Kočík Jané Cross Reverse

akova
16. feb 2012

Ahojte, uvažujem nad kupou kočíka Jané Cross Reverse, nikde som nenašla žiadne recenzie. Ak ho niekto máte, prosim napíšte vaše skusenosti a rady, či kupiť alebo radšej nie. Ďakujem. 🙂

alohim
24. feb 2012

@akova tiež o ňom rozmýšľam no nenašla som nič, žiadne recenzie.

akova
autor
24. feb 2012

@alohim no ja som si ho nakoniec kupila, prišiel mi teraz v stredu, zatial som s nim spokojna, využivam tu vaničku je skladacia takže super do auta a hlavne uplne lahulinká, kupila som si ešte k tomu autosedačku matrix, tu sme dnes vyskušali a tiež super 😉 kočik sa perfektne skladá aj rozkladá, uvidime ešte ako športová časť, ale tu budeme použivať až v lete, ked bude mať maly 5-6 mesiacov. Takže zatial som spokojná.. 😉

alohim
25. feb 2012

@akova ...no my sme ho dnes boli omrknúť, no nakoniec nekúpili, veľmi sa nám páči, super skladný, aj tá vanička. Akurát že, možno je to iba náš dojem, no zdal sa nám úzky športiak na "nafusakované dieťa", náš pôjde v 6-7 mesiacoch, práve v zime do športiaku. Keby bol troška priestranejší berieme ho hneď.

oveckajanka
12. máj 2012

Chcem sa opýtať, aký je vnútorný rozmer hlbokej vaničky? Pretože mi by sme ju používali v zime a vyzerá, že je dosť malá. Ďakujem

ponyxx
28. jún 2012

@oveckajanka ja som nasla na internete ze ma 66x27..

lubica69
2. sep 2012

Ahojte
Aj my máme Cross reverse Používala som ho s vaničkou Capazzo cca 5 mesiacov Super skladný
Teraz sme prešli na šporťák Oceňujem reverse teda otočenie v oboch smeroch Hlavne teraz keď je dcérka ešte malá a môžem ju mať otočenú v šporťáku ku mne
Aj keď zaberie trošku viac miesta po zložení v proti smere jazdy teda čelom k matke(mínus skoro všetkých reversov) ale skladám zvlášť konštrukciu a zvlášť šporťák V opačnom smere teda v smere jazdy je o dosť skladnejší po zložení
Úzky nie je vôbec My pôjdeme na zimu do fusaku a miesta je tam až až Aj na šírku
A ešte oceňujem nákupný košík ktorý je až do 4kg
Takže ja som zatiaľ maximálne spokojnááá

bambi29
3. sep 2012

ahojte, tiez sa chystam tento tyzden kupit kocik Jane Cross s vanickou Transporter a autosedackou Strata. Podla diskusii na internete vidim ze uzivatelky su spokojne, je velmi skladny a ma aj rozne bezpecnostne prvky. Ta vanicka nie je velmi velka, tych 66x27, no ale ked z nej vyrastieme tak pojdeme do sportaku 🙂 maly sa narodi v decembri takze si myslim ze vanicku pekne vyuzijeme do tej jari. Tiez sa mi paci ze vanicka moze byt pouzita v aute, pozerala som akurat video ako sa to tam pripevni pasmi.

zuzu122
6. sep 2012

Kocky, ja mam cerstvo kupeny Jane Cross s vanickou Transporter. Dufam ze sa tam moje zimne babo zmesti, lebo vyzera byt fakt mini-pidi. Bambi29 aky fusak planujes kupit do tejto vanicky? Trapi ma ale ina vec, bezpecnostne pasy v Transporter vanicke sa nedaju odopnut a neviem ci nebudu tlacit. Ako toto riesite?

akova
autor
19. nov 2012

doplnim informacie, maly ma teraz 10 mesiacov použivam sportovú sedačku aj s fusakom a v pohode sa mi tam zmestí 😉 tiež som mala z toho obavy, že to bude uzke a male ale je to uplne v pohode. 🙂

michaelamia1902
18. dec 2012

kocky ak by ste niektora predavali slalom reverse poslite mi ip chcem kupit, dakujem

duratlicka
25. sep 2013

@akova , @bambi29 , @lubica69 Ahojte,ako ste spokojne s tym Jane cross?My mame jane slalom,ale velmi mi vadi,ze sa neda otocit tvarou ku mne a je aj dost tazky.Naozaj ma Cross cely len do 10kg?Ako vyzeraju kolecka po dlhsom pouzivani?Asi ho kupime len miesto "golfacu" a slalom si na zimu nechame.

duratlicka
25. sep 2013

Takze podla anglickych stranok ma 12,5kg!!! Neznasam tieto zavadzajuce informacie od vyrobcu Janeciek!

akova
autor
25. sep 2013

@duratlicka no určite ma viac ako 10 kg, ja som ho nosila aj s malym po schodoch, na medzipochodí byvame, zvladla som to, ale lahky určite nie je.Aj do električky ak som chcela vojst a sama ho zdvihnuť tak tie čo maju vyššie schody ledva som to zvládla... 😒 Kolečka aj po dlhšom používaní myslím že uplne v pohode vôbec nevyzeraju opotrebovane.
Maly ma teraz 1,5 roka a už mame iba golfačik Peg Perego Sí. Lahučky, skladny. 😎

lubica69
26. sep 2013

@duratlicka aj my už máme len golfáč Cybex calisto ale zvažovali sme aj PP Sí Malá má už 17 mesiacov
S crossom sme boli maximálne spokojný aj keď áno je ťažší Takže ako golfáč by som ho nezvažovala A koliečka tiež super

duratlicka
26. sep 2013

@akova , @lubica69 A zmestilo by sa donho 21 mesacne dietko a dalo by sa vozit tvarou ku mne?Lebo mala od zaciatku neznasa ten jane slalom,ani iny kocik,ked je tvarou dopredu.

lubica69
26. sep 2013

@duratlicka určite zmestilo

akova
autor
26. sep 2013

@duratlicka ja si to netrufam odhadnuť, lebo už je to nejaka doba čo ho nemám. Do šírky sa zmestí určite, a čo do dlžky to netuším teda. Ved ked chceš si ho kupiť tak najlepšie bude ak si ho osobne vyskúšaš aj s malou. Teda ja osobne by som ho najskôr naživo odskušala aj s dieťaťom, nekupovala by som ho naslepo.

duratlicka
26. sep 2013

@akova , @lubica69 A neviete,ci sa nan da nakliknut aj starsia vanicka?Lebo ja nan budem chciet asi tu staru adapterovu,co mam doma.

lubica69
26. sep 2013

@duratlicka akú adaptérovú?Pasujú naň všetky s pro fix systémom teda bezadaptérové