Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kočík Mutsy Evo

boska79
30. jún 2012

Mate prosim niekto tento kocik? A v nom asi rocne dieta? Potrebovala by som fotku, v obchode mi povedali- nemali ho na predajni, ale ze je uzky...co sa mi nezda, neuverim kym neuvidim.. A ako ste s nim spokojne?

lummis
21. feb 2013

Zdravim, tiez uvazujem nad kupou tohoto kocika a odradza ma presne ta ista vec- ako uz bolo vyssie spominane- teda ta strieska na sportovej casti. Nemate s tym niektora skusenost? Posledny prispevok od mamicky, ktora tento kociarik ma je este z minuleho roka, tak ci sa nahodou nenajde niekto iny kto ho ma odskusany... 😉

beba.k
7. apr 2013

@lummis My sme kupovali Evo v októbri 2012, vanička úplne v pohode, polohovanie mi vôbec nechýbalo, konštrukcia a kolieska tiež v pohode, celkovo ľahko skladateľný, ľahký, pekný, my máme v čokoládovej farbe 🙂 v marci sme vytiahli športovú časť, aj tá je ok, až fakt na tú striešku ☹ ja som pred kúpou kočík naživo nevidela, keďže nikde naokolo predajňa s týmto kočíkom nebola. Keď je bábo v úplnom sede, tak je to super, no v ľahu je to už horšie, tak ako písala "kolegynka" vyššie, a to aj napriek tomu, že je strieška rozzipsovaná; iné nevýhody by som na tom kočíku nenašla, na jar, leto aj bezdaždivú jeseň je myslím si ok; mne to príde ako super kočík na leto, ale možno nakoniec ani v zime to nebude také hrozné... 🙂 ak sú ešte nejaké otázky, kľudne napíš 🙂

wawrita
15. apr 2013

@beba.k ahoj. ja mam evo a akurat ideme dat sportovu cast, kupila som univerzalny nanoznik,... a vobec neviem ako ho tam pripnut... da sa tam vobec pripnut nánozník? 😒

radusiq
15. apr 2013

@wawrita ja som len prestrcila popruhy nijak inak som neupevnovala

wawrita
15. apr 2013

@radusiq ako prestrcila popruhy? cet popruhy si dala nánoznik?

beba.k
15. apr 2013

@wawrita aj ja zvažujem univerzálny nánožník, ale zrejme až na zimu... šporťák sme vytiahli len teraz v marci, používam zatiaľ fusak a deku keď je chladnejšie... tak daj potom vedieť pocity zo športovej časti eva 🙂

radusiq
15. apr 2013

@wawrita no na chrbtovej casti nanoznika by si mala mat diery na popruhy tak cez tie diery prestrcis popruhy a to ti podrzi cely nanoznik tam kde ma byt. Tak isto to mam aj na druhom kocari

wawrita
15. apr 2013

@beba.k a deku si ako pripevnila, nezosuchuje sa ti?

@radusiq neviem si to predstavit...

radusiq
15. apr 2013

@wawrita pockaj odfotim 😀

wawrita
15. apr 2013

@radusiq si zlata. dík 😉

radusiq
15. apr 2013

@wawrita Tak takto, uplne rovnako ako fusak. Teda moj nanoznik je rovnakeho "strihu" ako fusak

beba.k
15. apr 2013

@wawrita normálne som jej dala fusak, tak ako je na fotke od radusiq a deku len vtedy, ak je chladnejšie, dám do fusaku 😉 keby som jej deku dávala na fusak, asi by som o nervy prišla, stále ju napravovať...

wawrita
15. apr 2013

@radusiq jááááj... no tak toto hej, toto som pochopila ze takto, aj som si to takto myslela.. len ja mam nanoznik taky, ze len predok.. vies.. takze mne sa to takto neda... kurnik sopa... teraz neviem co robit...

radusiq
15. apr 2013

@wawrita ahaaa, uz chapem aj ja 🙂 tak to veru neporadim...nedaju sa tam dat nejake klipsy co by sa pripli o tu konstrukciu? Alebo suche zipsy... Neviem fakt

wawrita
15. apr 2013

@radusiq skusala som, ale sklzava to dole.. takze nie... :(

michaelkanr
17. apr 2013

my mame tiez evo, pouzivam zatial len hlboky - 4 mesiace a som velmi spokojna. kriteriom pre mna bolo, aby bol lahky (byvame na medziposchodi a nemame kolajnice) a skladny (mam male auto). kocik rozkladam a skladam kazdy den, vobec nie je vyhrkany, ide to lahucko. rovnako dobre sa mi kocikuje, kocik ide sam 🙂 mame maleho valibuka, takze uz ma vo vanicke menej miesta, ale to by mal v kazdom, kedze ma rozmery 6 mesacneho dietata. som zvedava na sportak 😵

abriela
6. máj 2013

@snehulienka2 ja mam mutsy evo a som spokojna. Byvam v meste, ale chodniky su veru katastrofalne. Je lahucky, super sa ovlada a vojde aj do maleho vytahu narozdiel od Casualu, ci Concordu.
@dejna20 @roxy kolieska nehrkaju a vanicka je stabilna. Mala strieska na sportiaku si myslim, ze nieje az taky problem, kedze dieta v sportiaku bude az od 6 mesiacov a v lahu asi malokedy. AJ ked tiez sme to zvazovali. Za 10€ predavaju univerzalny predlzovac na striesku od firmy Emitex.
@majamat @lummis

majamat
6. máj 2013

@abriela mne mala v tom veku este dost spinkala v kociku a vzdy som jej to dala nizsie pod hlavou. a to sme vyslovene nechodili do kocika spavat. viac menej nahodne zaspala. ta strieska sa da doriesit tou slnecnou clonou, ale mam obavy, ze to nepomoze. kedze je pripevnena o sportak, aby zakryla dieta, nie je podstatne len predlzenie, ale aj zalomenie striesky. ona ide tak kolmo hore, ked dieta lezi a clona bude len kopirovat striesku. aspon si myslim. s clonou nemam skusenosti. inak je ten kocik fakt krasny a mne sa velmi paci. len ta strieska.

sandy3911
6. máj 2013

Mame kocik,je maly nekupovala by som ho!!!je dost drahy nie je taky dobry,hlboka vanicka je kratka,museli sme dat skor sportak a ren je tiez dost maly,strieska je tiez kratka ako ste pisali uz vyssie..

abriela
6. máj 2013

@majamat mam ho, tak uvidime. Kamosku mam v Holandsku a ta povedala, ze keby kupovala kocik este raz, kupy Mutsy. U nich je to velmi oblubeny kocik.
@sandy3911 cena sla dole. Ked sme ho pozerali stal 520, ked sme ho kupovali uz stal 470.

majamat
6. máj 2013

@abriela vsak je krasny. mne sa fakt paci. mozno sa nieco bude dat s tou clonou, alebo aj to pomoze, ked sa neda dieta uplne do lahu. aj slnecnik pomoze. ja som niekedy vobec striesku nevystierala, len som pouzila slnecnik. okrem tej striesky sa mi zda velmi prakticky a aj vzhladovo je velmi pekny. ja zatial kocik nepotrebujem a ani som ho nemala, ale tu na MK sa jedna kocka stazovala na Jane muum. tiez ma podobnu striesku, pripevnenu o sedacku.

majamat
6. máj 2013

@sandy3911 co som si vsimla, je vela kocikov, co su pekne, prakticke, s otocnou sedackou, ale za to male - aj jane muum, casualplay cudu, tusim aj concord neo a samozrejme aj mutsy evo. opakom su kociky, ktore su priestranne, ale za to nemaju otocnu sedacku, vacsinou su cele masivnejsie a tazsie. zial najst nieco medzi je problem. dokonca sa to tyka aj znaciek, ktore maju aj tu zmensenu verziu kocikov - jane slalom, casualplay s4, concord fusion...inak sme mali tiez pomerne malu vanicku na kociku Hauck, ale zas mne mala od 4,5m vo vanicke strasne plakala. uz chcela okukovat okolie.

abriela
7. máj 2013

@majamat my sme predtym cakali letne dieta, takze sme riesili velkost vanicky a pozerali sme Concodr, Casual, Jane. Teraz mame februarovcatko, takze to bolo nepodstatne. Kocik sme vyberali LEN podla toho ako sa ovlada a aby mal vacsie kolieska. O Mutsy Evo sme nevedeli nic - no lahkost ovladania, manipulacie zvitazila. Aj ked je minimalny vyber farieb, kedze nove este niesu na slovenskom trhu - kocik zatial odporucam.
A je to tak kao pises, kociky pri kt. sa neda otacat sportiak su vacsie, masivnejsie a tazsie.

snehulienka2
7. máj 2013

no my sme už tiež kúpili kočiarik Mutsy Evo a sme ozaj velmi spokojní... je ľahunky, super ovladateľný, skladateľný, krásny, kúpili sme si hneď aj fusak a sadne super aj do vaničky a aj do športiaku. A výhodou je, že sa dá športová časť otáčať 🙂))), Sme radi, že sme sa rozhodli pre tento kočiarik 🙂))

tin007
4. júl 2013

Ahojte, ja som Musty Evo kupila pred tyzdnom a zatial som velmi spokojna. Viacero z vas pisalo, ze im vadi kratka strieska, tak som si pre istotu dokupila rovno univerzalnu clonu, ale zatial som ju nepouzila. Ked sa strieska rozzipsuje, tak dietatu do tvare svieti az vecer, ked je slnko velmi nizko, inak je to ok. Kocik sa fakt vyborne ovlada, sklada, je lahucky a pekny ;) Povodne som chcela (podla internetu) Bertini 4x, ale ked som videla ten obrovsky podvazok, ako na tank, tak som rychlo cuvla, vsak by sme vozili v kufri iba ten!

kafoditka
19. júl 2013

@tin007
@snehulienka2
@abriela
@michaelkanr

kocky, s odstupom casu - stale pretrvava spokojnost s mutsy evo?? 😎 mate aj nejake vyhrady??

tin007
19. júl 2013

@kafoditka stale som spokojna, ocenila som ho napr. vtedy, kedy som ho musela narvat do plneho kufra auta; uplne lahko isiel rozobrat, kolieska dole a sportovu cast som dala "naplacato" na dlazku pod sedacku. Stale som tu externu clonu nepouzila, strieska mi staci. ;) Maju ho v kocikovo.sk v Ruzinove na predajni, tam som ho videla prvykrat nazivo.

michaelkanr
19. júl 2013

@kafoditka

My uz pouzivame sportovu cast, ktora ma jednu velku nevyhodu a tou je tolko spominana kratka strieska. Naozaj nerozumiem tomu preco ju nespravili vacsiu:( inak sme velmi spokojni, kocik je stabilny, kolesa pevne - vsetky kociky zn. tako v nasom okoli uz chodia nakrivo - je super skladny, sikovny. Kupila som aj clonu v dm ale ta je na hlboky, nie sportak.

kafoditka
19. júl 2013

@tin007
@michaelkanr dakujem kocky 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli