Kočík Monza Musca - skúsenosti

didi51100
11. sep 2014

Ahojte, ma niekto z vas skusenost s golfacom Monza Musca? Hladam lahky kocik, co sa jednoducho sklada a posluzi najma na kratke presuny, ziadne dlhe prechadzky. Tento vyzera byt celkom fajn, aj vlastnostami a hlavne cenou. Napiste, ako ho niekto ma odskusany alebo ho planuje kupit. Dik dik. 🙂

simidoro
15. mar 2017

@aadulienkaa dlzka na sedenie je 25cm .sirka na sedenie je 33cm a dlzka opierky chrbta je 44cm

aadulienkaa
15. mar 2017

@simidoro jej dakujem moc. a este prosim ta tam je nejaky kusok na nozicky,co sa da polohovat,to meria kolko prosim ta? 😉 a v zime tam vosiel fusak? asi tam nie je moc miesta,ci? vopred velke dakujem, snad sa niekde uz posuniem 😉

majorosovalucia
15. mar 2017

@aadulienkaa dobry vecer.Bohuzial nezmeriam,som ho uz predala.

simidoro
16. mar 2017

@aadulienkaa dlzka na polohovanie noziciek je 15cm.ci fusak do toho vojde fusak neviem.ja fusak ani memam.kedze kocik pouzivam vylucne len ked je teplo.pravdupovediac neviem si predstavit ako by som s tymi kolieckami chodila po snehu.na zimu mam iny kocik.myslim ze to ani nie je kocik na zimu.

kucapaca1
28. apr 2017

Prosim vas ako ste si zvikli na monza musca,my sme prave kupili mali sme stokke crusi a som zhrozena :( kocik ide zle ovladat neviem ho nadvihnut na chodniky strasne hrkoce.

tanulik14
28. apr 2017

@kucapaca1 tak ale nemozete kocik, ktoreho len podvozok stoji 600€ porovnavat s kocarom za 120€ mozno aj menej, ja som mala Stokke crusi 1,5 roka a potom ked som uz potrebovala nieco rychlo skladatelne sme kupili Monzu Easy, Musca je tusim ten klasicky golfac, a hrkotat a tahsie ovladat sa vam teraz bude kazdy golfac. Pokial si nekupite MClearen aspon v cenovej kategorii 300+. Stokke nas rozmaznal 😉

franzziska
1. máj 2017

@kucapaca1 mne sa vzdy pacil..aj kvoli cene..ale je pravda.ze je horsi v praxi..skusala som ho s malou po predajni chodit a velmi zle..tazko isiel dat na zadne kolesa cize som vedela ze s kazdtm obrubnikom bude boj..a aj zatacanie do stran slo tazsie a citila som ze je ako keby moc lahky co sa tyka konstrukcie ze ho ruchlo rozhegam...a kedze ma plastove.kolesa a nie gumene tak ho urcite pocut aj na rovnom chodniku...bohuzial pisete spravne nejde o vas vadny kus tieto kociky taketo su vsetky ☹

kucapaca1
2. máj 2017

Uz si pomali na nho zvykame ale nie je to este 100percent. Veru nemozem porovnat neporovnatelne. Snad si nanho zvykem pri najhorsom kupime iny

franzziska
2. máj 2017

@kucapaca1 tak golface hrkaju vsetky lebo maju ine kolecka tam si moc nepomozete kupou ineho..a co sa tyka ovladania-neviem posudit aky je realne na ulici..a v com mate konkretne problem? Dvihanie ci zatacanie ci?

mimi_92
24. máj 2017

@ivik13 este predavate kocik?

ivik13
24. máj 2017

@mimi_92 nie,uz je dávno predany 🙂

mimi_92
24. máj 2017

@ivik13 joj ze som to nenasla skor..uz ho neviem zohnat 😥

ivik13
24. máj 2017

@mimi_92 sa predal este minulý rok,bol pekny,ale ja som s ním nebola velmi spokojna

mimi_92
24. máj 2017

@ivik13 fakt? Preco?

ivik13
24. máj 2017

@mimi_92 tazko sa s nim jazdilo,po meste,ako s golfacom,oproti sportovemu kociku som s ním bola"narobena" hlava,chrbat,ruky ma boleli.A tie kožené rucky sa otacali,nevyzeralo to dobre,stale som to napravala.Moj syn(mal 1.r.a 2 mesiace) sa tam zosuchoval,krivo sedel.Ako kocik na dovolenku alebo do nakupneho centra ok,inak pre mna neprakticky.

misisa
15. aug 2017

Baby nemate ho daktora na predaj???

eternityz
15. aug 2017

mame jazdeny, ako zalozny u svokrovcov, inak by som ho asi nekupila, s tazsim dietatom to je trosku trapenie, ale nehovorim, ze nam neposluzil, aj na dovolenke v pohode, cize ak s tym nechcete vela jazdit a po meste, tak ok 🙂

misisa
15. aug 2017

@eternityz ja ho chcem len na obcasne jazdenie ale chcela sm tento vzor a nikde sa už nedá zohnať :(

eternityz
15. aug 2017

@misisa :( ja som v tomto vzore chcela easy, nakoniec som ho kupila v sedej farbe a nelutujem, ma spojene madlo, dobre sa ovlada, ovela lepsie ako Musca http://www.aladdin.sk/sportove-kociky/monza-spo...

misisa
16. aug 2017

Babulke nemate ho este daka na predaj prosim?

tanikaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia987654321
13. feb 2018

@tanulik14 dobry den neplanujete nahodou kocik predavat? 🙂

tanikaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanikaaa
1. apr 2018

@misisa pekný deň mám na predaj za 90 eur

mimi_92
1. apr 2018

@misisa ja mam street na predaj kuk bazar

laskonkaa
22. aug 2018

@tanulik14 kde ste ho kúpili ?

tanulik14
23. aug 2018

@laskonkaa v Pre deti, ale heritage bola limitka roku 2016, novu uz asi nezozeniete.

martula7810
8. jan 2019

@tanulik14 dobry den, este mate v ponuke kocik? 🙂

tanulik14
8. jan 2019

@martula7810 Dd, kocik uz je davno predany.

severinab
4. okt 2019

Dobre rano mohla by som sa opitat ci strieska sa da dat uplne dole?