Kočík pre 21 mesačné dieťa s výškou 95 cm

celiaticka
4. aug 2015

Ahojte baby potrebujem poradit s vyberom kocika nakolka nas drobec ma este len 21mes mame viac ako 15kg a vysku 95cm. Momentalne co mame kocik je uz nam kratky aj ked sedime nohy trcia a co je najhorsie nemozeme v nom spat je nam kratky ked sme mimo domu a musim davat velky pozor aby sa neprazil na mna ked je protismere. Preto sa na vas obraciam v vyberom nasho dalsieho kocika. Mam len tieto kritéria sportovy lozkova cast by mala byt aspon 100cm a do 20kg nech este vyuzijeme. Pozerala som na nete ale u polovice bud neni napisne do kolko kg alebo dlzka lozka. Dakujem za tipy a info.

zutera
4. aug 2015

Mám 3letou dcerku co má stejné rozměry jako tvůj syn a ještě nám taky občas spinka v kočárku. My máme Jane slalom pro.Do sportaku se vejde na 100%.

celiaticka
autor
5. aug 2015

@zutera
a mala by som otazku sportova cast je len v jednom smere alebo da sa dat aj do protismeru

zutera
5. aug 2015

@celiaticka bohužel jen jedním směrem, ale děťátko je dostatečně kryté, kočárek má velkou stříšku

gapre
5. aug 2015

Ja mam cam dinamico a sportova lozkova cast ma okolo 105 cm ,ale do kolko kilo neviem,da sa otocit aj v smere aj protismere.

celiaticka
autor
5. aug 2015

Skoda ze len jednim smerom lebo by som vyuzila aj na bud.rok pri 2 babu nakolko je tiez dlha na svoj vek ale dik

Este otazocka predpokladam ze mas zmapovanu tutu znacku a ci neni iny model s otocenim aj prosmere lebo co som pozerala ani nie len ja uz som s toho neskutocne popletena

sisaa
5. aug 2015

My máme Mamas and Papas armadillo Flip XT a ten má na dĺžku 104 cm, nosnosť si nepamätám. A je dokonca ultra skladný a má veľkú striešku, čo je tiež veľká výhoda.

monika74sk
5. aug 2015

odporucam Baby Jogger City Ellite...uzasny na spinkanie..a prejde aj nemozne 🙂

petrahankova
9. apr 2016

@sisaa Prosím ked si kupila armadillo flip xt,Nepredávaš?Dakujem

tinqua
9. apr 2016

My mame valco snap 4 a tiez mame nadrozmerne dieta a super 🙂 aj ked radsej chodime pesi, obcas je potrebny.

petrahankova
9. apr 2016

@petrahankova pardon,že kde si ho kupila?

sisaa
9. apr 2016

@petrahankova kupila som ho cez net, v jednom slovenskom obchode.

petrahankova
28. máj 2016

@sisaa prosím ešte,mohla by si mi zmerať výšku rúčky ked je v najnižšej polohe?Ide mi o to,že my nakladáme kočík do auta tak ako je rozložený a teda treba mi vedieť ako je vysoký,či ho tam tak dám,dakujem pekne,moc mi to pomôže

andrejka88888
28. máj 2016

my mame baby jogger city elite a 2,5 rocna dcera si v nom chrape aj 2 hodiny... prvy bol cam dianmico, ktory rozhodne nikomu neodporucam.. jogger bol naozaj dobra volba.... dieta sa citi velmi komfortne pri sedeni aj spani....

alja20
17. jún 2016

My mame tiez ten problem,baby co hovorite na jane unlimit ci radsej ist do concord fusion?unlimit sa da otacat aj v protismere fusion nie,ktory je sirsi?vhodnejsi pre vacsie dieta?moooc dakujem za rady

petrahankova
15. okt 2016

@sisaa Prosím a nijaké madlo k nemu nemáte?dakujem

sisaa
15. okt 2016

@petrahankova nie, nemám, a v podstate mi ani nechýba.