale neviem v čom je kvalitnejší (ak vôbec). A k tomuto novému je v cene aj čierna taška.

dancura
2. apr 2017

Kocky,kupili sme z druhej ruky concord wanderer 3kombinaciu s tou pevnou vanickou.Ako v nej vozite babatka ked su tam tie popruhy?Alebo sa daju nejako vybrat?Dakujem

daisy9
2. apr 2017

Prosim vas pasuje vanicka proton na wanderer? Vdaka

aknel85
12. apr 2017

daisy9..... ano pasuje

sysasebestian
12. apr 2017

@dancura ahoj ja som ich len poriadne vystrela a kúpila SIM si podložku do hlbokého kočiara a bolo fajn

luc258
19. apr 2017

@daisy9 vanicka Proton pasuje na Wanderer, ale trochu sa na tom podvozku hojda, mne to po case vadilo

luc258
19. apr 2017

@286 @petulig tiez sa mi zlomila tyc na podvozku v mieste klbu, pri nastupovani na obrubnik, 3 tyzdne po skonceni zaruky :( Mozem sa blizsie opytat na tu opravovnu, mate na nu nejaky kontakt? Kupovala som mimo SR a internetovy obchod na dotaz o oprave zatial nereagoval... Ak by to bolo v Senci, kludne ho tam odveziem.
A ako ste spokojne s tym, ako to opravili? Myslite si, ze to vydrzi po oprave odkocikovat aj dalsie babatko? Pre 20 mesacnu dceru sme uz kupili golfac na obcasne vozenie, ale planujeme aj druhe, tak neviem, ci opravovat, alebo kupovat celkom novy kocik... Diky

286
19. apr 2017

Ja osobne som s nimi spokojna nebola kociar my opravovali 3tyzdne vyhovarali sa ze sa im vratil pre zlu adresu a platila som 80€ a to mi tam prevrtali nit ci dom sklamana ze mi nedali nove klby

daisy9
19. apr 2017

@luc258 dakujem a neda sa to nejako spevnit?