Kočík pre 18 mesačné dieťa

skumavka
10. dec 2017

Ahojte, poraďte prosím športový kočík pre 18 mesačného chlapca, dla možnosti priestrannejší, chodíme dosť von a malý v ňom zatiaľ stále spáva, tak aby bol hlavne pohodlný, dostatočne široký a dlhý.
Pokukovala som po valco snap4, ale to je tuším golfac, a neodpružený, i keď teda možno by nám to ani nevadilo, keďže viac menej chodíme po spevnených povrchoch. Poradíte? Prípadne má niekto valco snap4 a ako ste spokojní? Vďaka

yanni
11. dec 2017

@celasapremenim Mala si stastie. ja by som sa asi obesila, keby som kupila taky alebo onaky a dieta by mi v nom len vrieskalo. Stacilo mi s tou sedackou. To bol presne ten pripad: kukala a googlovala co najepsie, najnovsie, najbezpecnejsie na trhu a ako to skoncilo? Ja som bola taka nasr...., ze som sa nesnazila ju ani len predavat. Rovno som ju vyhodila. No a dieta mi pekne sedi/lezi v reboarderi. Uplne spokojna a to uz ma 2 roky a 4 mesiace.

celasapremenim
11. dec 2017

@yanni my sme mali s jednou autosedackou tiez problem ....nechcel mi syn v tom byt ani nahodou, tiez kvalitna vsetko, ale jednoducho zleee, neviem ci nie recaro vajicko to bolo, tiez tip top

yanni
11. dec 2017

@celasapremenim Vajicko som neriesila. Vo vajicka vo vseobecnosti deti vela revu. Niektore si nezvyknu nikdy. Prestanu az po prejdeni na vyssiu skupinu. Ale dalsiu sedacku ma predsa clovek dlhsie, vysoli za nu nekrestanske prachy, poprecituje vsetky mozne testy a potom toto. Juuuuj este teraz ma to ser.... A taky redy, ze dieta zobrat do obchodu na "skusanie". Jaaaaj jasne, bola s nami vzdy. Ale tak sedenie 2 minuty nebol problem, vsakze. Ale som aj rada, mame lepsiu teraz.

paladia
11. dec 2017

@skumavka ja sa pridám. Coletto joggy do 25kg. Lozko vyse 90cm.

skumavka
autor
11. dec 2017

@yanni teraz máme bebetto nico, do cca 15 mesiacov ok, ale teraz už vidno, že mu je malý, je tam napratany, hlavne na dĺžku a nespokojny, okrem toho mi na ňom vadí aj ďalších pár drobností

celasapremenim
11. dec 2017

@skumavka hej, niektore kociky su male, ze des....inak ved to uz v obchode vidno, ze je to strasne uzke a kratke a vsetko

katkatt
11. dec 2017

najpriestrannejsie sportaky su Gessleiny, Hartany a Teutonie, nemecke robustne kociky s velkym priestorom na lezanie do uplneho lahu

vevesh
11. dec 2017

@katkatt este aj emmaljunga, hesba a spol.

skumavka
autor
11. dec 2017

@celasapremenim vtedy mi to také neprišlo, neodhadla som, aký bude malý veľký o cca rok a to už mám tretie dieťa😉

skumavka
autor
11. dec 2017

@katkatt
@vevesh a ďalšie baby, diky za vaše tipy, je ľahšie sa orientovať keď ma už človek konkrétne značky

jankap55
11. dec 2017

@skumavka ja mám Britax b-motion plus a za mňa veľká spokojnosť. Je dostatočne priestranný.

slnecnica82
11. dec 2017

@ivitom nedá sa dať úplne do ľahu,len takmer, ale je to ozaj priestranny, do každého terénu vhodný kočiar a super je brzda na rucke.

katkatt
12. dec 2017

@skumavka pred 2 rokmi som toto riesila a kupila som si Gesslein z bazaru. Sme obaja vysoki a mame dlhe deti. Tam sa syn krasne vyspal, este aj polohovanie noziciek sa da predlzit. Len je tazsi na vahu ako tie spratne sikovne mestske kociky.

yanni
12. dec 2017

Takmer vsetky nemecke su velke robusten a priestranne. Ja na nasho nemca nedam dopustit. A Kamoska Mala Hartan, prave preto, ze ma tiez dlhanov a Syn bol Este Aj Tucko. vyvozila v jedno obe deti a Dala ho svagrinej, ktora Este jedno dieta v nom vozila a nakniec ta Este Aj susede dala.

yanni
12. dec 2017

@ivitom neda sa uplne Ale To takmer ziadny Sportak. Sportak je jednoducho Sportak. To nie je Vanicka. Ale nasa sa v nom vzdy dobre vyspala. Dobre na nom je, ze je Siroky, dieta nemusi lezat Len vystrete horeznacky a napratane ako sardinka.

vevesh
12. dec 2017

@skumavka a este super je, ze ked sa ti tie znacky pokazia, tak sa daju objednat diely priamo u vyrobcu a nemusis zhanat po bazaroch "nahradne diely" napr. Po 3 detoch mi odisla taka prkotinka na upevnovanie strechy na gessleine a za 5 eciek som mala fungel novu od vyrobcu, to iste z emmaljungou - syn mi odlomil madlo🙈🙈 a za 2 tyzdne som mala nove od vyrobcu a za par eur....

yanni
12. dec 2017

@vevesh tak tak. My sme stratifizier sroubicku, ktorou sa Steluje brzda, zavolali a na druhy den sme Mali postu😂 ZADARMO

m_lucia
12. dec 2017

Kto ma zaujem o TFK nech kukne moj blog. Mam tam hrrrbu fotiek, co som za ten kocikovy cas nazbierala. Momentalne je uz na predaj. Krpec nam vyrastol a tretie neplanujem. Vozila som v nom len druheho synatora. Kocik je moja srdcovka. Momentalne inzerujem na ceskom TFK facebook fun a vyzera to, ze vecer budem mat aj predane. Ale ak by ste mali niektora zaujem o skejt pre mamu, skejt pre surodenca, alebo adapter na bicykel, ozvite sa. Posuvam aj prkotiny ako fusaky, rukavniky a spol.

evallu
5. jan 2018

Britax B motion 4 plus najlepší a najväčší športový dla mna mame a top....... este v ňom sme a to ma 2 roky 4 mesiace a je zirafaaaaaa. (16kg 110 cm) 😢nechce sa vodiť za ruku 🤪